Tüp bebek tedavisi öncesi arı sütü propolis kullananlar...?

ISSIZZ

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
3.788
15.481
Merhaba arkadaşlar...
Ben temmuzda 3. Tüp bebek tedavisine başlayacağım ve tedavi öncesi yumurta kalitesini artırıyor diye arı sütü propolis kullanıyorum 3 haftadır..
Yanlış bişey mi yapıyorum kullanan var mı?
Hormonel bir dengesizlik yapar mı acaba?
Benim prolaktin hormonum yüksek ve ilaç kullanıyorum bi etki eder mi???
Yardımcı olursanız sevinirim...

Selam canım...
Benim kuzenimde arı sütü ve propolis kullandı en son. Daha önceki tüp bebek denemelerinde 4-5 tane yumurta toplanıyordu bu sefer 9-10 tane toplamışlar. İşe yaradığını söylüyor. İnşallah olumlu olur. Bende son 1 ay kala kullanmayı düşünüyorum. Şuan WM multifer i kullanıyorum. 1 kutu bitti 2. kutuya başladım. 1-2 ay daha kullanıcam. Bakalım sonrası iyi olur inşallah.

Merhaba arkadaşlar...
Ben temmuzda 3. Tüp bebek tedavisine başlayacağım ve tedavi öncesi yumurta kalitesini artırıyor diye arı sütü propolis kullanıyorum 3 haftadır..
Yanlış bişey mi yapıyorum kullanan var mı?
Hormonel bir dengesizlik yapar mı acaba?
Benim prolaktin hormonum yüksek ve ilaç kullanıyorum bi etki eder mi???
Yardımcı olursanız sevinirim...
Merhaba bende ilk tedavime başlayacağım. 1 haftadır arı sütü kullanıyorum.Benim de prolaktin hormonum yüksek. Umarım yanlış yapmıyoruzdur. Adetimi bekliyorum doktora gittiğimde soracağım burdan da yazarım cevabını.

Tedavin hayırlı olsun arkadaşım 💗Ben yaklaşık 1.5 sene kullandim bi zararı olmadı ama faydası da olmadı. Bilinen bir markaydı hemde.Bu ari sütünü ben çok araştırdım genelde çin den ithal geliyor 30 gr 190 TL olanda var 3000 tl de araştırınca ve pahalı old için hileli bir gıda old bırakmıştım canım ben .Ama tabi etkilemek istemem belki bana faydası olmadı.

Merhaba bende ilk tedavime başlayacağım. 1 haftadır arı sütü kullanıyorum.Benim de prolaktin hormonum yüksek. Umarım yanlış yapmıyoruzdur. Adetimi bekliyorum doktora gittiğimde soracağım burdan da yazarım cevabını.
Prolaktin yüksekliğine incir iyi gelmiyor ari sütünün zararı olacağını sanmıyorum

Merhaba kızlar pazartesi bende kan tahlili yaptırıp prolaktin e baktiracagim.. içimde bir şüphe kalmasın istiyorum...
Şuan prolaktin ilacı kullanıyorum..
Arı sütü propolis tavsiye üzerine kullanmaya başladım bi yakınım 5 yıl sonra mucizesine kavuştu bu sayede.. benim aldığım sitede 100 % doğal olduğu yazıyor.. inşallah yanlış birşey yapmıyorumdur yoksa yine ertelenir tedavim 🙄😒

Merhaba kızlar pazartesi bende kan tahlili yaptırıp prolaktin e baktiracagim.. içimde bir şüphe kalmasın istiyorum...
Şuan prolaktin ilacı kullanıyorum..
Arı sütü propolis tavsiye üzerine kullanmaya başladım bi yakınım 5 yıl sonra mucizesine kavuştu bu sayede.. benim aldığım sitede 100 % doğal olduğu yazıyor.. inşallah yanlış birşey yapmıyorumdur yoksa yine ertelenir tedavim 🙄😒
Bana prolaktin için ilaç vermedi doktor çok yüksek değil dedi ama 38 di sanırım. Ben Beeo markasının arı sütünü kullanıyorum. Markanın farklı ürünlerini de kullanıyoruz memnun kalınca arı sütünü de burdan aldık.

Bana prolaktin için ilaç vermedi doktor çok yüksek değil dedi ama 38 di sanırım. Ben Beeo markasının arı sütünü kullanıyorum. Markanın farklı ürünlerini de kullanıyoruz memnun kalınca arı sütünü de burdan aldık.
Bende aynı markayı kullanıyorum canım..
Benim prolaktinim 64 dü..
Ilaç kullandım en son 5 'di
Şuan etkisi oldu mu pazartesi kan vermek istiyorum.. 15 16 temmuz tedavim başlıyor riske atmak istemiyorum...

Bende aynı markayı kullanıyorum canım..
Benim prolaktinim 64 dü..
Ilaç kullandım en son 5 'di
Şuan etkisi oldu mu pazartesi kan vermek istiyorum.. 15 16 temmuz tedavim başlıyor riske atmak istemiyorum...
Yaptır bencede canım. İnşallah değerlerin iyidir ve hemen başlarsın tedaviye.

Ben son tedavimde bal tarçın ve arı sütü kullanmıştım hem de iğneleri olurken,normalde iki üç olgun yumurtam çıkarken beş tane olgun yumurtam çıktı ve dört tanesi dollendi,hem de çok iyi kalitede embriyolar oluştu,hangisi işe yaradı bikmiyorum ama arı sutune alerjin yoksa çok faydalı bence muhakkak kullanmalısın.

Ama tabi tedavi esnasında çok riskli,çünkü yumurtalari çok çabuk büyütüp erken çatlamasına sebep olabiliyor,ben o riski bile göze almıştım,çok şükür bir sıkıntı olmadı.

Ben son tedavimde bal tarçın ve arı sütü kullanmıştım hem de iğneleri olurken,normalde iki üç olgun yumurtam çıkarken beş tane olgun yumurtam çıktı ve dört tanesi dollendi,hem de çok iyi kalitede embriyolar oluştu,hangisi işe yaradı bikmiyorum ama arı sutune alerjin yoksa çok faydalı bence muhakkak kullanmalısın.

Ama tabi tedavi esnasında çok riskli,çünkü yumurtalari çok çabuk büyütüp erken çatlamasına sebep olabiliyor,ben o riski bile göze almıştım,çok şükür bir sıkıntı olmadı.
Hangi arisutunu kullandiniz canim nerden aldiniz

Bende anavarza bal stamina kullanıyorum bu ay başladım ilk defa yumurta çatlarken ufaktan leke gelirmiş ya onu gördüm umarım işe yarıyordur 🙏🙏 içinde krem bal propolis polen arı sütü varmış

Faydasini gordunuzmu peki
Tedavi sürecinde bal tarçın ve ari sutu kullandım hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama normalde iki üç olgun yumurta çıkarken beş tane olgun yumurtam çıktı,dört tane döllenen oldu,yani bence faydası oldu ama tabi bal tarçın da etkili olmuş olabikir

Tedavi sürecinde bal tarçın ve ari sutu kullandım hangisinin faydası oldu bilmiyorum ama normalde iki üç olgun yumurta çıkarken beş tane olgun yumurtam çıktı,dört tane döllenen oldu,yani bence faydası oldu ama tabi bal tarçın da etkili olmuş olabikir
Tarcin cubuk tarcinmi canim

X