Tüp bebek transferden 12 gün sonra betahcg degerit

Nalan545454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
3
2
27
Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi gördüm ve transferin 12 gününde kan testi yaptırdım betahcg 10.88 çıktı doktor çok düşük dedi 2 gün sonra tekrar yaptırcam yani 11 bile çıkmadı sizce durumum ne olabilir kimyasal gebelik mi acaba

Merhaba arkadaşlar tüp bebek tedavisi gördüm ve transferin 12 gününde kan testi yaptırdım betahcg 10.88 çıktı doktor çok düşük dedi 2 gün sonra tekrar yaptırcam yani 11 bile çıkmadı sizce durumum ne olabilir kimyasal gebelik mi acaba
Ben 15 ile öğrenmiştim bana da aynısını dediler

Merhaba beta hcg değeriniz sonrasında nasıl ilerledi bilgi verebilir misiniz? Benim de düşük değerle başladı da ondan merak ettim

Arkadaslar merhaba bugun 12. Günüm degerim 1200 cikti gecen sene 5.gun embriyosu dondurmustuk 1 tane onu transfer ettiler deger cok yuksek geldi bana kimyasal gebelik mi acaba boyle yuksek olan varmidir persembe 2.yi yaptiricam ama bilmiyorum endiseliyim

X