Tüp bebek transfer sonrası

Merhaba, benim transferin 6. Günüydü bugün, dün rahim bölgesinde seyirme başladı, hemşire daha erken dedi ama bana oradaki etkileşimle ilgili gibi geliyor, sizce belirti mi?
Öncelikle hakkınızdan hayırlısı olsun inşallah 🤲
Transfer sonrası bir belirti aramak yanlıştır. Çünkü hep acaba mı sorusunu sormak zorunda kalıyor insan. Bunları düşünmeyin ve akışına bırakın. Güzelce vakit geçirin. Dikkat edin yormayın kendinizi. Çok da yatağa bağımlı kalmayın. Yürüyüşünüzü mutlaka yapın. Kan akışınız iyi olsun. Pıhtılaşma olmasın. Stressiz düşüncesiz 12 gün geçirin. Varsa olacağı oluyor inanın. Teslim olun gerisi Allahtan. Bende keza ilk 2 gün merak içindeydim ama inanın sadece zihin yoruyor. Tekrar söylüyorum belirti herkeste olacak diye bir kural yoktur. Her belirtide gebesin anlamı taşımaz. Kullandığınız ilaçlar ağır ilaçlar. Dediklerimi uygulayın inşallah her şey gölünüzce olacaktır. Güzel sonuçlara 🧿🤲🥰

Siz ne güzel bir insansınız, çok iyi geldi söylediğiniz, gerçekten öyle maddi manevi çok yıpranıyoruz, bu yüzden tedirgin olup belirti arıyoruz, çok teşekkür ederim güzel cevabınız için🤗🥰, siz şuan ne durumdasınız?

Siz ne güzel bir insansınız, çok iyi geldi söylediğiniz, gerçekten öyle maddi manevi çok yıpranıyoruz, bu yüzden tedirgin olup belirti arıyoruz, çok teşekkür ederim güzel cevabınız için🤗🥰, siz şuan ne durumdasınız?
Ne demek lafı bile olmaz. Bende geçtim bu süreçten ve inanın zihnimde zerre endişe yoktu. Teslimiyetin manasını tam anlamıyla yaşıyorsanız zaten olacaktır. 😊 sizinde güzel haberlerinizi alırız inşallah. Ne demek istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz. Memnuniyetle cevaplarım ben. Ben 31 Ağustos transfer oldum yaşım 25. 4 yıldır evliydim. Karar kıldık ve tüp bebek yaptık. Şu an 8 haftalık gebeyim. İğnelere ilaçlara hala devam ediyorum. Sadece kan sulandırıcı hariç onu bıraktık şükürler olsun. Bu yüzden günde 45 dk yürümenizi tavsiye ederim. Ve aşırıııııı acıkıyoruum 😁 onun dışında bir sorunumuz yok. Elhamdulillah

Bu arada maddi ve manevi insan cidden aşırı yoruluyor. Hala da yormaya devam ediyor. Ama bu güzel haberleri alınca inanın göze gelmiyor. Rabbim güç kuvvet versin her iki konuda da.. halimize şükürler olsun ki yapabiliyoruz. Pozitif düşünmek en güzeli 😍😻🍀

Bu arada maddi ve manevi insan cidden aşırı yoruluyor. Hala da yormaya devam ediyor. Ama bu güzel haberleri alınca inanın göze gelmiyor. Rabbim güç kuvvet versin her iki konuda da.. halimize şükürler olsun ki yapabiliyoruz. Pozitif düşünmek en güzeli 😍😻🍀
Kuzum bugün test günüm, akşam 8 gibi kan vereceğim, duaya ihtiyacım var🤗🥰

X