Tüp bebek yapan fakülte hastanelerinde raporsuz tüp bebek yaptiran var mı?

carpediem69

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2013
133
66
Arkadaslar #ankaraşehirhastanesi nde raporsuz tüp bebek yaptirmak istiyorum yaptiran var mi hiç nedir ne degildir ne kadar tutar bilgisi olan var mi cevap verirseniz çok sevirim 😊😊

Canim sehir hastanesini bilmiyorum ama ankara uni tip fak cebeci hastanesinde bugun hemsire soran bir kadina 12.500 dedi.

Canim sehir hastanesini bilmiyorum ama ankara uni tip fak cebeci hastanesinde bugun hemsire soran bir kadina 12.500 dedi.
Teşekkür ederim ya 2 klomen bir igneli asilama oldum artik rapor icin beklemek istemiyrm ozelleri istemiyrm simdilik yinede devlet hastaneler bna daha guvenilir geliyor

Benim bulunduğum şehirdeki üniversite hastanesinde raporsuz transfer ücreti 20bin TL canım.raporlu 10

Arkadaslar #ankaraşehirhastanesi nde raporsuz tüp bebek yaptirmak istiyorum yaptiran var mi hiç nedir ne degildir ne kadar tutar bilgisi olan var mi cevap verirseniz çok sevirim 😊😊
Bn ankara şehir hastanesinde raporlu yaptırdım. Raporsuz yaptıran bir arkadaş bn opu yapılacak zaman 1000 tl civarı ödeme yapmıştım. O 5.000 tl ödemişti çok şaşırmıştım bu kadar parayı verdikten sonra özelde nie yaptırmadığına söylediğim tarih 2021. Özelden farkı muayene ücreti ödemiyorsun. Onun dışında ilaçlar zaten çok pahalı, işlem ücreti alıyorlar. Şehir hastanesi çok kalabalık oluyor doktorlar çok iyi ama çok kişi olunca ister istemez seninle istediğin gibi ilgilenemiyorlar. Benim nacizane düşüncem özellere de bakman.Şuan en pahalı ilaçlar zaten onu da devlet katkısız yaptıktan sonra bi esprisi kalmıyor artık. Ben yaptırdım çünkü çalışıyordum bide sabah kan alıyorlar öğleden sonra sonuç çıkıyor ona göre şu gün gel diorlar. Bekliyorsun sürekli doktorlar sabah muayene bittikten sonra toplanıp hastaların durumuna göre karar veriyorlar işlem gününe. Zaten streslisin beklemekte yoruyor insanı. Özelde arayıp haber veriyorlar. Arkadaşım özel de bn devlette yaptırmıştım ondan biliyorum.

X