tup bebek tedavisini yarida kesersek ne olur???lutfen cevap!!!

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
tup bebk yapan arkadslar yada bilgisi olanlar,tup bebk tedavisini yaparken yarida birakirsak vucudumuzda ne gibi degismeler olur bilmek istiyorum,cok onemli lutfen bilgisi olan bir an once yazabilirmi.

kafi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
59
0
benim bildiğim kadar bişey olmuyor ama böyle önemli bir konuda sorumluluk üstlenmekten çekinirm doğrusu. sebebinden bahs etmek istermisin?

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.652
19
48
yarıdan kastın ne canım.hangi aşamada bıraktın oda önemli.ilaç alım aşamasında bıraktıysan bişey olaz bildiğim kadarıyla.

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.670
2.305
tüp bebek tedavisini yarida biraksanada devam etsende her iki durumdada vucut dengen bozulmus olacak zaten aldigin ilaclar öyle siradan ilaclar degilki hormon depolu haliyle hormonlarin dengesi bozuluyor adet düzeninde bozulabilir
ama sen kendin bilirsin sebebini az cok tahmin edebiliyorum allah yardimcin olsun

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
Su anda tedaviyi kesmedim ama sagligim hic iyi degil arkadslar kalp problemim vardi benim yillardir su gunlerde yine teklemeye basladim,ayrica esimlede buyuk sorunlar yasiyorum ama kesmek istemiyorum yinede tedavimi,cok zorda kalirsam kesebilirmiyim diye sormustum,cunki kalbim pek iyi degil bu gunlerde,asiri stresinde etkisi var tabii,bakalim allah hayirli olan yolu gostersin.

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.670
2.305
Su anda tedaviyi kesmedim ama sagligim hic iyi degil arkadslar kalp problemim vardi benim yillardir su gunlerde yine teklemeye basladim,ayrica esimlede buyuk sorunlar yasiyorum ama kesmek istemiyorum yinede tedavimi,cok zorda kalirsam kesebilirmiyim diye sormustum,cunki kalbim pek iyi degil bu gunlerde,asiri stresinde etkisi var tabii,bakalim allah hayirli olan yolu gostersin.

ay canim benim gecmis olsun
tüp bebk asamasinda alinan ilaclar kalp atislarini etkiliyormu bilmem ama bende carpinti ve nefes darligi olmustu doktor bunun olabilecegini söylemisti

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
Ben o adama degil kendime cocuk yapacagim canim benim,bundan baska sansim yokki,ya bu adamdan yapacagim yada omur boyu cocuk hasreti cekecegim onun icin sansimi denemeye karar verdim,bu karari almam hicde kolay olmadi ama sansimi denememeyi goze alamadim,allah bana guc ve saglik birde saglikli bir evlat versin,dimdik ayakta dururum insallah.

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
zazacigim ignelerime basladim,dun ultrasona girdim,rahim gayet iyiymis,bakalim ileriki asamalar nasil gidecek,bu arada kac tane igne yapilacak bir bilgi vermediler,su anda bana verdikleri 20 igne,baska varmi acaba sen bilirsin.

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.670
2.305
zazacigim ignelerime basladim,dun ultrasona girdim,rahim gayet iyiymis,bakalim ileriki asamalar nasil gidecek,bu arada kac tane igne yapilacak bir bilgi vermediler,su anda bana verdikleri 20 igne,baska varmi acaba sen bilirsin.

prosedür her yerde farkli oluyor bana öyle tane tane degilde 900 ml olanda 4 paket vetmislerdi ayari var hergim 350 ml kullaniyordum
cok zor bir sürectir allah yardimcin olsun

Cemre61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
133
0
gülsehri allah yardimcin olsun canim........cok düsündüm yazayim yazmiyayim diye ...esinle iyi degilsen yapma cocuk derim..ilerde ayrilsan bile ömrün billah esin olcak cünkü babasi....kirdiysam özür dilerim insallah her sey yoluna girerr

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
gülsehri allah yardimcin olsun canim........cok düsündüm yazayim yazmiyayim diye ...esinle iyi degilsen yapma cocuk derim..ilerde ayrilsan bile ömrün billah esin olcak cünkü babasi....kirdiysam özür dilerim insallah her sey yoluna girerr

Yok canim kirilmadim estagfurullah ama yazdiklarimi iyi okuduysan anlarsin,baska sansim yok cocuk icin,ya simdi yaptim yada hicbir zaman olmayacak(su anda olacagida kesin degil zaten)cocuk icin yanip tutusmaktan yoruldum,sansimi denemek istiyorum,allah nasil munasip gorurse oyle olur zaten.