Tüp mide?

Arkadaşlar bende ameliyat olmak istiyorum uygun fiyatlı yardımcı olur musunuz elazigda yapıyorlarmış galiba bilginiz var mı

Arkadaşlar bende ameliyat olmak istiyorum uygun fiyatlı yardımcı olur musunuz elazigda yapıyorlarmış galiba bilginiz var mı
devlet hastanelerinin bir çoğu yapıyor bulunduğunuz yada gidebilecek olduklarınızı araştırın ve doktorun bu ameliyatta ki tecrübesi çok önemli özellerde biraz fazla ticarete döndü iş doktorun tecrübesi bu ameliyatta çok önemli bende uzun süre araştırıp devlet hastanesinde oldum

Merhaba, bende olacağım corona sebebiyle ertelendi tarihim. Belirli şartları var ben bezmialem üni hastanesinde olacağım için bir kısmını ben bir kısmını devlet karşılıyor. Benim ödeyeceğim rakam 12.500 tl. Aynı doktora yılbaşında arkadasim oldu 30 kilo verdi suan. Gaytte memnun 3 tanede kucuk çocuğu var :)
Merhabalar rica etsem beni bilgilendirirmisiniz 12500 toplam fiyatmi yoksa sadece sizin ödeyeceğiniz fiyatlı?

Merhabayin sevgili bayanlar inşaallah herkes iyidir. Ben iki gündür tüp mide konusunu araştırıyorum. 40 yaşında 90 kg 3 çocuk annesiyim boyum 1.67 bir senedir tansiyon sorunum başladı mevsimsel astımım var. Kendimi bildim bileli 85-90 ekmek vs pek yemem ama tatlı beni böyle yaptı. Seren serengil görünce çok korktum ama o mide baypass olmuş sanırım çocuklarım14 yaşında en büyüğü eşim dışında yardımcım yok ya başarılı olamaz isem yada aşırı zayıflarsam 25 kg den fazla vermek istemem istanbul dayım saç dökülmesi çok oluyormu teşekkürler Allah kolaylık versin Herkese

Ben varim 0cak ayinda oldum 6 ay bitti cok şükür. Ben istanbulda oldum 97 _98 kilo ile oldum suan 63 kiloyum.hipotiroidi ve hashimato ,tansiyon seker hersey mevcuttu..yanliz ben kacak sorunu yasadim 2 ay hastanede yattim
cok gecmis olsun.. bende dusunuyorum ve en buyuk korkum bu aslinda. surecinizden bahsedebilir misiniz? yurt disindan gelecegim birde. Allah korusun dondugumde basima birsey gelirse korkusu icindeyim

Merhaba, bende olacağım corona sebebiyle ertelendi tarihim. Belirli şartları var ben bezmialem üni hastanesinde olacağım için bir kısmını ben bir kısmını devlet karşılıyor. Benim ödeyeceğim rakam 12.500 tl. Aynı doktora yılbaşında arkadasim oldu 30 kilo verdi suan. Gaytte memnun 3 tanede kucuk çocuğu var :)
Merhabalar doktorunuz kimdi bezmialemde

X