tüp bebek ve aşılamayla gebe kalanlar belirtileriniz?

ben asılama ıle hamıle kaldım
adetım 4 gun gectı ıdrar yaptırdım negatıf çıktı 1 hafta daha bekledım kan verdım onda bellı oldu
çok acıkıyodum patlıcak dereceye kadar gelıodum yemekten

tatlım bu bünyeden bünyeye değişir bende tüp bebekle hamşle kaldım ateş basması oluyor birde adet sancısı gibi biraz ağrı en önemlisi hiç aklımda yokken turşu hayelleri kurdum eşimle almaya gittik inan eve gelmeyi bekleyemeden yolda nasıl yiyorum ondandı heralde:eek:

hafsaa , acele teşekkür ederim kııızlarrr. a.s. a.s. Diğer hamişlerimizi de bekliyoruzzzzz.

canım benim transferde 5-6 gün sonra kasık ağrım ve aşırı derecede beyaz su gibi akıntım olmuştu. adet günümün yaklaştığında adet sancım oldu sanki gelecekmiş gibi. senin nezaman yapıldı transferin canım merak ettim hayırlı olsun inşllah müjde verirrsin bize

canım benim transferde 5-6 gün sonra kasık ağrım ve aşırı derecede beyaz su gibi akıntım olmuştu. adet günümün yaklaştığında adet sancım oldu sanki gelecekmiş gibi. senin nezaman yapıldı transferin canım merak ettim hayırlı olsun inşllah müjde verirrsin bize

canım aynen dediğin akıntıdan ve ağrıdan bende de var .acabaaaaaaaaaaa ???????????????????????????????????????Amaaaan ne biliyim yaaa heyecan yaptım birden.

canım aynen dediğin akıntıdan ve ağrıdan bende de var .acabaaaaaaaaaaa ???????????????????????????????????????Amaaaan ne biliyim yaaa heyecan yaptım birden.

canım benim inşallh hadi hayırlısı bakalım rahat ol kasma kendini. hareketlerine dikkat et mümkün olduğu kadar yatmaya dinlenmeye çalış ve bol bo dua et Allahım 5 ocakta sana hayırlı haberler almayı nasip eder inşllh.

canım benim de göğüslerimde hassasiyet vardı,su gibi akıntım vardı kasıklarımda karıncalanma gibi bişeyler oluyodu,,,içerde bir çalışma olduğu belliydi yani,,,,birde adetime yakın o kadar çok adet belirtim vardı i kesin kirlencem gözüyle bakıyodum,,,ama beta hcg de hamile çıktım,,,adetim 2 gün geçincede meraktan idrar tahlili yaptım ondada anında çift çizgi çıktı o idarar testlerinde o kadar çok hayal kırıklığına uğramıştım ki ama bu sefer olmuştu...allahım tüm isteyenlere nasip etsin...kesemide gördüm 1 tane hayırlısıyla şu kalp atışlarınıda duyabilsem....a.s:1hug:

Neslihan sağol canım ya :) Beta HCG, bu teste adını veren bir hormon. Benim sormak istediğim, bu hormon önce kanda mı ortaya çıkıyor idrarda mı?

kızlaar günaydııın nasılsınız ya benim pek ağrım yok merak ediyorum bişeymi var diye sizlerdede ilk haftalar böylemi olmuştu aklm bebişlerde sorun yoktur inşllh

acele canım sen tecrüblei olarak yazarmısın korkuyorum kasıkta ağrım falan olmuyo bulantım yok bişey hissetmiyorum noluyoo acabaa

acele canım sen tecrüblei olarak yazarmısın korkuyorum kasıkta ağrım falan olmuyo bulantım yok bişey hissetmiyorum noluyoo acabaa

canım ya daha ne istiyosun benimde alttam ağrılarım var bıçak saplanması tarzında arada oluyo.ve bende çok korkuyorum...allahım ağrılarım olmasın diye dua ediyorum ,,korkma sen herşey yolundadır....:1hug:

X