Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Bende 30 eylulde oldum canim beklemesi zor oluyor ama sabredip kanda ögrenmek daha iyi hatta hiç belirtim yok yaklastikca hic bisey hissetmiyorum
İnşallah pozitif sonuçlanırsa sağlıkla alırsın kucağına beklemek çok zor bu ilk denemen mi

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Ben yapmayın derim 28 eylül de transfer oldum bende çift 5.Gün embriyosu bugün 8 günüm sabah bir heves ettm evde idrar testi yaptım negatif çıktı moralim cok bozuldu keşke yapmasaydım belkide kendimi boşuna üzüyorum test gününü bekliycem Allahtan umudumu kesmiycem o dilerse olur olmazsa ne diyelim kısmet
Haklısın insan bi hevesle test yapıyor negatif görünce çok üzülüyor kana daha geç geçiyormuş ama şimdiden bozma moralini kanda çıkar inşallah

Muallimemuallim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
794
1.056
29
Azıcık sabır 🙏 çok erken olup negatif görünce moral bozukluğu stres daha kötü etkiliyor insanı ama belki bekleseniz test günü pozitifi göreceksiniz 🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 13 gün geçti.

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Olur mu yaaa 3 günlükken rahime konulmalarıyla 5 günlükken konulmaları aynı olur mu ? Gün gün gelişimleri vardı hatta görmüştük burada biri paylaşmıştı.
Valla perşembe günü yapacak gibiyim bi yapıcam diyorum bi vazgeçiyorum eğer negarifse hastanede ağlamak istemiyorum ilk denememde doktor negatif diyince çok ağlamıştım

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Azıcık sabır 🙏 çok erken olup negatif görünce moral bozukluğu stres daha kötü etkiliyor insanı ama belki bekleseniz test günü pozitifi göreceksiniz 🙏
Hiç umutlu değilim ki zaten evde yapmayıda sırf hastanede ağlamayım diye istemiştim orda ağlamak istemiyorum

Muallimemuallim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
794
1.056
29
Hiç umutlu değilim ki zaten evde yapmayıda sırf hastanede ağlamayım diye istemiştim orda ağlamak istemiyorum
Çok umut bağlamamak lazım ama umutsuz da olma ben öyleydim temmuzda tüp bebek yaptırdık doktorun dediği güne kadar sabırla bekledim ki öncesinde yapıp boşuna strese girmeyim diye
Acilde kan verip eve geldim ve e nabizdan evde öğrendim sonucumu. İçini ferah tut lütfen moral çok çok çok önemli

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 13 gün geçti.

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Çok umut bağlamamak lazım ama umutsuz da olma ben öyleydim temmuzda tüp bebek yaptırdık doktorun dediği güne kadar sabırla bekledim ki öncesinde yapıp boşuna strese girmeyim diye
Acilde kan verip eve geldim ve e nabizdan evde öğrendim sonucumu. İçini ferah tut lütfen moral çok çok çok önemli
Haklısın senin sonucun ne çıktı inşallah pozitiftir🙏

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Amin canim insalalh evt ilk denemem sizin
Benim 2.denemem çift konuldu başkada embriyom kalmadı buda olmazsa tekrar baştan başlamam gerekicek bakalım inşallah hem sen hem ben hem isteyen herkes bebeğine kavuşur inşallah