Türkiye en ‘sefil’ 13üncü ülke!

Güney korelilerin yaptığı estetik araştırması sonucu;

Bakış açısına bak " Estetikte 19. Sıradayız zenginiz...":KK1::KK1:

Bu araştırma kaç ülke içinde yapılmış onu söyleme sen:KK14: 25 ülke içinde 19. Sıradaymışız estetikte :KK60: yani sondan 6. Sıradayız.

Bu kadarda istediğiniz taraftan görmeyin artık herşeyi ya, çekilmiyor:KK1:

Hahahha... Arastirmak aklima gelmemisti, iyi yaptin bak... Demeki ki gene kandiriyormus bizi Weiss... Konu 89 ulkeden acildigindan ben gene rakami oyle birsey dusunmustum.. alem Weiss.. :KK60: :KK60: Iste, ornek aldigi adam yanlis, ne yapsin?:KK53:

Anlaşıldı ortalık kaynayacak, yayınımıza nostaljik parçalarla son veriyoruz:KK51:
[video=youtube_share;ocPWDAWlPKM]http://youtu.be/ocPWDAWlPKM[/video]

Bu topikteydi galiba şu Soma holding plazasına izin veren belediye başkanı yazılmış, hangi hakla izin vermiş bilmiyorum ama öte yandan o holding başkanı yeni çıkan ticaret kanunu gereği tutuklanamıyor, sorumlu sayılmıyor o yasaya göre, şimdi hem plazaya izin veren belediye başkanını hemde o yasayı çıkaran siyasileri eleştirmek gerekmez mi? Ben her ikisini de eleştiriyorum işte.

Artık yürümeyelim koşalım istiyorum, farklı pencerelerden baksakta eminim temennilerimiz aynı.

Evet mune o belediye başkanı chpli diye eleştirmeyecek miyiz yani? Niye chp'nin ayıplarını biz yapmışız gibi akp'yi eleştirince karşımıza onlarla geliyorlar işte anlamıyorum. Ben ne chp'yim ne mhp. Halkım sadece. Bu topikte hükümeti eleştirdik karşımıza çıkardıkları şeye bak. Sanıyorlar ki iktidar parti -onların deyimiyle- bizim tuttuğumuz parti olunca susucaz.

Akp'yi eleştirenlerin büyük çoğunluğunun partici olmadığını anlamak kimsenin işine gelmiyor.

Şu Soma Holding ve sahibiyle ilgili dönen dolapları eleştirelim konuşalım tartışalım. Kimsenin avukatlığını yapmadan. Zenginler siyasileri işlerine geldiği gibi kullanır. Siyasiler de aynı şekilde zenginleri. Her türlü pisliği konuşalım çıkaralım ortaya gizli kalmasın. Kafalarımızı kuma gömmeyelim. Neden korkuyolar, ne bu savunma hali anlamıyorum.

Ben bugün bir laf ettim burda onunla ilgisi hepsi aynı diye. Tekrar o kelimeyi kullanmayacağım onun için de mune kusura bakma. Ama tamamen bunu kast etmiştim işte.

[video=youtube_share;-U8wJjFdNGs]http://youtu.be/-U8wJjFdNGs[/video]

Hoşçakalın, dinleyin eskileri yad edin:KK34:

X