Tüp bebek transfer öncesi

izyel

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
128
126
25
Merhabalar çarşamba günü ikili embriyo transferim olacak çok heyecanlıyım çok da korkuyorum lütfen yardımcı olursanız ne yapmam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim nasıl beslenmeliyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Öncelikle geçmiş olsun inşallah Allahım gönlünüzce verir stresten uzak durun hiç bir şekilde belirti aramayın ben ilk 3 gün hep yattım sadece lavaboya gidip gelirdim o arada 15 dk da gezerdim kan dolaşımı için beslenme olarak avokado kabak çekirdeği ceviz kabız olmamak için de kayısı yedim ve bol bol dua ettim o arada aklıma belirti falan da gelmiyordu bu kadar çok şükür pozitif bugün gidip tekrar kan vercem 2 kat yüksel miş mi diye Allahım isteyen herkese bu duyguyu yasatsn inşallah

Merhabalar çarşamba günü ikili embriyo transferim olacak çok heyecanlıyım çok da korkuyorum lütfen yardımcı olursanız ne yapmam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim nasıl beslenmeliyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Bende salı yani yarın olucam inşallah. Rabbim yardımcımız olsun. Bide kabızım opudan beri☹️

Amin inşallah canım kabızlık sorun mu yapıyor? Sabah aç karnına kaysı suyu veya kurutulmuş kayısı ye
Ikı gündür yiyorum suyunu ıcıyorum fitil yazmış doktor iyi geldi ama gene aynısı oluyor sanırım ilaçlardan. Yada çatlatma iğnesi oldum ondan☹️

Öncelikle geçmiş olsun inşallah Allahım gönlünüzce verir stresten uzak durun hiç bir şekilde belirti aramayın ben ilk 3 gün hep yattım sadece lavaboya gidip gelirdim o arada 15 dk da gezerdim kan dolaşımı için beslenme olarak avokado kabak çekirdeği ceviz kabız olmamak için de kayısı yedim ve bol bol dua ettim o arada aklıma belirti falan da gelmiyordu bu kadar çok şükür pozitif bugün gidip tekrar kan vercem 2 kat yüksel miş mi diye Allahım isteyen herkese bu duyguyu yasatsn inşallah
Yaaa çok mutlu oldum senin adına darısı inşallah bizim gibi isteyen herkese.. bu arada tekli transfer mi oldun canım

Ikı gündür yiyorum suyunu ıcıyorum fitil yazmış doktor iyi geldi ama gene aynısı oluyor sanırım ilaçlardan. Yada çatlatma iğnesi oldum ondan☹️
Anladım ama sıkıntı stres yapma benim merak ettiğim Kabız olmak bebek için düşük yapan bir sorun mu

Evet canım iki adet bkledik
Benim bugün adetimin üçüncü günüydü beşinci günü transfer olur diye düşünüyordum kontrole gittim üç hafta sonra transfer dedi doktorum estrofem birde coraspin ilaç verdi doktor yani üzüldüm tabiki gecikiyorsa güzelleşiyordur ama işte insan biran önce olsun istiyor

Benim bugün adetimin üçüncü günüydü beşinci günü transfer olur diye düşünüyordum kontrole gittim üç hafta sonra transfer dedi doktorum estrofem birde coraspin ilaç verdi doktor yani üzüldüm tabiki gecikiyorsa güzelleşiyordur ama işte insan biran önce olsun istiyor
Bu kadar sabrettik az biraz daha 🥰 gerçekten çek oldukça güzel olur sabır Allah gönlünce versin o sabrının sonunu güzel hayırlı olsun ❤️🤲

Bende çift embrıyo koydurdumm😍 neler yaptınız acaba transferden sonra nasıl yattınız mesela ne yedınız nelereue dıkkat ettiniz
Canım 3 gün çok dikkat ettim hep yattım sadece lavaboya gidip gelirdim bide kan dolaşımı için kalkıyordum 15 dakka evin içinde yürüyordum yiyecek olarak kabak çekirdeği yoğurt süt avakado ananas ceviz kabız olmamak için de kayısı yedim ve bol bol su içtim yemeklerde ev yemekleri yedim bide bol bol dua ve asla belirti aramayın benim gerçekten hiç bir belirtim Yoktu artk sonucu öğrendim ondan sonra sadece baş dönmesi oluyordu ve ilk defa bugün sabah mide bulantısı oldu🙈 erken gebelik testi yaptım 6cı gün çift çizgi çıktı ama doktorum kesinlikle erken yanılma ola bilir dedi bı daha 8 de yaptım tekrar çift çizgi çıktı 10cu gün sonra gittim kan verdim 219 çıktı dün tekrarladım 2019 çıktı 🥰Allahım hepinize o duyguyu yasatsn gerçekten çok ayrı bir duygu ben 7 yıldan sonra o duyguyu yaşadım işte 🐥❤️

X