Tüp bebek ve normal yolla hamile kalma hissi

f-l-z

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2018
574
241
43
Kızlar mrb 40 yaşindayim 1 aşilama olumsuz 1 tüp bebek denemesi dölle meyen 4 yumurta erken menepoz tanisi derken imprl kullanmaya basladim 5 ay dir normal 25 27 gunde bir regl oluyirum 5 aydir yeniden tüp bebek yapicaz bi kac ay sonra ama son reglm 17 mart bugün 12 nisan 27 gün oldu ve regl olmadim bel agrim gogslerimde hassasiyet var imkansiz diyorum tek şansım tüp bebek diyorum ama sizce olabilirmi genelde 25 günde oluyorum regl test yapsam mi kalbimde bir heycan var yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim

Benim de amh düşük 1 negatif tüpüm var doğal gebeyim. Dua ediyorum sana. Korkma inşallah senledir.🤲🏻
Benim Amh 0.04 erken menepoz demislerdi tup bebek yaptik 4 yumurta döllenmedi drlar bidaha bosa tup bebekte yapma olmaz dediler yıkıldım bugunse garip bir heycan var inşallah inşallah rabbim.banada boyle dogal nasip etmiştir dualarin icin cok tsk ederim Allahim snei de hagirlisiyla.kucagina almak nasip olsun

Neden olmasın Allah nasip ettyse herşey olur inşallaj hamilesinizdir

Benim Amh 0.04 erken menepoz demislerdi tup bebek yaptik 4 yumurta döllenmedi drlar bidaha bosa tup bebekte yapma olmaz dediler yıkıldım bugunse garip bir heycan var inşallah inşallah rabbim.banada boyle dogal nasip etmiştir dualarin icin cok tsk ederim Allahim snei de hagirlisiyla.kucagina almak nasip olsun
Test yapınca beni etiketle nolur inşalllah rabbim nasip etmiştir. 🤲🏻

İnşallah güzel haberler alırsınız 🥰

Kızlar mrb 40 yaşindayim 1 aşilama olumsuz 1 tüp bebek denemesi dölle meyen 4 yumurta erken menepoz tanisi derken imprl kullanmaya basladim 5 ay dir normal 25 27 gunde bir regl oluyirum 5 aydir yeniden tüp bebek yapicaz bi kac ay sonra ama son reglm 17 mart bugün 12 nisan 27 gün oldu ve regl olmadim bel agrim gogslerimde hassasiyet var imkansiz diyorum tek şansım tüp bebek diyorum ama sizce olabilirmi genelde 25 günde oluyorum regl test yapsam mi kalbimde bir heycan var yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim
Merhaba , merak ettim test yaptınız mı ? İnşallah gebesinizdir🙏🏻

Saizen kullandım 2. Tüpe hazırlık olsun diye ama hesaplamalarıma göre hamileymisim onu kullanırken.
Yaaa ne kadar güzel ümitsizlik yok ben de anne olacağım ☺️ Hepimiz anne olacağız inşalşah
Saizen ne ilacı recetesiz alınabiliyor mu neye yarıyor

Yaaa ne kadar güzel ümitsizlik yok ben de anne olacağım ☺️ Hepimiz anne olacağız inşalşah
Saizen ne ilacı recetesiz alınabiliyor mu neye yarıyor
Reçetesiz alınan bir ilaç önerilse alıp kullanacak mısın? Sakın böyle bir şey yapma. Bu bir büyüme hormonu iğnesi. 3 doz vurdum. Yumurta kalitesi icin. Dediğim gibi bana faydası olduğunu sanmıyorum gebelik oluşmuşru zaten.

Reçetesiz alınan bir ilaç önerilse alıp kullanacak mısın? Sakın böyle bir şey yapma. Bu bir büyüme hormonu iğnesi. 3 doz vurdum. Yumurta kalitesi icin. Dediğim gibi bana faydası olduğunu sanmıyorum gebelik oluşmuşru zaten.
Aynen araştırdım şimdi zaten kullanmam ya
Ben vitamin takviyesi gibi bi şey sandım.
peki sen neden kullandın ki doktorun mu önerdi ?
çocuk sahibi olmak isteyen ya da hamileler kesinlikle kullanmasın yazıyor .

Aynen araştırdım şimdi zaten kullanmam ya
Ben vitamin takviyesi gibi bi şey sandım.
peki sen neden kullandın ki doktorun mu önerdi ?
çocuk sahibi olmak isteyen ya da hamileler kesinlikle kullanmasın yazıyor .
Elbette doktorum önerdi. Iğne bu zaten kafamıza göre kullanabileceğimiz bir şey değil. Tüp bebek tedavilerinde yardımcı olarak kullanılan iğnelerden biri. 🤷🏻‍♀️

Merhaba , merak ettim test yaptınız mı ? İnşallah gebesinizdir🙏🏻
Yaptim malesef negatif yaptiktan sonrada regl oldum artik umudum hiç kalmadi bügun abimlerin ikizleri dogdu onlar icin cok mutlu oldum ama sabahtan beri agliyorum kendim icin artik olmaz benim bir umudum bir hayallim kalmadi 😥

X