Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Canım daha erken sanki aslında en iyisi kan testi benimde hep negatif çıkıyor biz tutma ihtimalinin çok düşük olduğunu bile bile kabul ettik ve başka bi doktora girmeye karar verdik serdar koç’ta denemeyi düşünüyoruz
benimde kalitesi çok düşük dediler ben de kabul ettim bizim bilinmeyen infertilite

16022501200006648422174019610790.jpg
16022501200006648422174019610790.jpg
artık başka bahara kaldı

500.000 çok iyi rakam bize göre bizden sadece birkaç tane sperm çıktı Allah büyük azosperm in bile çaresi var
Öyle tabi haklısın ama doktorlar hiçte umutlu konuşmuyorlar doktor serdar koç’ta denemeye karar verdik bakalım hakkımızda hayırlısı

Öyle tabi haklısın ama doktorlar hiçte umutlu konuşmuyorlar doktor serdar koç’ta denemeye karar verdik bakalım hakkımızda hayırlısı
Bizimde sperm kalitemiz düşük olduğu için hiç umutlu konuşmuyorlar ama insan istiyor işte😔
Bizim morfoloji bile yapılamadı sayı çok az olduğu için düşünün. Artı eşimin kromozom bozukluğu var Buna rağmen hiç olumsuz birşey konusmadilar şansınızin olduğunu söylediler. Ben Ankara Bahçeci ye gidiyorum. Tavsiye ederim

Bizim morfoloji bile yapılamadı sayı çok az olduğu için düşünün. Artı eşimin kromozom bozukluğu var Buna rağmen hiç olumsuz birşey konusmadilar şansınızin olduğunu söylediler. Ben Ankara Bahçeci ye gidiyorum. Tavsiye ederim
Bahçeciyle konuştum bütçe olarak bizi çok aştığı için gidemedik malesef araştırıyoruz bakalım

• Beğen
Reactions: H M
Kizlar yardım edin. Az önce merkezden aradılar 23 yumurtadan 19 u olgunmus 14 tanesi döllenmiş eşimin sadece 2 3 tane hareketli spermi çıkmış. Bu sayılar iyimi sizce ve 14 döllenmiş yumurta 14 embriyo olabilirmi yani 2-3 spermden bukadar embriyo elde edilebilir mi ?

Kizlar yardım edin. Az önce merkezden aradılar 23 yumurtadan 19 u olgunmus 14 tanesi döllenmiş eşimin sadece 2 3 tane hareketli spermi çıkmış. Bu sayılar iyimi sizce ve 14 döllenmiş yumurta 14 embriyo olabilirmi yani 2-3 spermden bukadar embriyo elde edilebilir mi ?
Hayır 2 3 sperm sadece 2 3 yumurtayı dolleyebilir..
Birden fazla yumurta dolleyemez.

Bende öyle düşünüyordum ama 14 döllenmiş yumurta nasıl oluyo
2-3 hareketli sperm vardır. Geri kalanlar hareketsizdir. Hareketsiz olanları iğneyle zorla yumurtanın içine sokup öyle döllüyorlar. Yani hareketsizleri de kullanıyorlar merak etmeyin :)

Hayırlısı olsun inşallah.

Ama sen 2 3 sperm bulunmuş dediğin için öyle dedim.. varsa olur bı iznillah..
Bize o şekilde söylediler tamda anlayamadım nasıl oluyo diye. İnşallah 🙏
2-3 hareketli sperm vardır. Geri kalanlar hareketsizdir. Hareketsiz olanları iğneyle zorla yumurtanın içine sokup öyle döllüyorlar. Yani hareketsizleri de kullanıyorlar merak etmeyin :)

Hayırlısı olsun inşallah.
Yaa inşallah öyledir ozaman şansımız yuuksek Allah'ın izniyle 🙏 moral oldu teşekkür ederim

X