Tüp bebek tedavisi

Bayan07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
115
67
25
Lütfen bana yardımcı olurmusunuz tüp bebek tedavisine baslayacagim aslında korkuyorum ne kadar sürer acılı bir işlemmi endişeliyim biraz ilk defa olacak insallah ilk denemede kalır allahım herkeze nasip etsin şimdiden teşekkür ederim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Lütfen bana yardımcı olurmusunuz tüp bebek tedavisine baslayacagim aslında korkuyorum ne kadar sürer acılı bir işlemmi endişeliyim biraz ilk defa olacak insallah ilk denemede kalır allahım herkeze nasip etsin şimdiden teşekkür ederim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hadi hayırlısı olsun diyelim bende tedaviye başlayacak olanlardanım

bende salı günü başladım kan verdim muayene etti doktor sonuçlarına göre iğne veriyor. ben iğneden çok korkuyorum nasıl yapacağım nasıl yapacağım diye düşünüyordum iğnenin girdiğini bile hissetmiyorum kendim yapıyorum o kadar rahat ve kolay

merhaba herkese :)
bende haftaya çarşamba başlayacağım.İlk deneme, nasıl olacak diye ölüyorum meraktan. Biri şöyle bütün süreci oturup bi anlatsa çok rahatlicam. Kendi belirlediğim vitaminler var onları kullanıyorum. D vitamini, balık yağı, e vitamini, folik asit, sağlıklı besleniyorum , spor yapıyorum ama sigara da içiyorum.
şahsen çok isterim ben de hamile kalıp bir mucize konusu açayım bu sitede.

X