Tüp bebek

Cmlbly

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
13
24
37
Arkadaşlar 2 Kasım'da tüp bebek yaptırdım Bugün transferimin 20 günü iki kere test verdim pozitif çıktı ama dün kahverengi lekelenmem oldu bugün sabah doktoruma gittim muayene etmedi tekrar kan testi istedi diğer Kan testleri ile karşılaştırdı ve değerim yüksek çıktı kahverengi lekenin de düşük tehdidi olduğunu söyledi Progestan kullanıyordum zaten Bir de iğne verdi gerçekten çok korkuyorum Böyle bir durumu yaşayan arkadaşlar var mı acaba varsa bilgilerini paylaşabilirler mi

Merhaba çok geçmiş olsun, bende 12 kasımda 3. Gün embriyosu transferi oldum, dün kan testi yaptırdım maalesef 0,1 in altında çıktı yani negatif ama doktorum dedi ki 25 aralığı bekle tekrar tahlil ver su an çok erken dedi ama 10 günde negatif çıkıp sonradan pozitif gören var mı çok çok üZgünüm yarından sonra tekrar test yaptıracağım ama içim kan ağlıyor

Merhaba çok geçmiş olsun, bende 12 kasımda 3. Gün embriyosu transferi oldum, dün kan testi yaptırdım maalesef 0,1 in altında çıktı yani negatif ama doktorum dedi ki 25 aralığı bekle tekrar tahlil ver su an çok erken dedi ama 10 günde negatif çıkıp sonradan pozitif gören var mı çok çok üZgünüm yarından sonra tekrar test yaptıracağım ama içim kan ağlıyor
Çok zor bi durum canım inş degerlerin yükselir benimde düşük tehtidi var dedi 2 gündürde kahverengi lekelenmelerim oluyor bende 29 salı günü gidicem keseye bakıcak Allah yardımcımız olsun🙏

Arkadaşlar 2 Kasım'da tüp bebek yaptırdım Bugün transferimin 20 günü iki kere test verdim pozitif çıktı ama dün kahverengi lekelenmem oldu bugün sabah doktoruma gittim muayene etmedi tekrar kan testi istedi diğer Kan testleri ile karşılaştırdı ve değerim yüksek çıktı kahverengi lekenin de düşük tehdidi olduğunu söyledi Progestan kullanıyordum zaten Bir de iğne verdi gerçekten çok korkuyorum Böyle bir durumu yaşayan arkadaşlar var mı acaba varsa bilgilerini paylaşabilirler mi
Hayırlı uğurlu olsun inşallah gebeliğin devam etsin canım. Kahverengi ise korkma benim bir ped dolusu kanamam oldu hemde kaç defa. Korkudan acillere gittik ama bebeğim hep benimle kaldı. İğneleri ve ilacı düzenli kullan ve sürekli yat. Sadece lavaboya kalk

Yükselmesi çok çok zor bi durum ama insallah mucizen seninledir canım, dualarım seninle 🤲🏼

Hayırlı uğurlu olsun inşallah gebeliğin devam etsin canım. Kahverengi ise korkma benim bir ped dolusu kanamam oldu hemde kaç defa. Korkudan acillere gittik ama bebeğim hep benimle kaldı. İğneleri ve ilacı düzenli kullan ve sürekli yat. Sadece lavaboya kalk
Amin canım inş benim bebegimde benimle kalır çok korkuyorum sürekli yatıyorum zaten 2 gür az az sürekli kahverngi leke geliyor agrım vardı ama bügün çok şükür agrım yok senin kanaman ne zaman durdu ben henüz keyi falanda görmedim 😔

Merhabalar, 21 aralıkta 3. Gün embriyosu transferim oldu bugün 8. Günüm fakat regl olacakmış gibi apron var ayağa kalktığımda bel ağrısı çekiyorum yatınca geçiyor gibi oluyor bir de 2 gündür feci baş ağrısı yaşıyorum kötü bir durum yoktur değil mi yani normal mi bunlar yorum yaparsanız öyle mutlu olurum ki çok korkuyorum

Merhabalar, 21 aralıkta 3. Gün embriyosu transferim oldu bugün 8. Günüm fakat regl olacakmış gibi apron var ayağa kalktığımda bel ağrısı çekiyorum yatınca geçiyor gibi oluyor bir de 2 gündür feci baş ağrısı yaşıyorum kötü bir durum yoktur değil mi yani normal mi bunlar yorum yaparsanız öyle mutlu olurum ki çok korkuyorum
Merhabalar canım korkma bunlar normal şeyler ama benden sana tavsiye yat dinlen hiç bi iş yapma çok ayakta gezme kendini koru ben de tüp bebek yaptırdım 2 testtede pozitif çıkyı ama ben dikkat etmedim çok ayakta dolandım 20 günümde lekelenmem oldu ve bebeğim düştü 😔o yüzden ayakta çok gezme hep yat olur mu

Merhabalar canım korkma bunlar normal şeyler ama benden sana tavsiye yat dinlen hiç bi iş yapma çok ayakta gezme kendini koru ben de tüp bebek yaptırdım 2 testtede pozitif çıkyı ama ben dikkat etmedim çok ayakta dolandım 20 günümde lekelenmem oldu ve bebeğim düştü 😔o yüzden ayakta çok gezme hep yat olur mu
Elimden geldiğince evde sürekli dinlenme ve uzanma halindeyim sadece arada hareket etmiş olmak için kalkıyorum o kadar başka bir şey yapmıyorum ama bu ağrılarım geçmiyor hele kabızlık ve baş ağrısı çok fena bende acaba kötü bir şey mi oluyor diye düşünmeden kendimi alamıyorum 😳😳

Size de çok geçmiş olsun bu arada rabbim inşallah diğer denemenizde sağlıkla sıhhatle nasip eder 🙏🙏🙏

Elimden geldiğince evde sürekli dinlenme ve uzanma halindeyim sadece arada hareket etmiş olmak için kalkıyorum o kadar başka bir şey yapmıyorum ama bu ağrılarım geçmiyor hele kabızlık ve baş ağrısı çok fena bende acaba kötü bir şey mi oluyor diye düşünmeden kendimi
Size de çok geçmiş olsun bu arada rabbim inşallah diğer denemenizde sağlıkla sıhhatle nasip eder 🙏🙏🙏
Amin canım inş ama benim doktorumun ihmalligide vardı ilk lekelenmem olduğunda beni yayıtıp belki müdale etseydi bişey olmazdı ama herşey nasip sende korkma inş birşey olmaz canım dediğim gibi fazla kalkma dinlen bolca canım hakkında hayırlısı🙏

Merhaba, bence hiç bu şekilde düşünmeyin. gezdim, ayakta kaldım ya da kendimi yordum gibi. Bunu daha çok önce 3 kez kayıp yaşamış biri olarak söylüyorum inanın ki hep yattım çok dikkat ettim masaya sadece yemek için kalktım. Sadece tuvalete gidip geldim evin içinde. İlaçlar iğneler saniye geçirmedim kullandım. Ama şunu anladım ki biz ne yaparsak yapalım düşecekse düşüyor. Bugün 3.tüp bebek denemem in 8.günü.gene kanama oldu ve kanama sonucu koşturup test yaptırdım ve sonucu öğrendim. Eve geldim yattım falan. Ama bu kez biliyorum ki o düşükler benle ilgili değil bi şekilde kalbi duruyor ve gidiyorlar benden. Hayatıma devam edicem 24 saat yatmıycam artık.

X