Tüp Bebek tedavisinde kaçıncı gün opu oldunuz ?

Canım hiç korkma inşallah herşey güzel olucak. Bende 175le başladım son 5gün 225vuruldum. Totalde 10 13gün arası sürüyor iğne vurulmak sonr açatlatma iğnesi sonraki günde opu oluyorsun. Önemli olan kaliteli yumurtaların olması kaç tanr oldugu değil bence:) tabi rabbim en kalitesizden bile var ediyor o ayrı mesele🥰 inşallah güzel sonucların cıkar.
Amin amiinnn inşallah 🤲🏻Senin tuttu mu ? Birde kaliteli yumurta için neler yaptın canım. Ne bileyim korku heycan mutluluk hepsi bir arada dizginleyemiyorum kendimi :)

Amin amiinnn inşallah 🤲🏻Senin tuttu mu ? Birde kaliteli yumurta için neler yaptın canım. Ne bileyim korku heycan mutluluk hepsi bir arada dizginleyemiyorum kendimi :)
Cok iyi anlıyorum 27yaşıma giricem hıc tahmın etmezdım tüp bebek yaptıracagımm:)) vallahı şuan 6.günüm testim pozitif cıktı yarın kan vericem bakalım cuma doktorum cagırdı ben önceden yapıcam merakk ediyorum. Sağlıklı beslendim ekmek cok yemedım cevı fındık badem avakado falan yedim transferden sonra ıkı gün dinlendim hiç iş yapmadım ama ayaga kalktım gezdım evde. Sonra yavaştan kalktım hayatıma döndüm ani hareketler yapmadım. 16yuöurtam toplandı 8tanesi 5.güne geldi 6tanesi dondurduk 2tanede çift transfer oldum bakalım nolcakk inşallah tutmuştur🥰🥰😍🤲🏻

Kızlar merhaba bende yeni başladım tüp bebeğe. İlk iğnemi cumartesi vurdum 187.5 dozda. Kaçıncı gün opu olur nasıl oluyor çok merak ediyorum. Ya yumurta olmazsa filan aklımda sürekli bunlar var 😒
Merhaba canım , tedavin hayırlı olsun inşallah sürecin çok güzel ilerler . Benim opu adetin 14. Gününe denk geldi. Kendini strese sokma ço güzel kaliteli yumurtaların olur inşallah 🤲🏻

Cok iyi anlıyorum 27yaşıma giricem hıc tahmın etmezdım tüp bebek yaptıracagımm:)) vallahı şuan 6.günüm testim pozitif cıktı yarın kan vericem bakalım cuma doktorum cagırdı ben önceden yapıcam merakk ediyorum. Sağlıklı beslendim ekmek cok yemedım cevı fındık badem avakado falan yedim transferden sonra ıkı gün dinlendim hiç iş yapmadım ama ayaga kalktım gezdım evde. Sonra yavaştan kalktım hayatıma döndüm ani hareketler yapmadım. 16yuöurtam toplandı 8tanesi 5.güne geldi 6tanesi dondurduk 2tanede çift transfer oldum bakalım nolcakk inşallah tutmuştur🥰🥰😍🤲🏻
Ayyy yemin ederim kendim gibi sevindim ayy maşallah inşallah sağlıkla ilerler canım çok sevindim yaa🥹🥹 bu ara zaten duygusal ponçik gibi geziyorum evde 🥲aynı yaştayız bende artık bu mutluluğu tatmak istiyorum benide dua kat olur mu ☺️

Ayyy yemin ederim kendim gibi sevindim ayy maşallah inşallah sağlıkla ilerler canım çok sevindim yaa🥹🥹 bu ara zaten duygusal ponçik gibi geziyorum evde 🥲aynı yaştayız bende artık bu mutluluğu tatmak istiyorum benide dua kat olur mu ☺️
İniallah hepimizz tez zamanda kucaklarımız minik yavrularımızla dolsun🤲🏻🤲🏻Kan verdimm kızlarr sonuc bekliyorum

Kızlarr 6.günüm 99,5 cıkmıss sonucumm hamilemiyimm??? Suan elim ayagım titriyo cuma normalde test gunum 1saat önce verdım kanı dayanamadım

Gözünaydın canım benim 6. Gün için harika bir değer 🧿
İnşallah canım güzel şekilde katlanır yarın sağlık ocagına gidicem cumada hastaneme bakalım nasıl ilerlicek🥰 teşekkür ederim darısı sana ve tüüümmm benim gibi bekleyen anne adaylarına 🤲🏻

İnşallah canım güzel şekilde katlanır yarın sağlık ocagına gidicem cumada hastaneme bakalım nasıl ilerlicek🥰 teşekkür ederim darısı sana ve tüüümmm benim gibi bekleyen anne adaylarına 🤲🏻
Canım senin taze embriyo muydu ? Birde kaçıncı gündü ☺️

X