Tüp bebek transfer sonrası idrara ne zaman çıktınız? İkiz tuttumu 🙈

Embrıyolar rahım içine koyuyolar, idrar yoluna bırakmıyorlar 🙂 arkadasınıza bunu acıklayın lütfen..
Ben transferden sonra 15 dk yattım ve lavobya cıktım, ıkız tutunmustu.. Embrıyo nun enerjisi, rahımın durumu ile alakalı bir durum.. Ayrıca 5.gun embrıyoalrı 3 gun ıcerısınde rahime tutunur, 3.gun embrıyolar 5. Gun cıvarı.

Yaaa maşallah 😍😍 alakası olmadığının kanıtı sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah kaç haftalık oldular 😍😍

Merhaba tüp bebek 5.gün embriyosu 2 adet transferim yapıldı . Saat 12.25 de transferim oldu 13.14 de kalktım tuvalete gittim çok çok sıkışmıştım ve bitane tutundu buna şükür 🙏🏻acaba diyorum hemen tuvalete gittiğim içinmi diğeri tutunmadı 🙈 çünkü bi arkadaşımda transferden sonra bi idrara çıktım hepsini yaptım benimde tek tutundu dedi.
İnsanın aklına çeşitli şeyler geliyor. Bende çift embriyo transferi oldum. Transferden yarım saat sonra tuvalete çıktım çünkü çok sıkışmıştım hatta tuvalete çıkmazsam zarar veririm diye düşündüm, kendimi sıkıyordum. Çok şükür bişey olmadı 🤗

İnsanın aklına çeşitli şeyler geliyor. Bende çift embriyo transferi oldum. Transferden yarım saat sonra tuvalete çıktım çünkü çok sıkışmıştım hatta tuvalete çıkmazsam zarar veririm diye düşündüm, kendimi sıkıyordum. Çok şükür bişey olmadı 🤗
İkiside tutundumu 😍😇

X