Tüp bebek tedavisi başlangıç

Zeyna8784

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2021
173
108
36
Arkadaşlar merhaba ben doğal yollarla 5 defa düşük yaptım hep kalp atışlarını duyduktan bikaç gün sonra düşük oluştu bütün değerlerimiz normal çıktı sebebi bilinmiyor denildi. şimdi tüp bebek tedavisine başladım Cumartesi yumurta toplama işlemi yapılacak. Böyle sıkıntı yaşayıp sonuç alan varmı lütfen yardımcı olur musunuz? Ne gibi aşamalardan geçeceğim bilmiyorum

Genetik testler pıhtılaşma testleri temiz mi?
Evet hepsi temiz çıktı pıhtılaşma için kan değerim normal çıktığı halde bile doktorum her ihtimale karşı iğnede vermişti ama gittiğim doktorların hepsi pıhtılaşma ile alakası yok demişti Hatta düşüklerin %60 ı tıpta bilinmiyor dediler

Evet hepsi temiz çıktı pıhtılaşma için kan değerim normal çıktığı halde bile doktorum her ihtimale karşı iğnede vermişti ama gittiğim doktorların hepsi pıhtılaşma ile alakası yok demişti Hatta düşüklerin %60 ı tıpta bilinmiyor dediler
Inşallah pozitif sonuç alır hayırlısıyla doğurup büyütürsünüz.

Arkadaşlar merhaba ben doğal yollarla 5 defa düşük yaptım hep kalp atışlarını duyduktan bikaç gün sonra düşük oluştu bütün değerlerimiz normal çıktı sebebi bilinmiyor denildi. şimdi tüp bebek tedavisine başladım Cumartesi yumurta toplama işlemi yapılacak. Böyle sıkıntı yaşayıp sonuç alan varmı lütfen yardımcı olur musunuz? Ne gibi aşamalardan geçeceğim bilmiyorum
Merhaba oluşacak embriyolarınıza genetik inceleme yaptırabilirsiniz. Bu sayede genetik anomalisi olan embriyoları tespit edip transfer ettirmezsiniz.

Merhaba oluşacak embriyolarınıza genetik inceleme yaptırabilirsiniz. Bu sayede genetik anomalisi olan embriyoları tespit edip transfer ettirmezsiniz.
Evet zaten genetik incelemeye gidecek ben merak ediyorum bu sıkıntıyı yaşayanda oldu mu ve olumlu sonuç alan arkadaşlar vardır adamızda diye düşünüyorum

Benim bir düşük bir kimyasalım var ben de genetik olarak sağlıklı embriyo bulmak için uğrasıyorum. Benim sorunum yaştan. Burda ileri yaşlı olsun genç olsun ngs ile sağlıklı hamilelik yaşayanları okudum çok. Ama sizin sorununuzla benimki veya onlarınki aynı olmayabilir. Rahim filmi çektirdiniz mi? Bağışıklıkla ilgili bir rahatsızlığınız olabilir mi ? Eşinizin spermi nasıl ? Sizin yumurtalar nasıl ? Bunlar önemli.

Benim bir düşük bir kimyasalım var ben de genetik olarak sağlıklı embriyo bulmak için uğrasıyorum. Benim sorunum yaştan. Burda ileri yaşlı olsun genç olsun ngs ile sağlıklı hamilelik yaşayanları okudum çok. Ama sizin sorununuzla benimki veya onlarınki aynı olmayabilir. Rahim filmi çektirdiniz mi? Bağışıklıkla ilgili bir rahatsızlığınız olabilir mi ? Eşinizin spermi nasıl ? Sizin yumurtalar nasıl ? Bunlar öneml

Eşimin spermleriyle ilgili sıkıntı çıkmadı ben bütün tetkikleri yaptırdım AMH değerim de 4.21 iyi düzeyde çıktı. Sebebi bilinmiyor gittiğim bütün doktorlardan aynı cevabı aldım.

X