Türk vatandaşlarına Hollanda'da skandal müdahale

Tek kelimeyle rezalet ortada Diplomasi denilen şey olmasına rağmen Bakanlara bunun yapılması ve Türk gurbetçilere bu şekilde saldırılması Avrupa'nın rezaleti ve bunu Türkülerle karşılaştırmak Türk polisi ile karşılaştırmak büyük bir saçmalıktır

Tek kelimeyle rezalet ortada Diplomasi denilen şey olmasına rağmen Bakanlara bunun yapılması ve Türk gurbetçilere bu şekilde saldırılması Avrupa'nın rezaleti ve bunu Türkülerle karşılaştırmak Türk polisi ile karşılaştırmak büyük bir saçmalıktır
Neyine saçmalık ?
Türk'ü türk öldürünce sorun yok ama elin Avrupalı'sı saldırınca rezalet.
Aynı tepkiyi o insanlar ölünce de verdin mi ?

Neyine saçmalık ?
Türk'ü türk öldürünce sorun yok ama elin Avrupalı'sı saldırınca rezalet.
Aynı tepkiyi o insanlar ölünce de verdin mi ?
Birincisi Türk polisine Türk askerine saldıran kişilerin Hepsi benim önümde Vatan hainidir İkincisi o arkadaşların ölümüne üzülmedim ama aileleri adına üzüldüm anneleri babaları adına üçüncüsü herkesin Fikri kendine özeldir kendi fikrimi sana açıklamak zorunda değilim arkadaşım Senin fikrin sana benim fikrim bana bu kadar o evlatların öldügu zamanla alakalı protestolar ve orada yapılan protesto bağdaştırmak bileyim artık nasil bir mantik saaaa
Şunu da belirtmek isterim ben her yerde ölen öldürülen saldırıya uğrayan insanlara yapılan zulme karşıyım örnek veriyorum bu 15 Temmuz'da ölen bir vatandaşım da dahil örnek veriyorum farklı bir ülkede öldürülen bir vatandaşla alakalı Allah'ın verdiği canı Allah'tan başka kimse alamaz Bu bir kıyımdirBu bir insan hakkının insan hakkında karşı yapılmış bir saldırıdır Bu bir zulümdür hiçbir anne baba evladını kimse kıyamaz politik siyasi Her ne olursa olsun herkes keşke çok iyi olsaydı Keşke herkes de biraz vicdan olsaydı

valla kimse hiç bir türk vatandaşı hollandalıların bu yaptığını asla onaylamaz ben de onaylamıyorum çok çirkin

ama benim anlamadığım akp li "bazı" arkadaşların kendilerinden olmayan kimseye empati yapmaması

mesela bizim ülkemizde bizim siyasetçilerimiz konuşturulmuyor, aynı tepkiyi buna da göstermeliler

mesela tamamen örnek olarak yazıyorum meral akşenerin konuşma yapacağı tüm salonlarda elektriklerin kesilmesi bi takım olayların yaşanması, ben akp li arkadaşlardan buna bi tepki okumuyorum

mesela bizim ülkemizde bizim vatandaşlarımız da kendi polisimiz tarafından dövülüyor yürüyüşlerde falan mesela öğretmenler... ama aynı akp li arkadaşlardan yine tepki yok

zaten adamlar gelmeyin dedikleri halde kovulana kadar uğraşmalarının sebebi de tamamen halkı manipüle etmek..

bunu da gayet güzel başardılar

Olur mu cağğnım o fetocu.

Saadet Partisine de yasaklar engellemelee baslamis. Anadolu Gençlik Derneginin yapacagi konusmalar bir bir engelleniyormus. Yakinda fetocu de olurlar.

Birincisi Türk polisine Türk askerine saldıran kişilerin Hepsi benim önümde Vatan hainidir İkincisi o arkadaşların ölümüne üzülmedim ama aileleri adına üzüldüm anneleri babaları adına üçüncüsü herkesin Fikri kendine özeldir kendi fikrimi sana açıklamak zorunda değilim arkadaşım Senin fikrin sana benim fikrim bana bu kadar o evlatların öldügu zamanla alakalı protestolar ve orada yapılan protesto bağdaştırmak bileyim artık nasil bir mantik saaaa
Şunu da belirtmek isterim ben her yerde ölen öldürülen saldırıya uğrayan insanlara yapılan zulme karşıyım örnek veriyorum bu 15 Temmuz'da ölen bir vatandaşım da dahil örnek veriyorum farklı bir ülkede öldürülen bir vatandaşla alakalı Allah'ın verdiği canı Allah'tan başka kimse alamaz Bu bir kıyımdirBu bir insan hakkının insan hakkında karşı yapılmış bir saldırıdır Bu bir zulümdür hiçbir anne baba evladını kimse kıyamaz politik siyasi Her ne olursa olsun herkes keşke çok iyi olsaydı Keşke herkes de biraz vicdan olsaydı

Kendi icinde celisen bir suru sey yazmissiniz resmen. Siz uzulmeyin, sizin merhametinize de, sevginize de, desteginize de kimsenin ihtiyaci yok, zaten ayni tarafta dursaniz donup kendilerine bakarlardi bu insanlar, kesin bir yanlis yapiyoruz diye. Madem boyle dusunuyorsunuz, 15 temmmuz da askerlerin baslarina gelenler icinde uzuntu duyuyor, onlarin karsilarinda ki guruplarin da vatan haini oldugunu dusunuyorsunuz degil mi? Soylediklerinizden bu cikiyor zira.

Adamlar gelmeyin guvenliginizi saglayamayiz,politikanizi kendi uljenizde yapin diyorlar.Bizde geliyoz kolaysa durdurun diyoruz.Boyle seviyesiz politika mi olur.?Adamlarin ulkesi ve orada yasayan bir suru gurbetcilerimiz var.
Avrupanin iki yuzlulugunu tartismitorum bile.PKK lilara gosteri icin izin veriliyor.Baslarina polis dikiliyor.
Yaa bizim hayt huytlu politikalara degil ciddi devrim niteliginde ekonomik ataklara ihtiyacimiz var,ince bir politukaya ihtiyacimiz var.
Turkun turkten baska dostu yik gercekten.

Kendi icinde celisen bir suru sey yazmissiniz resmen. Siz uzulmeyin, sizin merhametinize de, sevginize de, desteginize de kimsenin ihtiyaci yok, zaten ayni tarafta dursaniz donup kendilerine bakarlardi bu insanlar, kesin bir yanlis yapiyoruz diye. Madem boyle dusunuyorsunuz, 15 temmmuz da askerlerin baslarina gelenler icinde uzuntu duyuyor, onlarin karsilarinda ki guruplarin da vatan haini oldugunu dusunuyorsunuz degil mi? Soylediklerinizden bu cikiyor zira.
Belki ben kendimle celismeyi seviyorun belki psikopatim belki hastayim.Herkes ana bana evladi tekrarliyorum .Analara babalara uzulurum.Ben hainlik yapanlari kalleslik yapanlari kastetmiyrm.Onlar kendi sonlarini kendisi seciyor.Ben sucsuz kiyilanlardan bahsediyrm

Evet adamin halinden belli zaten canim
Köpek eğitimi konusundaki tecrübelerinizi dinlemek isterim :)
Zira köpeğin etkisiz hale getirmesi ile parçalayıp öldürmesi arasındaki "minik" farkı göremeyen biri olduğunuzu düşünmek beni kahreder :)

Bir ara lütfen polisin toplum olaylarına müdahale için eğittiği köpekleri ne şekilde eğittiği konusunda istişarede bulunalım, zira KEMlerdeki köpekler de aynı şekilde eğitilip, aynı şekilde kullanılıyor elbette bildiğiniz gibi.

Köpek eğitimi konusundaki tecrübelerinizi dinlemek isterim :)
Zira köpeğin etkisiz hale getirmesi ile parçalayıp öldürmesi arasındaki "minik" farkı göremeyen biri olduğunuzu düşünmek beni kahreder :)

Bir ara lütfen polisin toplum olaylarına müdahale için eğittiği köpekleri ne şekilde eğittiği konusunda istişarede bulunalım, zira KEMlerdeki köpekler de aynı şekilde eğitilip, aynı şekilde kullanılıyor elbette bildiğiniz gibi.
Daha once kopegin oldu ve dagda da yasadim kopegide ayiyida tavsanida senden iyi bilirim egitimli kopegide egitimsizide asil mudahelede neler olur onlarida biliyrm tatbikat yapmkyorlar dikkatini cekerim mudahele var ve sonuc ortada

Daha once kopegin oldu ve dagda da yasadim kopegide ayiyida tavsanida senden iyi bilirim egitimli kopegide egitimsizide asil mudahelede neler olur onlarida biliyrm tatbikat yapmkyorlar dikkatini cekerim mudahele var ve sonuc ortada
Benden iyi bilirsiniz ha :)
Köpekler hakkındaki makale, kitap ve video çevirilerim, senelerdir dernekler, federasyon ve eğitmenlerle iç içe olmam, eğitim ve psikoloji seminerlerine katılmam, yarışmalarda yabancılara tercümanlık yapmam falan bana ne öğretti değil mi, haklısınız :KK70: :KK70:

Belli cokk sey ogretmis
Benden iyi bilirsiniz ha :)
Köpekler hakkındaki makale, kitap ve video çevirilerim, senelerdir dernekler, federasyon ve eğitmenlerle iç içe olmam, eğitim ve psikoloji seminerlerine katılmam, yarışmalarda yabancılara tercümanlık yapmam falan bana ne öğretti değil mi, haklısınız :KK70: :KK70:

linkte video var, videoda 19 sn den itibaren üç dört saniyelik enteresan bir dialog var

Yer Rotterdam;
-hadi gel vur, banada vur
-Abi sus ya bizi de atacaklar içeri
-Ne atacaklar lan burası Türkiye mi
Şimdi emin olmak için izledim videoyu, benim duyduğum;
-bu nasıl iş ya,hadi gel vur,gel vur vur ,burda da vur hadi
-Abi sus, abi sus bizi de atacaklar içeri
-Nere atacaklar, bura Türkiye'nin toprakları

Senin dediğin gibi burası Türkiye gibi değil ,burada atmazlar demek istemiyor.
Bulunduğu yer (konsolosluk)Türkiye ye ait,burada vuramazlar demek istiyor.
Zaten mantıken senin dediğin gibi demesi saçma değil mi?

Son düzenleme:
Şimdi emin olmak için izledim videoyu, benim duyduğum;
-bu nasıl iş ya,hadi gel vur,gel vur vur ,burda da vur hadi
-Abi sus, abi sus bizi de atacaklar içeri
-Nere atacaklara bura Türkiye'nin toprakları

Senin dediğin gibi burası Türkiye gibi değil ,burada atmazlar demek istemiyor.
Bulunduğu yer (konsolosluk)Türkiye ye ait,burada vuramazlar demek istiyor.
Zaten mantıken senin dediğin gibi demesi saçma değil mi?
""Burasi Turkiyenin mali """diyor Chess Chess boyle yorum getirmenede sasirdim acikcasi

Hani nerde kaldı Türk'ün Türk'ten başka dostu yok sözü.Türk ile dost olmak ta düşüncelerine bağlı artık,senin gibi düşünmüyorsa bacağının ısırılmasını da hak eder demek ne demek.Lafa gelince insan özgürlüğü.Hayır diyenlere destek için ısırılmış olsaydı bile ben üzülürdüm o görüntülere,ama burada haketmiş gibi sözler söyleniyor,yazık...

""Burasi Turkiyenin mali """diyor Chess Chess boyle yorum getirmenede sasirdim acikcasi

valla canım yazdığını hiç anlamadım, bu yorumu da ben getirmedim zaten her yerde yazıyor, hatta aynı şekilde kopyala yapıştır her yerde çıkar, onu kopyaladım, gerçek mi diye haber sitesinden videoya baktım, öyle duydum yani, artık yıllardır öğrendim haber sitesi kaynaklı olmayan haberlere inanmıyorum, videoda duyduğum ve konuşmanın gidişatına uygun kelimelerde bunlar

X