Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Nevali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
304
122
37
Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı

Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı
Sizinki 5. Gün embryosu olduğu için çarşamba perşembe günü bile çıkar diye düşünüyorum

Test tarihinize kadar beklemenizi oneriyorum. Bir anlık heves ile yapılan testlerin sonu hüsran oluyor fakat biraz daha beklense pozitif çıkan çok kişi var. Boşuna kendinizi üzmeyin.

Sizinki 5. Gün embryosu olduğu için çarşamba perşembe günü bile çıkar diye düşünüyorum
Aslında test Yapacaktım ama 5.gün embriyosu sanılanın aksine kana geç geçiyor diye yazan bi hanım oldu yapmaktan vazgeçtim zaten hiç umudum yok bide negatif görüp iyice içime kapanmak istemiyorum nasıl olsa 12 ekimde doktor kandan bakıp negatif diyecek

Bu arada kanı bekle daha iyi tabiki inşallah gonlunuzxe olur 🌺

Aslında test Yapacaktım ama 5.gün embriyosu sanılanın aksine kana geç geçiyor diye yazan bi hanım oldu yapmaktan vazgeçtim zaten hiç umudum yok bide negatif görüp iyice içime kapanmak istemiyorum nasıl olsa 12 ekimde doktor kandan bakıp negatif diyecek
Olur mu yaaa 3 günlükken rahime konulmalarıyla 5 günlükken konulmaları aynı olur mu ? Gün gün gelişimleri vardı hatta görmüştük burada biri paylaşmıştı.

• Beğen
Reactions: H M
Yok yok yapma erken gebelik testi heleki hiç yapma.. kanını ver mis gibi..
Benim de cuma günü opu oldu hastaneden haber bekliyorum 4 yumurtam döllendi bugün 4. günündeler. Bakalım dua et canım

Yaaa taze transfermi olucaksin? Harika bu 4 tanesi iyi gidiyor oyleyse
Yok kuzum donduracaklar bugün aramadılar dün aradılar 3. günündeler gayet iyi gidiyor dediler bakalım yarın ararlar herhalde. Dondurulmuşun başarı oranı daha yüksek ya dondurulmuş olacak dedi dr.

• Beğen
Reactions: H M
Kan testim 12 ekimde daha çok var ne kadar umutsuzda olsam insan içten içe ya pozitifse diyor işte

• Beğen
Reactions: Z P
Başka dondurulmuşum yok kalan 2 taneyi transfer ettiler buda olmazsa sil baştan başlamak çok zor olucak biliyorum yıllardır bununla savaşan insanlar var ama hem maddi hem manevi çok ama çok yorucu oluyor

X