Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Biliyorum erken olduğunu. Ben idrara ne zmn düşeceğini merak ettiğim için transferden hemen sonra hergun baktım beşinci günü düştü asıl test günüm 8.gundu. yanılma olabilirdi ama olmamış
Anladimm simdi siz hamilesiniz yani 😊😀😀Ee tamam sorun yok.ozaman. Hayirli ugurlu olsun😍

Ben çok cesaretsizim 1 negatiften sonra yapmaya hiç cesaretim yok
Benim pozitif olmasina ragmen dusunuyorum transferden sonra nasil beklerim naparim ya olumsuz olursa diye 😢😭Zor bu isler. Insanoglu hep mutlu haberler duymak istiyor

Dondurulmuş bir embriyo koyuldu canım ona da orta kalite dediler. 3 tane dondurulmuştu ikisi bozulmuş cozuldukten sonra söylenene göre
Bende bundan korkuyorum elimde bi tane pgt den gelenn enbriyo var ve 3 senedie dondurulmus. Cozdurunce bozulurmu diye endise ediyorum.

Bende bundan korkuyorum elimde bi tane pgt den gelenn enbriyo var ve 3 senedie dondurulmus. Cozdurunce bozulurmu diye endise ediyorum.
İnşallah hicbirsey olmaz. Bana dondurulurken iyi kalite demislerdi 🤔 çoğu kişiye birşey olmuyor sanirim

• Beğen
Reactions: Z P
Benimde öyleydi oyuzden transferin ertesi günü başladım teste zaten ilk başta tek çizgi görüyorsun ya ne zmn idrara düşeceğini bilmiyorsun oyuzden rahat rahat bakmıştım . Benimde ilk denemem negatif olmustu
Bu sabah hem erken hemde normal test yaptım negatif çıktı 7.günüm bugün demekki negatif😭

Allah'tan ümit kesilmez inşallah kanda pozitif çıkar. 🙏 Bende yarın yumurta toplanacak çok gerginim korkuyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun isteyen herkese nasip etsin inşallah 😭
Hiç korkma yarım saat uyuyup uyanacaksin herşey bitmiş 😊

• Beğen
İnşallah hicbirsey olmaz. Bana dondurulurken iyi kalite demislerdi 🤔 çoğu kişiye birşey olmuyor sanirim
5ci gun embriyosu 2 ay once aramislardi durumlari iyi falan demislerdi ama cozdurmeden de bilemicem

Allah'tan ümit kesilmez inşallah kanda pozitif çıkar. 🙏 Bende yarın yumurta toplanacak çok gerginim korkuyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun isteyen herkese nasip etsin inşallah 😭
Rabbim yardim etsin en kolay is o sen hic sıkma canini :)) uyandiginda hersey bitmis olcak

Donmuslarda 8 ci gunden sonra belli oluyir diye duymustum ama insaAllah oyledir
Bi anda olsa içim rahatladı inşallah öyledir inanın sabahtan beri ağlamaktan mahfoldum başka embriyom yok tedaviye en başından başlayacak maddi gücümde yok testte negatifi görünce dağıldım o zaman cumartesi günü tekrar yapayım inşallah pozitif çıkar

• Beğen
X