Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
Bu 3. Transferim diğer ikisinde de sürekli belirtiler vardı kesin hamileyim diye gezdim..
Ikiside negatif oldu. Bu kez faklı merkezde iyi embriyolarim oluştu bu kez de hiç belirti yok hıçkıra hıçkıra ağlayasım geliyor... korkuyorum.. bizede dua edersen çok mutlu olurum canım.. RABBİM yavrunuz ile birlikte sağlıklı hayırlı ömür versin Inşallah..
Aminn canim benim. Rabbim emeklerimizi bosa cikartmasin kucaklarinizi bos birakmasin. Hayirli haberlerini bekliyorum insaAllah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Eylulsever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
31
13
30
Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı
Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız bende üç sene önce taze tek embriyo transferiyle negatifi görmüştüm genelde taze transferlerde negatif oluyormuş yumurta toplama işleminde zaten işlemden çıkan yorgun rahme embriyo tutunmakta zorluk çekiyormuş.. dondurulmuşlarda pozitif oranı daha yüksekmiş nitekim bende öyle oldu.. başarısız transferden iki ay sonra dondurulmuş iki tane 5. gün embriyosuyla pozitifi gördüm üstelik transferden sonraki 6.günde dandik idrar testiyle.. silik çizgi vardı kanda ise değer 30lardaydı şimdi bi kızım var çok şükür Allah sizlerede nasip etsin.. bu arada kan testinden sonra çok kanamam oldu15 gün sürdü miktarı adetten bile fazlaydı pembe kahverengi filan değil bayağı kırmızıydı.. ama nasipte varsa oluyor işte.. dualarım sizlerle Rabbim forumdaki bütün hanımlara ve daha nice çocuk hasretiyle yananlara sağlıklı ve hayrlı evlatlar nasip etsin inşallah..

Betbetul

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
457
631
28
Ben yapmayın derim 28 eylül de transfer oldum bende çift 5.Gün embriyosu bugün 8 günüm sabah bir heves ettm evde idrar testi yaptım negatif çıktı moralim cok bozuldu keşke yapmasaydım belkide kendimi boşuna üzüyorum test gününü bekliycem Allahtan umudumu kesmiycem o dilerse olur olmazsa ne diyelim kısmet
Bende 28 eylule transfer oldum 2 tane dondurulmus 3. Gun embriyosu bugun son ignelerimi olcam insallah yarin test gunum kan vercem ama cok zor tutuyorum kendimi gidip idrar testi yapmamak icin 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-06-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız bende üç sene önce taze tek embriyo transferiyle negatifi görmüştüm genelde taze transferlerde negatif oluyormuş yumurta toplama işleminde zaten işlemden çıkan yorgun rahme embriyo tutunmakta zorluk çekiyormuş.. dondurulmuşlarda pozitif oranı daha yüksekmiş nitekim bende öyle oldu.. başarısız transferden iki ay sonra dondurulmuş iki tane 5. gün embriyosuyla pozitifi gördüm üstelik transferden sonraki 6.günde dandik idrar testiyle.. silik çizgi vardı kanda ise değer 30lardaydı şimdi bi kızım var çok şükür Allah sizlerede nasip etsin.. bu arada kan testinden sonra çok kanamam oldu15 gün sürdü miktarı adetten bile fazlaydı pembe kahverengi filan değil bayağı kırmızıydı.. ama nasipte varsa oluyor işte.. dualarım sizlerle Rabbim forumdaki bütün hanımlara ve daha nice çocuk hasretiyle yananlara sağlıklı ve hayrlı evlatlar nasip etsin inşallah..
İçimi rahatlattınız çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🙏

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.676
10.700
Kızlar ağlama krizi sizde de oluyor mu bi gülüyor bir ağlıyorum hormonlar dan kafayı siyirdim herhalde..?🙄
Yok hiç olmuyor ben kafama takmayı bıraktım artık. Olursa dünyalar benim olur olmazsa da vakti var demek ki diye düşünüyorum ama normal yani yığınla hap kullanıyoruz