Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

😀😀 iyi cesaret ama. Ben aslinda suan neyi dusunuyorm biliyormusunuz cocugum 2 yasinda asiri uzerimize atlayan biri . Yani beni yatar pozisyonda gormesin tpeeme atliyor. Napcam bilmiyorum😢
Benm yeğenimde öyle.. paaat diye vuruyor karnıma flan seviyorum bahanesiyle..
Dikkatli ol kesinlikle..
Birşey olmaz inşallah küçük ise..

Benm yeğenimde öyle.. paaat diye vuruyor karnıma flan seviyorum bahanesiyle..
Dikkatli ol kesinlikle..
Birşey olmaz inşallah küçük ise..
InsaAllah bakalm bi transferim yapilsinda ikinciyi yapmakda zormus sanki ilk defa yapiyormusum gibi. 3 yil cok da gec degil ama baya bisey unutmusum

Bı videoda izledim.kadinda hiç erken gebelik testinde çıkmamış kan verince çıkmış.. hiç yapmıyorum o testleri.
Cuma günü test günüm. Aslında hiç yoktu aklımda alıp yapmak ama gaza getirdiler ben de yapayım dedim. İdrarda çıkmayıp Kanda cikanda çok, idrarda çıkan da çok. Neye göre değişiyor merak ettim.

• Beğen
Reactions: H M
Al canim garanti olsun. İnşallah görürsün pozitifleri
InsaAllah canim. Transferimden doguma kadar okudugum bi dua vardi. Mahmut efendi hz.lerine bagli bir hoca yazmisti. Sizinlede paylasmak isterim
Screenshot_20201007-100353_Photos.jpg

Cuma günü test günüm. Aslında hiç yoktu aklımda alıp yapmak ama gaza getirdiler ben de yapayım dedim. İdrarda çıkmayıp Kanda cikanda çok, idrarda çıkan da çok. Neye göre değişiyor merak ettim.
Kaç embriyo koyuldu canim dondurulmus varmi

Önceki denemende kaçıncı gün yapmistin peki

Dondurulmuş bir embriyo koyuldu canım ona da orta kalite dediler. 3 tane dondurulmuştu ikisi bozulmuş cozuldukten sonra söylenene göre
AA ben niye 2nci denemen diye aklımda tutmusum.
Hiç gebeliğin oldumu kürtajın var diye hatırlıyorum yanlismiyim canim🙈

S
AA ben niye 2nci denemen diye aklımda tutmusum.
Hiç gebeliğin oldumu kürtajın var diye hatırlıyorum yanlismiyim canim🙈
Doğru canım kürtaj olmuştum. Kendiliğinden hamile kalmıştım ama kaybetmistim. Yumurta toplama zamanimda falan konuşmuştuk onun üzerinden 7 ay geçti. Transfer olmak icin baya beklettiler beni. Ondan aklında öyle kalmıştır çok normal 😊

• Beğen
Reactions: H M
S

Doğru canım kürtaj olmuştum. Kendiliğinden hamile kalmıştım ama kaybetmistim. Yumurta toplama zamanimda falan konuşmuştuk onun üzerinden 7 ay geçti. Transfer olmak icin baya beklettiler beni. Ondan aklında öyle kalmıştır çok normal 😊
Yine olur inşallah ne oluyorsa hayrimiza..
Tez vakitte olsun inşallah.

X