Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
aynen, kargocunun suratina kolonya sıkmalar herşeyi ama herşeyi yikayip ekmegi ocakta kizartmalar.
insan görünce cin görmüş gibi olmular 😁
Ben o raddede yaşamadım korona dönemini ama ilk zamanlar eldivenle markete ciktigim çok oldu ..

Sürekli yanimda kolonya taşımaya başlayınca eldiveni de bırakmıştım o_O şükür geçti gitti

Hala kullananlar var ya ben çevremde görüyorum ama biz ailece bırakalı çok oldu ..her yolculukta yanımızda kolonya oluyor arabada ve çantada sprey şeklinde

Avm veyahut başka yerlerde aralıklı olarak aile boyu sıkıyoruz o_O
bende hala kolonya kulllaniyorum, marketten vs ciktigimda hemen sıkıyorum.
hastanelere vs girerken maske takiyorum sadece

Ne günlerdi gerçekten ☺️ eşim pandemide çalıştığı için , eve gelir gelmez banyoya girer kıyafetlerini 90 derecede yıkardım. İlk günler beraber yatmaktan bile çekinmiştim 😊 dışarı çıkmaya korkuyorduk bir ara yasaktı zaten . Bir gece hatırlıyorum evde su kalmamıştı 12 lik alıyorduk . Arabanın bagajındaydı fazlası . Gece 11 evde su kalmamış . Dışarı çıkmıştım arabanın bagajından 12lik su alıcam . Bizim evde çıkmaz sokak direk ormana çıkıyor genelde kimse olmaz o saatlerde . Bir çıktım kapıdan pijamalarla , hemen bizim arabanın evin önünden öksürerek geçen bir adam vardı . Ben de tam bagajı açmışım suları alıcam . Bagajı geri kapatıp eve 3 adımla koşarak uçmuştum ayağımda kalan terliklerin biriyle 😂 sanki adam öksürünce bana geçecekti .

X