Tüp bebek transferi 7. Gün

semagokhan2460

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
1
0
30
Merhaba arkadaşlar bugün tüp bebek transferimin 7. Gunu 6. Gün dayanamayıp idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı benim gibi negatif çıkıp daha sonradan pozitif olan var ki acaba ( not: ilk tüp bebek transferim)

Merhaba arkadaşlar bugün tüp bebek transferimin 7. Gunu 6. Gün dayanamayıp idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı benim gibi negatif çıkıp daha sonradan pozitif olan var ki acaba ( not: ilk tüp bebek transferim)
Selam suan ne durumdasiniz benimde bugun 8.gunum pzrtesi test yaptracam adet olcakmisim gibi belirtiler yasiyorum insallah olmam benimde ilk tup bebek deneyimim

30 yaşındayım.
Ben 6.gunden 5.gunden başlardım testlere dayanamazdim o yüzden.
Belirginlikten ziyade silikte olsa yani çıkıyor.
Benimde 2.transferim. Bugün 5.günümdü erken testte yaptım, normal testta yaptım ikisi de negatif çıktı ama kişiden kişiye değişebiliyormuş kimisinde geç çıkıyormuş aslında sabredip 12.günü beklesek ne güzel olacak ama maalesef beklemiyoruz Allah hepimizi çift çizgileri görmeyi nasip etsin inşallah

Umarım pozitifi gördünüz sonradan bende bugun idrar testi yaptım negatif çıktı moralim cok bozuldu benimde 5.gün transfer 6. Günüm bugun. Sizin sonuç ne oldu acaba?

X