Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Sizce varmi 9 gunum

Eklentiler

• 16048463254901299394991.jpg
    16048463254901299394991.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 74
Deden içind e fatiha okudum canım rabbim şehit makamı versin insallah
Amin. Çok teşekkür ederim canım. İnşallah tutunmuştur. Bana 1 tane taze 3. Gün embriyosu uygun gördü doktorum. Aklım çok karıştı, çünkü evvelinden 2 yerleştirebiliriz demişti. Neden 1 diye sorduğumdaysa pek tatmin edici bir cevap alamadım doğrusu. Bugünü saymazsak 3 gün kaldı teste :)
İlk defa tüp bebek denediğim için doktor ne diyorsa o diyerek kabullendim.
Her şey gönlümüzce olsun inşallah. :)

Hayırlı olsun inşallah 5. Gün embriyosu muydı bir de dondurulmuş muydu :) ben de ilaç kullanıyorum opu olunca taze transfer olacağım

Benimki çift embriyo doktorum ikiz olabilir dedi pazartesi hem kalp atışı hende keseyi görmeye gidicez ama bugün biraz kanamam oldu bayaa korktum progesteron testi istedi doktor 780 küsürdü gayet iyi dedi kullandığın ilaçlar yapabiliyo korkma dedi ama çok korktum
Benim progestan 5.91 çıktı iğne verdi 2 güne 28 cıktı ilk 3 ay 11 90 arası olmalı ara kanamalar olabilir benimde adet agrım oluyo bide progestan iğnesi güzünden kalcam çok ağrıyo yukselme güzelse korkma bol bol dinlen dedi doktorum insallah bişey olmaz benimde 10 gün sonra bakicak insallah o gunude atlatsam sonrası bişey olmaz allahın izniyle bolca zikir çek canım ya kaviy ya musavvir ya berr ya mubdi anlamlarına bak elini karnina köy ilk 3 ay bunları çek allahın izniyle bişey olmaz ara kanamalardan korkma

Benim progestan 5.91 çıktı iğne verdi 2 güne 28 cıktı ilk 3 ay 11 90 arası olmalı ara kanamalar olabilir benimde adet agrım oluyo bide progestan iğnesi güzünden kalcam çok ağrıyo yukselme güzelse korkma bol bol dinlen dedi doktorum insallah bişey olmaz benimde 10 gün sonra bakicak insallah o gunude atlatsam sonrası bişey olmaz allahın izniyle bolca zikir çek canım ya kaviy ya musavvir ya berr ya mubdi anlamlarına bak elini karnina köy ilk 3 ay bunları çek allahın izniyle bişey olmaz
Benimki çift embriyo doktorum ikiz olabilir dedi pazartesi hem kalp atışı hende keseyi görmeye gidicez ama bugün biraz kanamam oldu bayaa korktum progesteron testi istedi doktor 780 küsürdü gayet iyi dedi kullandığın ilaçlar yapabiliyo korkma dedi ama çok korktum
Benimki ilk tüp bebek ilk hamilelik hiçbirşey bilmiyorum bide kimseyede söylemedik ikinci aya kadar söylemicez o yüzden bişey olunca soracak kimse yok korkuyorum hiç yatmadım temizlik yemek falan hepsini yaptım halada yapıyorum kim yapcak mecbur

X