Tüp Bebek tedavisi olanlar ne yaşadı

Merveecn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
1.067
542
Kızlar ve Anne Adayları Ve Anneler , ben 10 aylık evliyim ve bebek düşünuyorduk daha sonra testler falan yapıldı ,eşimde %99 hareketsiz var neyse drlar bizi tüp bebeğe yönlendirdiler Nisan 23 öğrendik o aydan bu aya kadar 6 ay dur bekliyoruz ki evlat sahibi olmak için .
1. Ayda ve 2. 3. Ayda Hastane Araştırması yaptık iyi bir Dr bulmak için
4 .Ayda hsg çekildi (rahim filmi )
5 . Ayda hsg çekildikten sonra hiç kanamam durmadı. Primolut hapı verdi kesilmesi için ama kesmedi
6. Ayda ise bana Dr . Diane doğum kontrol hapı verdi . Ben asla kullanmadım ilaçlar beni çok düzensiz etti Dr bu adetten sonraki dönemde başlarız
Şuan 7. Aydayiz 6 Ağustos ta Regl oldum tedaviye bir sonraki ay başlarız dedi 7 Eylül'de hasta olursanız artık tedaviye başlayacağız ama gel gör ki bu ilaçlardan dolayı ben en son yazdığı ilaçları bile kullanmadım dedim kendiliğinden gelsin ve biz yine değerlendirmeye çalışıyoruz günleri.
Ve şimdi bekliyorum ki Regl olsun.
7 Eylülü geçtik halen olmadım acaba benim gibi yaşayan var mı ya ??
Adet olurmuyum?
Şuan goguslerim şiş
Sırtım çok ağrıyor
Pazartesi günü kan testi verecem .de
Rabbim büyük bakalım .
Gebe olunca neler oluyo hiç bilmiyorum çünkü bende gebelik ile ilgi bir belirti göremiyorum.
Ama 2 gün önce kırmızı çok az şekilde leke geldi
Hiç bilemiyorum ya ne olur kızlar bana yardımcı olurmusunuz . gerçekten sizin düşüncelerinize fikirlerinize ihtiyacım var en azından bana morel verin lütfen 😞😔😞😞

Kızlar ve Anne Adayları Ve Anneler , ben 10 aylık evliyim ve bebek düşünuyorduk daha sonra testler falan yapıldı ,eşimde %99 hareketsiz var neyse drlar bizi tüp bebeğe yönlendirdiler Nisan 23 öğrendik o aydan bu aya kadar 6 ay dur bekliyoruz ki evlat sahibi olmak için .
1. Ayda ve 2. 3. Ayda Hastane Araştırması yaptık iyi bir Dr bulmak için
4 .Ayda hsg çekildi (rahim filmi )
5 . Ayda hsg çekildikten sonra hiç kanamam durmadı. Primolut hapı verdi kesilmesi için ama kesmedi
6. Ayda ise bana Dr . Diane doğum kontrol hapı verdi . Ben asla kullanmadım ilaçlar beni çok düzensiz etti Dr bu adetten sonraki dönemde başlarız
Şuan 7. Aydayiz 6 Ağustos ta Regl oldum tedaviye bir sonraki ay başlarız dedi 7 Eylül'de hasta olursanız artık tedaviye başlayacağız ama gel gör ki bu ilaçlardan dolayı ben en son yazdığı ilaçları bile kullanmadım dedim kendiliğinden gelsin ve biz yine değerlendirmeye çalışıyoruz günleri.
Ve şimdi bekliyorum ki Regl olsun.
7 Eylülü geçtik halen olmadım acaba benim gibi yaşayan var mı ya ??
Adet olurmuyum?
Şuan goguslerim şiş
Sırtım çok ağrıyor
Pazartesi günü kan testi verecem .de
Rabbim büyük bakalım .
Gebe olunca neler oluyo hiç bilmiyorum çünkü bende gebelik ile ilgi bir belirti göremiyorum.
Ama 2 gün önce kırmızı çok az şekilde leke geldi
Hiç bilemiyorum ya ne olur kızlar bana yardımcı olurmusunuz . gerçekten sizin düşüncelerinize fikirlerinize ihtiyacım var en azından bana morel verin lütfen 😞😔😞😞
Test sonucunuz ne çıktı? Bence tüp bebek için hiç zaman kaybetmeyin

Canım adet oldum ve adetin 4. Gün ignelerimi vurdum inşallah hayırlısı bekliyorum 21 Eylül'de yumurta toplama olacak rabbimin izniyle
Hayirli olsun. İgnelere adetin 4. Gunu baslamanizin ozel bi sebebi var mi? Normalde 2.gun baslaniyor da. Bir de gunde kac doz igne oluyorsunuz?

Hayirli olsun. İgnelere adetin 4. Gunu baslamanizin ozel bi sebebi var mi? Normalde 2.gun baslaniyor da. Bir de gunde kac doz igne oluyorsunuzhayir yok Dr Çarşamba günü muayene edemedi çünkü rapor cikarmamislar dünde ödünç olarak eczanede. Aldık halen çıkmadı bugünde eşim için spremiogram testi istediler verdik Sİze gün içinde heyet raporu gönderelim gidin ilaçlarınızı alın diye , bekliyoruz ki onaylansın rapor çıkmadan iğneleri vurduk da bakalım bugün de olacak mı çünkü eczane ödeme yapmamiz lazim

X