Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

nejlaa 86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
1.374
898
34
Bir de başlık sahibi arkadaş 8. Gün test yapmışsın negatif çıkmış üzülüyorsun üzülme doktorlar bize 12. Gün test yapın dediklerinde bir bildikleri var ki söylüyorlar evet bazılarının ki erken çıkabiliyor ama sana şunu söyleyim ben bebeğimin transferin 8. Gununde gece tutunduguna eminim. Yani ben o gün test yapsaydım cikmayacakti ve ben senin gibi üzülüp ağlayıp strese girip boşuna vücuduma zarar verecektim. 8. Günün gecesinde kasıklarımda inanılmaz bir ağrıyla uyandım hatta dedim ki sabah kesin adet olurum o kadar ağrıyordu ama ben yine de kendimi tuttum doktorun dediği güne kadar test yapmadım boşuna üzülmemek için . Bekle birkaç gün daha bilemezsin belki bebeğin bugün tutunacak 🙏🙏

Merhabalar canım transfer sonrası belirtin var mıydı?

Muallimemuallim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
794
1.056
29
Merhabalar transfer sonrası tutunma ile ilgili belirtiniz oldu mu?
Transferimin 8. Günü şiddetli ağrım olmuştu, tutunma ağrısıymis meğer.hatta ben adet olucam sanmıştım. Öyle bariz belirtilerim olmadı baska yok yerleşme kanaması bulantı falan bunlar olmadi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 13 gün geçti.

nejlaa 86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
1.374
898
34
Transferimin 8. Günü şiddetli ağrım olmuştu, tutunma ağrısıymis meğer.hatta ben adet olucam sanmıştım. Öyle bariz belirtilerim olmadı baska yok yerleşme kanaması bulantı falan bunlar olmadi.

Teşekkür ederim 😊 Benim de bugün transferimin 6. Günü sabah beri şiddetli adet olacakmışım gibi sancım var. Hatta sabah lavaboya kalkınca kesin oldum dedim kendimce. Daha önce ki günler hiç belirtim yoktu.. İnşallah canım benim ki de tutunma ağrısıdır. 🤲

Muallimemuallim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
794
1.056
29
Teşekkür ederim 😊 Benim de bugün transferimin 6. Günü sabah beri şiddetli adet olacakmışım gibi sancım var. Hatta sabah lavaboya kalkınca kesin oldum dedim kendimce. Daha önce ki günler hiç belirtim yoktu.. İnşallah canım benim ki de tutunma ağrısıdır. 🤲
Yaa inşallah canım 🙏🙏 hiç stres yapma hayırlısıyla olsun inşallah. Ben de hep adet olucam diyordum . Önceleri de ağrım vardı ama 8. Gecede şiddetli ağrıyla uyandım kesin adet oldum dedim ama çok şükür rabbim nasip etti sana da nasip etsin 🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 13 gün geçti.

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Aslında test Yapacaktım ama 5.gün embriyosu sanılanın aksine kana geç geçiyor diye yazan bi hanım oldu yapmaktan vazgeçtim zaten hiç umudum yok bide negatif görüp iyice içime kapanmak istemiyorum nasıl olsa 12 ekimde doktor kandan bakıp negatif diyecek
Test sonucun ne çıktı

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Ben yapmayın derim 28 eylül de transfer oldum bende çift 5.Gün embriyosu bugün 8 günüm sabah bir heves ettm evde idrar testi yaptım negatif çıktı moralim cok bozuldu keşke yapmasaydım belkide kendimi boşuna üzüyorum test gününü bekliycem Allahtan umudumu kesmiycem o dilerse olur olmazsa ne diyelim kısmet
Canım zaten kamdan daha çok belli oluyor bende dayanamayıp idrar bakıyorum ama negatif çıkınca çok üzülüyorum

Pinarkemal75

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
518
148
Ben dün transfer oldum ben uyurken yuz üstü karnımın üstüne yatıyorum farkında olmadan bi zararı olur mu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pinarkemal75

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
518
148
Benim bugün 7 günüm hiç belirtim yok ara ara rahmimim üstü batma ve ağrı oluyo bel ağrısı adet sancısı çoğu zaman unutuyorum bile yarın bi test alıp yapmayı dusunuyorum elimde ovulasyon testi var ordan belli olur mu

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

hayaller alemi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
104
54
35
Benim bugün 7 günüm hiç belirtim yok ara ara rahmimim üstü batma ve ağrı oluyo bel ağrısı adet sancısı çoğu zaman unutuyorum bile yarın bi test alıp yapmayı dusunuyorum elimde ovulasyon testi var ordan belli olur mu
O
Daha önce yapmadım ama idrar testiyle aynı özellikleri taşıyomuş sanırım belli ediyo

hayaller alemi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
104
54
35
Bana hamilesin gibi geliyo belirtilerin benimkilerle aynı 4 tane idrar testi yaptım ikişer gün aralıklarla hepsi pozitifti inşallah seninkide pozitif çıkar

Pinarkemal75

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
518
148
Bana hamilesin gibi geliyo belirtilerin benimkilerle aynı 4 tane idrar testi yaptım ikişer gün aralıklarla hepsi pozitifti inşallah seninkide pozitif çıkar
Inşallah bugün 8 günüm aşırı serecede göğüş hassasiyetim var çok az bel ve rahim ağrısı oldu o kadar 9 yada 10 gün test yapicam çıkmazsa motelin düşmesin diye insallah hamileyimdir çok bi belirtim yok zaten ilaçlardan biliyorum 3 gün embiriyosu kalitesi çok çok iyi dedi embiriyolog ilk denemem insallah tuttu öyle hissediyorum

hayaller alemi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
104
54
35
Inşallah bugün 8 günüm aşırı serecede göğüş hassasiyetim var çok az bel ve rahim ağrısı oldu o kadar 9 yada 10 gün test yapicam çıkmazsa motelin düşmesin diye insallah hamileyimdir çok bi belirtim yok zaten ilaçlardan biliyorum 3 gün embiriyosu kalitesi çok çok iyi dedi embiriyolog ilk denemem insallah tuttu öyle hissediyorum
Senin durumunla benimki aynı eşimde morfolojik bozukluk var bendede pko benimde ilk tüp bebek denemem yarın kan testi vercem 3 farklı günlerde idrar testi yaptım hepsi pozitifti şimdi geriliyorum ya kanda çıkmazsa diye