Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Hoş bulduk canım.. 14 temmuz da 3. Tüp bebek tedavisine başlayacağız nasipse inşallah... sil baştan iğnelere başlanacak..
Bu kez daha sakınım artık tecrübeli sayılırım 😁😁 sen hangi aşamadasın canım?

Bnde 3. Denemeye başladım canım şuan gonal f iğnesini yapıyorum çarşamba ölçüm için gideceğim 😊 ikimiz içinde güzel sonuçlanır insallah😊
Merhaba kizlar bende 3. Denememi yapcam.eylulde ama vitamin takviyesi uygulaniyor..suan o yuzden 3 ay beklemem gerekti.doktorunuz degistridinizmi...bu surecte..ben degistirdim..ama hala kararsiziimm..

Bilmem genelde ilaç veriyorlar ama işte bazen o ilaçlar da ise yaramıyor
Bende pek inanmamakla birlikte..suan kullaniyorum yumurta kalitesi icin..bakalim..bu 2. Kullanisim..heralde buna en iyi orneklerden biri ben olucam..eylulde tedaviye baslanicak ..suan 2 haftadir ilaclari kullaniyorum..egerki kaliteli cikarsa embriyo..ilk isim buraya yazmak olcak..

Bende pek inanmamakla birlikte..suan kullaniyorum yumurta kalitesi icin..bakalim..bu 2. Kullanisim..heralde buna en iyi orneklerden biri ben olucam..eylulde tedaviye baslanicak ..suan 2 haftadir ilaclari kullaniyorum..egerki kaliteli cikarsa embriyo..ilk isim buraya yazmak olcak..
Ya söyle ki ben tüp bebek tedavisi görmüyorum. Klomen tedavisi gordum onu da yarim bıraktım. Doktorumu beğenmedim. Tüp bebek icin verilen ilaçlar çok iyiymiş. Ise yaramıyor dediklerim dahi 1 ya da 2 yumurta olgunlastiriyor. Sadece catlamadigi için şaşırıyorum. Ama belki de klomen e devam etseydim kalırdım bilemiyorum sadece 2 kez kullandım.

Ya söyle ki ben tüp bebek tedavisi görmüyorum. Klomen tedavisi gordum onu da yarim bıraktım. Doktorumu beğenmedim. Tüp bebek icin verilen ilaçlar çok iyiymiş. Ise yaramıyor dediklerim dahi 1 ya da 2 yumurta olgunlastiriyor. Sadece catlamadigi için şaşırıyorum. Ama belki de klomen e devam etseydim kalırdım bilemiyorum sadece 2 kez kullandım.
Canim ben klomen tedavisi gormedim..vitamin ve biesteron tedavisi goruyorumm..yumurta kalitesi icin..bu 2. Ayni ilaclari kullanisim..ilkinde tam kullanmadim ilaclari..ama bu sefer dikkat ediyorumm..tam kullanmaya..ama bir tane doktor acikladi..bu vitaminlerin kalite icin etkisi olmadigina..o biraz moralimi bozmustu..ama suan ne kadar bilimselde olsa aciklamalari inanmak istemiyorum..zaten bu vitamin ve hormonlarin sansi yuzde 20miymis onceki doktorum bole solemisti..hayirlisi artik..

Canim ben klomen tedavisi gormedim..vitamin ve biesteron tedavisi goruyorumm..yumurta kalitesi icin..bu 2. Ayni ilaclari kullanisim..ilkinde tam kullanmadim ilaclari..ama bu sefer dikkat ediyorumm..tam kullanmaya..ama bir tane doktor acikladi..bu vitaminlerin kalite icin etkisi olmadigina..o biraz moralimi bozmustu..ama suan ne kadar bilimselde olsa aciklamalari inanmak istemiyorum..zaten bu vitamin ve hormonlarin sansi yuzde 20miymis onceki doktorum bole solemisti..hayirlisi artik..
Butun bunlarin yani sira ek tedaviler yani ot copten bahsediyorumm..bu konudada doktorlar ikiye ayrilmis sanirim..bazi doktorlar bunlari duymak bile istemiyor..bazilarida bazi seyleri kullanin diyor bu ot cop konusunda..

Peki neden diğer klomen famera gibi ilaçları vermiyor acaba ? Bana klomenle beraber folik asit vermişti. Ama klomen yumurtayı olgunlaştırdı vitaminler destekledi

Merhaba kizlar bende 3. Denememi yapcam.eylulde ama vitamin takviyesi uygulaniyor..suan o yuzden 3 ay beklemem gerekti.doktorunuz degistridinizmi...bu surecte..ben degistirdim..ama hala kararsiziimm..
Bn degistirdim canım hiç memnun değildim eski doktorumdan ama yenisi iyi gibibsimdilik

Insallah hayirlisi olur canim..ve 3. De hayirli haberler alip birbirimizle paylasmayi allah nasip eder insallah...

Inşallah canım inşallah allahım isteyen bekleyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin Inşallah.. emeklerimiz çabalarımız boşa çıkmasın inşallah..

En iyisini yapmissinjz canim..inasallahh hayirli haberler vericez birbirimize.benim doktorumm..inanilmaz guven veriyo cokta bilgili..alaninda uzman birisi..
Bnm doktorum da iyi şuan hatta baya iyi çok fazla hastası var bir de doktorun bölümü perinatoloji yani riskli gebelik bölümü tüp bebek de yapıyor gelen hastalarla da konuştum memnunlardı. Inşallah hepimiz için hayırlısı olur

X