Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Kizlar yardım edin. Az önce merkezden aradılar 23 yumurtadan 19 u olgunmus 14 tanesi döllenmiş eşimin sadece 2 3 tane hareketli spermi çıkmış. Bu sayılar iyimi sizce ve 14 döllenmiş yumurta 14 embriyo olabilirmi yani 2-3 spermden bukadar embriyo elde edilebilir mi ?
2-3 spermden bu kadar yumurta elde edilir mi bilmiyorum
Ama 14 döllenmiş yumurta 14 embriyo olacak demek değil . İnşallah olur. Ama olmayadabilir. Kaç tanesi 3.-5. güne kadar gelecek önemli olan o. Ama sayı gayet iyi gözün aydın canım inşallah hepsi yaşar 🙏

Bir de başlık sahibi arkadaş 8. Gün test yapmışsın negatif çıkmış üzülüyorsun üzülme doktorlar bize 12. Gün test yapın dediklerinde bir bildikleri var ki söylüyorlar evet bazılarının ki erken çıkabiliyor ama sana şunu söyleyim ben bebeğimin transferin 8. Gununde gece tutunduguna eminim. Yani ben o gün test yapsaydım cikmayacakti ve ben senin gibi üzülüp ağlayıp strese girip boşuna vücuduma zarar verecektim. 8. Günün gecesinde kasıklarımda inanılmaz bir ağrıyla uyandım hatta dedim ki sabah kesin adet olurum o kadar ağrıyordu ama ben yine de kendimi tuttum doktorun dediği güne kadar test yapmadım boşuna üzülmemek için . Bekle birkaç gün daha bilemezsin belki bebeğin bugün tutunacak 🙏🙏

2-3 spermden bu kadar yumurta elde edilir mi bilmiyorum
Ama 14 döllenmiş yumurta 14 embriyo olacak demek değil . İnşallah olur. Ama olmayadabilir. Kaç tanesi 3.-5. güne kadar gelecek önemli olan o. Ama sayı gayet iyi gözün aydın canım inşallah hepsi yaşar 🙏
İnşaallah bize de nasip olur evladimizin kokusunu duymak🙏 seninde Allah tamamına erdirsin inşallah darısı bizlere 😊

3.gün embriyosu 8 hücreli 8.gün hcg 1.20 🥺🥴 erken yaparsan işte böyle acaba var mı yokmu düşün dur şimdi :olamaz:

Ben bu teste güvenerek kan verdim 1.20 gördüm

Eklentiler

• IMG-20201008-WA0000.jpeg
    IMG-20201008-WA0000.jpeg
    136,9 KB · Görüntüleme: 135
Merhaba bugün transferimin 11. Günü yarın test günüm . 3. Gün dondurulmuş 8 hücreli embriyo teansfer edildi. Bu güne kadar hiç belirtim yoktu ancak bugün resmen regl olacakmışkm gibi karın ve bacak ağrısı yaşıyorum varsa böyle olan lütfen paylaşabilir mi?

Merhaba bugün transferimin 11. Günü yarın test günüm . 3. Gün dondurulmuş 8 hücreli embriyo teansfer edildi. Bu güne kadar hiç belirtim yoktu ancak bugün resmen regl olacakmışkm gibi karın ve bacak ağrısı yaşıyorum varsa böyle olan lütfen paylaşabilir mi?
Yarın hayırlı haberlerini almak dileği ile insallah

Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah 🤲

Çok umut bağlamamak lazım ama umutsuz da olma ben öyleydim temmuzda tüp bebek yaptırdık doktorun dediği güne kadar sabırla bekledim ki öncesinde yapıp boşuna strese girmeyim diye
Acilde kan verip eve geldim ve e nabizdan evde öğrendim sonucumu. İçini ferah tut lütfen moral çok çok çok önemli

Merhabalar transfer sonrası tutunma ile ilgili belirtiniz oldu mu?

Bir de başlık sahibi arkadaş 8. Gün test yapmışsın negatif çıkmış üzülüyorsun üzülme doktorlar bize 12. Gün test yapın dediklerinde bir bildikleri var ki söylüyorlar evet bazılarının ki erken çıkabiliyor ama sana şunu söyleyim ben bebeğimin transferin 8. Gununde gece tutunduguna eminim. Yani ben o gün test yapsaydım cikmayacakti ve ben senin gibi üzülüp ağlayıp strese girip boşuna vücuduma zarar verecektim. 8. Günün gecesinde kasıklarımda inanılmaz bir ağrıyla uyandım hatta dedim ki sabah kesin adet olurum o kadar ağrıyordu ama ben yine de kendimi tuttum doktorun dediği güne kadar test yapmadım boşuna üzülmemek için . Bekle birkaç gün daha bilemezsin belki bebeğin bugün tutunacak 🙏🙏

Merhabalar canım transfer sonrası belirtin var mıydı?

Transferimin 8. Günü şiddetli ağrım olmuştu, tutunma ağrısıymis meğer.hatta ben adet olucam sanmıştım. Öyle bariz belirtilerim olmadı baska yok yerleşme kanaması bulantı falan bunlar olmadi.

Teşekkür ederim 😊 Benim de bugün transferimin 6. Günü sabah beri şiddetli adet olacakmışım gibi sancım var. Hatta sabah lavaboya kalkınca kesin oldum dedim kendimce. Daha önce ki günler hiç belirtim yoktu.. İnşallah canım benim ki de tutunma ağrısıdır. 🤲

Teşekkür ederim 😊 Benim de bugün transferimin 6. Günü sabah beri şiddetli adet olacakmışım gibi sancım var. Hatta sabah lavaboya kalkınca kesin oldum dedim kendimce. Daha önce ki günler hiç belirtim yoktu.. İnşallah canım benim ki de tutunma ağrısıdır. 🤲
Yaa inşallah canım 🙏🙏 hiç stres yapma hayırlısıyla olsun inşallah. Ben de hep adet olucam diyordum . Önceleri de ağrım vardı ama 8. Gecede şiddetli ağrıyla uyandım kesin adet oldum dedim ama çok şükür rabbim nasip etti sana da nasip etsin 🙏

X