Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Bi anda olsa içim rahatladı inşallah öyledir inanın sabahtan beri ağlamaktan mahfoldum başka embriyom yok tedaviye en başından başlayacak maddi gücümde yok testte negatifi görünce dağıldım o zaman cumartesi günü tekrar yapayım inşallah pozitif çıkar
InsaAllah canim benim. Evet banada 8 ci gunden sonra demislerdi ben de oyle yapmistim. Allah tan umit kesilmez. Rabbim kucagini bos birakmasin. Umutlarini kirdirmasin.

InsaAllah canim benim. Evet banada 8 ci gunden sonra demislerdi ben de oyle yapmistim. Allah tan umit kesilmez. Rabbim kucagini bos birakmasin. Umutlarini kirdirmasin.
Amin canım benim inşallah sağol allah razı olsun en azından cumartesiye bi test için bi umudum var

• Beğen
Reactions: Z P
Amin canım benim inşallah sağol allah razı olsun en azından cumartesiye bi test için bi umudum var
Umutsuz olur mu hic. Hep bi yerden umudu olur insanin. Bizde suan transfer gunu bekliyoruz. Zor birsey ama olumsuzada alistirmak lazim kendimizi. Rabbim boyle emretmis. O ne derse o olur.

Sperm sayısı kaç
Sadece bir kaç tane çıkmıştı önceki verdiği testte. Bugün de benden 23 tane yumurta toplanmış eşimin sperm sayısını net söylemediler ama yeterli miktarda olduğunu iyi olduğunu söylediler Rabbime çok şükür korktugumuza ugratmadi 🙏

1 ekimde oldum 9.gün bugün
Canım daha erken sanki aslında en iyisi kan testi benimde hep negatif çıkıyor biz tutma ihtimalinin çok düşük olduğunu bile bile kabul ettik ve başka bi doktora girmeye karar verdik serdar koç’ta denemeyi düşünüyoruz

Sadece bir kaç tane çıkmıştı önceki verdiği testte. Bugün de benden 23 tane yumurta toplanmış eşimin sperm sayısını net söylemediler ama yeterli miktarda olduğunu iyi olduğunu söylediler Rabbime çok şükür korktugumuza ugratmadi 🙏
Allah korktuğumuzdan korusun benim eşimin 500.000 yani çok düşük tüp bebektede şansımız % 50 dendi

X