Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Ozlem_426

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
1.072
1.008
27
Ama daha cok erken yapmissin. 5.gun asiri erken. 8.ci gund3n sonrasi onemli
Biliyorum erken olduğunu. Ben idrara ne zmn düşeceğini merak ettiğim için transferden hemen sonra hergun baktım beşinci günü düştü asıl test günüm 8.gundu. yanılma olabilirdi ama olmamış

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 54 gün geçti.

Ozlem_426

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
1.072
1.008
27
Ben çok cesaretsizim 1 negatiften sonra yapmaya hiç cesaretim yok
Benimde öyleydi oyuzden transferin ertesi günü başladım teste zaten ilk başta tek çizgi görüyorsun ya ne zmn idrara düşeceğini bilmiyorsun oyuzden rahat rahat bakmıştım . Benimde ilk denemem negatif olmustu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 54 gün geçti.

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
Biliyorum erken olduğunu. Ben idrara ne zmn düşeceğini merak ettiğim için transferden hemen sonra hergun baktım beşinci günü düştü asıl test günüm 8.gundu. yanılma olabilirdi ama olmamış
Anladimm simdi siz hamilesiniz yani 😊😀😀Ee tamam sorun yok.ozaman. Hayirli ugurlu olsun😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
Ben çok cesaretsizim 1 negatiften sonra yapmaya hiç cesaretim yok
Benim pozitif olmasina ragmen dusunuyorum transferden sonra nasil beklerim naparim ya olumsuz olursa diye 😢😭Zor bu isler. Insanoglu hep mutlu haberler duymak istiyor

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
Dondurulmuş bir embriyo koyuldu canım ona da orta kalite dediler. 3 tane dondurulmuştu ikisi bozulmuş cozuldukten sonra söylenene göre
Bende bundan korkuyorum elimde bi tane pgt den gelenn enbriyo var ve 3 senedie dondurulmus. Cozdurunce bozulurmu diye endise ediyorum.

Nevali

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
125
59
34
Benimde öyleydi oyuzden transferin ertesi günü başladım teste zaten ilk başta tek çizgi görüyorsun ya ne zmn idrara düşeceğini bilmiyorsun oyuzden rahat rahat bakmıştım . Benimde ilk denemem negatif olmustu
Bu sabah hem erken hemde normal test yaptım negatif çıktı 7.günüm bugün demekki negatif😭

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
İnşallah hicbirsey olmaz. Bana dondurulurken iyi kalite demislerdi 🤔 çoğu kişiye birşey olmuyor sanirim
5ci gun embriyosu 2 ay once aramislardi durumlari iyi falan demislerdi ama cozdurmeden de bilemicem