Tupperware hakkında yardımınıza ihtiyacım var kızlar sizce hangileri??

snmsrkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
168
12
Tupperware almaya karar verdim. Uzun araştırmalarım sonucunda bunları seçtim ancak çok mu oldu acaba diyorum siz ne düşünüyorsunuz size göre gereksiz varmı? fikirlerinize ihtiyacım var hanımlar :KK16:

$TUPPERWARE-ANTARTIKA-1-3-LT-50-INDIRIM__52113360_0.jpg iki adet antartika 1.3

$TUPPERWARE-ANTARTIKA-600-ML-EN-UCUZZZZZZ__52113471_0.jpg iki adet antartika 600 ml

$TUPPERWARE-EKO-KAP-4-3-LT-50-INDIRIM-EN-UCUZ__52871843_0.jpg 1 adet eko kap 4.3 lt

$TUPPERWARE-MUCIZE-SEKERLER-40-INDIRIM-EN-UCUZ__52404187_0.jpg 2, 1.5, 1 lt şeker kap

$TUPPERWARE-SEKER-KAPLAR-4-LU-SET-EN-UCUZZZZZZ__52937261_0.jpg 4 adet 300 ml şeker kap

$TUPPERWARE-SIHIRLI-KARE-2-9-LT-EN-UCUZZZZ__52147247_0.jpg 1 adet 2.9 lt sihirli kare

$TUPPERWARE-TINI-MINI-HANIM-2-LT-EN-UCUZZZZZ__51874625_0.jpg 1 adet tinimini 2 lt

$TUPPERWARE-TINI-MINI-HANIM-3-6-LT-FIRSAT-URUNU__52725875_0.jpg 1 adet tinimini 3.6 lt

Son düzenleme:

snmsrkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
168
12
yada daha kullanışlı önerebileceğiniz parçalar varsa onlarıda paylaşalım kızlar :)

kullanilmayannick

Bu LaFLaR BeNDeN....
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
1.054
0
yada daha kullanışlı önerebileceğiniz parçalar varsa onlarıda paylaşalım kızlar :)

ben 4 litrelık yesil eko kap kullanıorum çoook memnunum bırde şeker kaplarım var onlarda cok kullanıslı dıgerlerını bılmıorum canım.ben tupper kullanmaya yenı basladım sayılır onceden cok önyargılıydım ama ındırımdeyken şu 3lü şeker kaplardan almıstım baktım meyveler felan rahat 2 hafta duruo ıcınde hıcbısey olmadn bozulmadan felan..bende dıgerlerındende ısıme yarıcak olanlardan aldım bırkac parca...öyle ıste

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3264 gün geçti.

handish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
261
5
canım seçtiklerinin hepsi el altında bulunan kullanışlı parçalar bende buna yakın bi tupper stoğu yaptım çeyizde gerçi daha kullanmadım ama annemden biliyorum hepsi kullanılıo bence en gerekli ve kullanışlı parçaları seçmişsin:KK34: tupperın merdanesi vb. gibi şeylerde var ama çok bi matahlığı yok bence saklama kabı olarak sağlıklı olması haricinde çok işlevsel parçalarını gereksiz görüorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2331 gün geçti.

handish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
261
5
$TUPPERWARE-SIHIRLI-KARISTIR-SAKLA-2-LT.jpg

birde bunu almıştım ben önerebilirim kek vb birşey çırparken etrafa sıçrama olayı yok birde çırptığın buzdolabında bekliyecekse minik kapağını kapat koy dolaba :KK34:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2331 gün geçti.

sweedy

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
2.416
395
antartikalar çok güzel ben severek kullanıyorum süper şeften çok memnunum 3 bıçaklı olanı yeşil sürahisini seviyorum birde hamr teknesi çok kullanışlı yeşillikleri saklamaya birebir kristalinde yoğurt süper tutuyo onlarda kullanışlı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1724 gün geçti.

BAHARIMNISAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2012
151
0
Canım bende çeyizim için tupperwarelerden aldım. Biraz pahalı olduğu için çok gerekli üürnlerini aldım. Mesela eko kap 3lü 4,3lt 2,3lt 1,1lt..... Tezgah üstü çay vb.için türkiyem 3lü su seti.... 3lü 600ml şeker kapları.... Bebeğim için 3lü 140ml şekerkapları.... Peynir zeytin salça vb.buzdolabında saklamak için akvaryum 3lü su seti.... Tupperware servis kaşığı, kepçe, maşa, spatula... Ve suyum için matara aldım. Takip edersen indirim broşürleriniçok iyi ürünlerini uygun fiyata alabilirsin

llavinya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
190
3
antartikaların 600ml çok sığ bana pek kullanışlı gelmedi o yüzden almadım kare olanlardan aldım 800ml. tini mini hanımlar da bence küçük eğer sebzelerin hepsini saklamak istiyorsan büyük al 8lt olandan. ya da mega star al sebzeler için mükemmel ve dolaba da güzel yerleşiyor. süper şef gerçekten çok kullanışlı rondo var ama o hep el altında oluyo. servis kaşıklarını aldım sıcakta sağlığı bozacak malzemeden yapılmış olanlar koku yapıyor ama bunlar çok güzel. ben de baya malzeme var da aklıma gelmedi şimdi :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2692 gün geçti.

TapDancer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
23
1
ölçekli olan çok süpermiş, pratikmiş. iyi bir fikir gibi görünüyor

niltt

N & G... 24.05.09
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
6.874
83
39
Eko kaplar ve şeker kapları bende kullanıyorum,birde akardeon kapaklı kapları da öneririm..Biraz pahalı ama değer...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3285 gün geçti.

vebahargeldi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011
3.059
2.396
antartikaları kullanıyorum ben çok kullanışlı yemekleri yapıp yapıp buzluğa atıyorum bunlarla süper oluyor bol bol almanı tavsiye ederim. bir de buzluğun düzenli kullanılmasını sağlıyor raflar için ölçüleri ideal
size yağdanlığı da tavsiye ederim damlatmıyor sızdırmıyor. içi doluyken kapağını kapatıp dışını köpürtüp suyun altına tutuyorum çok kullanışlı bişey
ama onun dışında çok bişi tavsiye etmem. özellikle de ekmek sepetini filan ben sağlıklı olsun taze olsun mantığıyla aldım hiç faydasını görmedim çooooooooookkk gereksiz sakın almayın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2347 gün geçti.

nehir194

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
314
2
hııım çok güzelmiş hepsii ama bence bukadarda çoğuna gerek yok cnm bende şeker kapların 3lüsü tinimini hnm bide peynir saklamanın iki boyu var peynir için süper bişey şeker kaplar zaten çok kullanışlı zmanım olmayınca kurubaklagillerii 3saat onda bekletiyorum aynı geceden ıslamış gibi oluoo...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3013 gün geçti.

umudumyok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
290
1
tupperware ürünlerinin tamamını alsan yeri :) hiç boşuna mı aldım diye düşünme gerçekten çok ama çok kullanışlılar. sana antartika serisinin tamamını, su setini, bıçaklarını,sihirli mini miksimi, mikro dalga fırın için mikro starları, erzaklarının tamamını saklaman için oval seti (3 takım bütün erzaklarını toplar ve dolabın çok düzenli olur), modern peri setini (teflonlar için ideal ), şeker kaplar dörtlü setini (kahvaltılıklarını saklamak için ideal ), tinimini hanımın büyük karesi ve büyük dikdörtgen olanı yeterli, servis için kristalin seti, yine servis için damla serisini (birinden biri yeterli, alabiliyorsan iki seti de al), ayrıca şeffaf üç boy üçlü yağlıklar var, inanılmaz kullanışlı. ben evliyim ve yeni keşfettim bu tavsiyelerimin hepsini edindim ve çooook memnunum canım.

sen de güle güle kullan iyi günlerde inşallah canım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3124 gün geçti.

umudumyok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
290
1
ekmek sepetini ve peynirliğini pek tavsiye etmediler ben de almadım. aklıma geldikçe ve zaman buldukça diğer aldıklarımı da yazarım. bir de antartika serisini bir kaç takım almanı öneririm. ben bişr takım aldım, baktım dondurucu çok düzenli iki takım daha ısmarladım. karesi ve uzunu iki tane olsa yeterli. sarma ve börek saklamak için idealler.

umudumyok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
290
1
canım seçtiklerinin hepsi el altında bulunan kullanışlı parçalar bende buna yakın bi tupper stoğu yaptım çeyizde gerçi daha kullanmadım ama annemden biliyorum hepsi kullanılıo bence en gerekli ve kullanışlı parçaları seçmişsin:KK34: tupperın merdanesi vb. gibi şeylerde var ama çok bi matahlığı yok bence saklama kabı olarak sağlıklı olması haricinde çok işlevsel parçalarını gereksiz görüorum

merdane mantık olarak bakınca kullanışsız gibi görünüyor ama içine sıcak ya da soğuk su konduğu için farklı hamurların açılmasında çok kullanışlı. ben kullanıyorum ve ahşap merdane ile 1 saatte açıyorsam bu merdane ile 20 dakikada açıp bitiriyorum.