Tüp bebekte transfer sonrası E2 ve Progesteron tahlili yaptıranlar

gecem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
562
0
daha önce tüp bebek yaptıran arkadaşlara sormak istediğim birşey var. Transfer sonrası doktor sizden e2 ve progesteron tahlili istedi mi? eğer istediyse sonuçlarınız ne çıktı? paylaşırsanız çok sevinirim.

daha önce tüp bebek yaptıran arkadaşlara sormak istediğim birşey var. Transfer sonrası doktor sizden e2 ve progesteron tahlili istedi mi? eğer istediyse sonuçlarınız ne çıktı? paylaşırsanız çok sevinirim.

bende bir tüp bebek denemesi yaşadım ve negatif sonuç aldım üniversite hastanesinde oldu denemem .duyduğum kadarıyla bu tahlillerin transferden sonra 2 yada 3 günde bir yapılması gerekiyormuş çünki progesteron düşerse bebeğin tutunma şansı olmuyormuş ben aynı sorunu yaşadım ama benden bu süreçte tahlil istemediler.çok üzgünüm ama ders oldu kötü de olsa..ikinci denemem için daha da bilinçlendim diyorum artık yapacak birşey yok...benim 6. günü progesteron seviyem 6 küsurlu birşeydi dr düşük dedi ve crinone jel i sabah akşam günde 2 ye çıkardı bir kullanıyorken. ama kurtarmadı....sonuç aralığını bilmiyorum kağıda göre normal sınırlarda idi ancak tüp bebek sürecinde kaç olması gerekiyor bilmiyorum..

Merhaba ,

evet dr um benden transferın 5. gunu bu testlerı ıstemıstı
e2 224
prg 11 çıkmıstı

sen su anda tüp bebekmı denıyorsun bu testlerı yaptırdınmı kaç çıktı ????

bende bir tüp bebek denemesi yaşadım ve negatif sonuç aldım üniversite hastanesinde oldu denemem .duyduğum kadarıyla bu tahlillerin transferden sonra 2 yada 3 günde bir yapılması gerekiyormuş çünki progesteron düşerse bebeğin tutunma şansı olmuyormuş ben aynı sorunu yaşadım ama benden bu süreçte tahlil istemediler.çok üzgünüm ama ders oldu kötü de olsa..ikinci denemem için daha da bilinçlendim diyorum artık yapacak birşey yok...benim 6. günü progesteron seviyem 6 küsurlu birşeydi dr düşük dedi ve crinone jel i sabah akşam günde 2 ye çıkardı bir kullanıyorken. ama kurtarmadı....sonuç aralığını bilmiyorum kağıda göre normal sınırlarda idi ancak tüp bebek sürecinde kaç olması gerekiyor bilmiyorum..

çok geçmiş olsun canım ya, ama sonuçta bu bir kerelik birşey değil. geciktirmeden bir daha dene bence, inanıyorum ki Rabbim can-ı gönülden isteyen herkese nasip eder. Ccinone jeli bana transferden önce vermişlerdi hala kullanıyorum günde iki tane, tabi faydası olacak mı bilmem.

Merhaba ,

evet dr um benden transferın 5. gunu bu testlerı ıstemıstı
e2 224
prg 11 çıkmıstı

sen su anda tüp bebekmı denıyorsun bu testlerı yaptırdınmı kaç çıktı ????

evet canım tüp bebek deniyoruz.

benim sonuçlarımda

e2 181
prg 22

peki canım senin bu sonuçlarla gebelik gerçekleşti mi?

Son düzenleme:
evet canım
14 aylık bir kızım var
benım 7. tup denememde oldu

ınsallah hakkında hayırlısı olur
sonucunu merakla beklıyorum
senın bugun kacıncı gunun

evet canım
14 aylık bir kızım var
benım 7. tup denememde oldu

ınsallah hakkında hayırlısı olur
sonucunu merakla beklıyorum
senın bugun kacıncı gunun

çok şükür Rabbim sonun da emeklerinin karşılığını vermiş, darısı başıma inş :KK3:

geçen çarşamba oldu transferim bugün 6. gün oluyo galiba. pazartesi doktor tahlil istedi. tabi tabi sonucu buraya da yazarım inş.

canım bide senin sancın olmuşmuydu. benim adet sancılarım başladı

çok şükür Rabbim sonun da emeklerinin karşılığını vermiş, darısı başıma inş :KK3:

geçen çarşamba oldu transferim bugün 6. gün oluyo galiba. pazartesi doktor tahlil istedi. tabi tabi sonucu buraya da yazarım inş.

canım bide senin sancın olmuşmuydu. benim adet sancılarım başladı

Insallah hamılesındır canım

evet sancım olmustu bu kısıden kısıye değişiyor ama benım kasıklarımda batma, kasılma ve reglı agrım olmustu

Insallah hamılesındır canım

evet sancım olmustu bu kısıden kısıye değişiyor ama benım kasıklarımda batma, kasılma ve reglı agrım olmustu

inş. benimkide seninki gibi adet sancısı değil de gebelik sancısıdır. artık heyecanla pazartesiyi bekliycem, başka çare yok.

çok teşekkür ederim cevapların için, insan soracak birisi olunca rahatlıyo

giz nasılsın?transferım pazar oldu senın de pzt degıl mi?Belirti falan yok cnm bende....:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
sana yapıldımı bu testler....transfer sonrası 4. 8. gunler yapılıyorr...bi ip ucu yakalarmıyım acaba diye perişan oldum ...:KK52:
ne zor beklemek yaaa:KK50: rabbim yüzümüzü güldürsün inşallahhh:emir_bebek:

giz nasılsın?transferım pazar oldu senın de pzt degıl mi?Belirti falan yok cnm bende....:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
sana yapıldımı bu testler....transfer sonrası 4. 8. gunler yapılıyorr...bi ip ucu yakalarmıyım acaba diye perişan oldum ...:KK52:
ne zor beklemek yaaa:KK50: rabbim yüzümüzü güldürsün inşallahhh:emir_bebek:

evet canım banada pazartesi valla adet gibi agrı var

ama benden bu sobuçları istemediler ya digerlerinden istediler

bende bugün degilde pazartesi baktırayım

bu test adetin 21 günü 22yada 23 de bakılıyor senin kaçıjnncı günkü

dr a sormadınmı aramadınmı arkadaşın biri 6 gün baktırmış 224 e2 22 progt. ve hamile çıkmış

inş. seninkide tutunmuştur bana öyle geliyor sonuçlardan

evet canım banada pazartesi valla adet gibi agrı var

ama benden bu sobuçları istemediler ya digerlerinden istediler

bende bugün degilde pazartesi baktırayım

bu test adetin 21 günü 22yada 23 de bakılıyor senin kaçıjnncı günkü

dr a sormadınmı aramadınmı arkadaşın biri 6 gün baktırmış 224 e2 22 progt. ve hamile çıkmış

inş. seninkide tutunmuştur bana öyle geliyor sonuçlardan

inşallah tutunma sancılarındır..nedense her merkez istemiyormuş pek bilgisi olan yok:KK51:
benim transferden sonra 4. ve 8. gün yapılması istendi... transfer adetin 13. günü oldu yani testi 17.gün yapmış oldum...
doktor bişey söylemedii ya...:KK50: gebelik sonucunu beklicez dedi...
kim o arkadas? yaaa inşallah arkadasım inşaşlah emeklerimiz boşa çıkmaz...beraber doğururuz inşallahhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah tutunma sancılarındır..nedense her merkez istemiyormuş pek bilgisi olan yok:KK51:
benim transferden sonra 4. ve 8. gün yapılması istendi... transfer adetin 13. günü oldu yani testi 17.gün yapmış oldum...
doktor bişey söylemedii ya...:KK50: gebelik sonucunu beklicez dedi...
kim o arkadas? yaaa inşallah arkadasım inşaşlah emeklerimiz boşa çıkmaz...beraber doğururuz inşallahhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ya benimde yarın 4 gün baktırayımmı ki 18 gün oluyor yoksa pazartesimi baktırsam ya ne bileyim aynı adet agrısı valla hamişolursak beraber doguma gidecegiz inş.......

ya benimde yarın 4 gün baktırayımmı ki 18 gün oluyor yoksa pazartesimi baktırsam ya ne bileyim aynı adet agrısı valla hamişolursak beraber doguma gidecegiz inş.......

doktorun istemediyse yaptırma bence baksana anlamıyoruz ne anlama geliyor...bikaç saatir nette aramadığım site kalmadı ..hiçbişey anlamadım yaaa...inşallah iyi bişey demektir:KK49::KK49::KK49::KK49:
adet sancısı gebelik belirtisi zaten:) karamsarolmayalım bak perşembe gecesi .bol bol dua edelim...
ALLAHTAN isteyelim...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X