Tup bebek tedavisi kanama yasayanlar?

TakeaWish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
14
27
34
Herkese merhaba,
7 hafta+2gunluk hamileyim. Tup bebek tedavisi ile hamile kaldım. Suan ikizlere hamileyim. Her gün göbekten 2 doz prolutex ve haftada 1 defa proluton depot kullanıyorum. Önce kahve rengi kanamam oldu sonra kırmızı kanama geldi 2 gün sürdü bunun üzerine doktora gittim kese ve kalp atışları normal, ilaçlara devam, kanama olabilir dedi. 1 hafta oldu kanama halen gelmeye devam ediyor zaman zaman kırmızıya dönüyor, genelde kahve rengi. Yogunlugu her tuvalete çıkınca peceteye gelecek şekilde. Çok endişeliyim. Lütfen tecrübelerinizi paylaşın kızlar:KK43:

Bende kahverengi leke oluyordu canım, birkaç kere kırmızıya dönük ağrılı kanamam oldu. Hatta pazar günü acile gittik yine.
Çok şükür iyi bebeklerim ama tüp bebek ve ikizlerde hep oluyor sanırım.
Ben evde iş yapmıyorum, eğilip kalkarken dikkat ediyorum başka da bir şey gelmiyor elden 🤷‍♀️

Bende kahverengi leke oluyordu canım, birkaç kere kırmızıya dönük ağrılı kanamam oldu. Hatta pazar günü acile gittik yine.
Çok şükür iyi bebeklerim ama tüp bebek ve ikizlerde hep oluyor sanırım.
Ben evde iş yapmıyorum, eğilip kalkarken dikkat ediyorum başka da bir şey gelmiyor elden 🤷‍♀️
Peki sizin kanamaniz çok mu oluyordu? Birkaç gün mu sürüyordu mesela?

Merhaba benimde kahverengi akıntı oldu bir iki saat sonra kırmızıya döndü kan şeklinde geldi prolutonu haftada bir vuruluyordum. Az önce konuştum progestan fitil yaoiyor olabilir mi dedim oda bütün ilaçları bırakın artık ilaca ihtiyacınız olmaması lazım dedi progestan fitili 1 hafta daha kullanmam gerekiyordu. Kafam karıştı tekrar kanama gelirse ne yapacağım

Merhaba arkadaşlarım xok geçmiş olsun ben 5+5 ken yogun sulu kırmızı kanamam oldu baya oldu ama 3 ped falan sonra 4 gün hastanede yattım iğne ve fitil zaten kullanıyordum sadece kanaöa dursun diye prulotn verdi kanamam yoktu simdi evdeyim koyu kahve kanamam ve hafif agrım var aslında korkmuyorum ama üzülüyorum cok acı cektim şükür rabbime suan sizler nasılsınız ve ben 6+2 oldum

Herkese merhaba,
7 hafta+2gunluk hamileyim. Tup bebek tedavisi ile hamile kaldım. Suan ikizlere hamileyim. Her gün göbekten 2 doz prolutex ve haftada 1 defa proluton depot kullanıyorum. Önce kahve rengi kanamam oldu sonra kırmızı kanama geldi 2 gün sürdü bunun üzerine doktora gittim kese ve kalp atışları normal, ilaçlara devam, kanama olabilir dedi. 1 hafta oldu kanama halen gelmeye devam ediyor zaman zaman kırmızıya dönüyor, genelde kahve rengi. Yogunlugu her tuvalete çıkınca peceteye gelecek şekilde. Çok endişeliyim. Lütfen tecrübelerinizi paylaşın kızlar:KK43:
Merhaba benim 5. ve 6. Haftada 1-2 gün süren lekelenmem oldu. Sonra 8. haftamda yoğun kırmızı kanamam oldu. Ve bu kanama 15. Haftaya kadar bazen kırmızı bazen kahverengi bazen siyah pıhtı şeklinde 2 ay devam etti. Her gün lekelenmem oldu. 2 ay boyunca pedsiz bir günüm bile olmadı. 33 mm lik bir kanama alanım vardı. 2 ayın sonunda küçülerek bitti. Çok zor bi dönemdi bu kadar uzun sürmesi beni çok yıprattı ama sonunda bitti. Dinlenin, istirahat edin, kendinizi yormayın. İnşallah kısa zamanda biter 🙏🏻

Merhaba ben de 5+5 günlüğüm şu an benim de dün çok fazla kanamam oldu ve kasık ağrım oldu doktor keseye baktı sıkıntı yok dedi hatta kalp atışını da duyduk ama çok korkuyorum sizlerin kanaması devam ediyor mu bebeğinize bişey olmadı değil mi

Merhaba ben de 5+5 günlüğüm şu an benim de dün çok fazla kanamam oldu ve kasık ağrım oldu doktor keseye baktı sıkıntı yok dedi hatta kalp atışını da duyduk ama çok korkuyorum sizlerin kanaması devam ediyor mu bebeğinize bişey olmadı değil mi
Bendede aynı şekilde idi hatta 5 gün hastanede yattım tüp bebek blastomist suan 7+1 im ve hala kahve lekelerim var doktorum aşırı kırmızı ve pıhtılı olursa gel dedi bende hala korkuyorum ve sürekli yatıyorum sadece yemek ve wc ihtiyacı

Merhaba arkadaşlar hepinizin bebekleri sağlıklı bir şekilde doğmuştur inşallah ilerleyen zamanlarda kanamalarınız durdu mu? Şuanda ben de aynı şeyleri yaşıyorum. İki gün bir şey yoksa üçüncü gün çat diye kanamam oluyor sonra geçiyor o gün içinde anlamıyorum artık

X