Türk kahvesi makinesi kullananlar?

Nomad Daughter

CAHİLLER YAZMASIN!
Pro Üye
23 Temmuz 2014
5.902
15.822
Annem korkmazsın bir makinesini beğendi de biz de bu elimiz de kaynattığımız makineler var ya onu kullanıyoruz şimdi siz hangi markayı tavsiye ediyorsunuz ve memnun musunu? Ya da gerekli değil mi dersiniz ve köpük sorunu oluyor mu ona göre bugün alacağım da biz annemle kahve delisiyiz gerçi ben filtre kahveciyim o da türk kahveci :KK70: o yüzden ihtiyaç oldu biraz

Bence
Annem korkmazsın bir makinesini beğendi de biz de bu elimiz de kaynattığımız makineler var ya onu kullanıyoruz şimdi siz hangi markayı tavsiye ediyorsunuz ve memnun musunu? Ya da gerekli değil mi dersiniz ve köpük sorunu oluyor mu ona göre bugün alacağım da biz annemle kahve delisiyiz gerçi ben filtre kahveciyim o da türk kahveci :KK70: o yüzden ihtiyaç oldu biraz
kesinlikle almalısınız.ben 1.5 yıllık evliyim bizde eşimle kahve içmeyi çok severiz.ben cezvede çok beceremiyorum.o yifen Karaca'nın kahve makinesini aldık.cok memnunum.kopuk sorunu da hiç yaşamadım.tavsiye ederim.hatta kardeşimde çeyizine aldı.

Ben de cezveyle uğraşmayı pek sevmiyorum ama birde düğmeli kahve makineleri olurdu ya onları kullanıyoruz oda pek tadında vermiyor tabi gönül ister ki közde cezve de yapmak kolay olsun hep yapayım :KK70: Ben filtre kahve hastasıyım ama annemle mutlaka her gün türk kahvesi de içiyoruz. Ama alıcam artık ben de artık çok teşekkür ederim tavsiyeniz için :)

anne evinde fakir kullanıyoruz iyi güzel ama ben kahvekolik olmadığım için kahve severler pek beğenmedi. Yengem bime gelen kahve makinesi vardı bim bünyesinde ondan almıştı gayette güzel bende çeyizime aldım denemelik yapmıştım güzeldi

Annem de Arçelik telve var benim Arzum Okka ama aradaki farka bakarsak Arçelik telve müthiş yapıyor köpüğü bol

X