Anket Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

Covid-19 Aşısı yaptıracak mısınız?

• Ankete Katılan
    1.444

Niloyatospikk

Tipi Nutella karakteri Peripella😅
Pro Üye
23 Ocak 2016
17.148
30.619
31

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :68.45 Kg. Şimdiki Kilom :65.50 Kg.

Asiasena

...vatanist...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
1.954
3.097
Sana da geçmiş olsun.Daha yenilrde negatif çıkmadı mı senin?
Evet ama şuan çok hastayım, mesai arkadaşımız mutant virüs çıkınca tedirgin oldu okul. Hemen test yaptır dediler. Testi tekrarladım bu da negatif çıktı şükür. Grip salgını da varmış şehirde. Sanırım öyle..

flower_rose

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
1.617
2.009
Benim de eşimin de çok fena boğazları yanıyor kızım bikaç gün önce nezle burun akıntısı vardı bir nebze geçti eşim sabah içti evdeki ilaçlardan baya iyi geldi benim boğazlarım çok yanıyor 3 gündür dün akşam baya şişti geçmezse gidicem sanırım umarım korona değilizdir
üşütmedir inşallah canım. geçer gider bir an evvel. Allah şifa versin.

xDerinMavix

Guru
Pro Üye
5 Mayıs 2013
30.196
31.334
Evet ama şuan çok hastayım, mesai arkadaşımız mutant virüs çıkınca tedirgin oldu okul. Hemen test yaptır dediler. Testi tekrarladım bu da negatif çıktı şükür. Grip salgını da varmış şehirde. Sanırım öyle..
Negatif olmasina sevindim. Siz mutasyonlu virus cikti deyince endiselenmistim. Cok gecmis olsun.

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
25.612
57.268
Aşı sıram geldi ama korkudan olamadım iyi mi :KK43: ben de sizin gibi panik atağım, boğazım ağrısa korkudan deliriyorum, ama aşı olmaya da korkuyorum, bir kişi bir şey söylese etkileniyorum. Hakkım geçecek diye de korkuyorum. İnşallah geçer bir kaç güne şikayetleriniz.

anneannem ikinci dozu da oldu 84 yaşında bir sıkıntısı yok

annem ve babam da oldu ikincileri de Mart ortası

bize sıra gelecek gibi durmuyor gelirse olacağız

çevremde de olmayanlar var hatta bir doktor yakınımız yatalak olan babasına ve ona bakan annesine yaptırmadı

onlar evden çıkmıyor, hafif de olsa virüse maruz kalmasınlar, antikor üretirken vücutları yorulmasın vs diye

kendisi de çalışmıyor o da olmadı galiba iki maske ile geziyor elinde dezenfektan ama o da çoğunlukla evde

dışarıda çalışan insanlar için o kadar sürekli koruma çok mümkün olmuyor

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
2.688
4.186
36
İnşAllah geçer size nasıl erken sıra geldi kayınpederim 2.dozu olacak 8 Martta kayınvalidem de oldu bir yan etki görmemişler ben de olmayı düşünüyorum açıkçası böyle de çok korkuyorum hadi aşı olmayalım nereye kadar gidecek böyle bilmiyoruz ki sonuçta içindeki maddelere bakmışlardır laboratuvarda
Öğretmenlere sıra geldi, geçen haftadan beri bizi aşılıyorlar. Yaşa bakmıyorlar.

Niloyatospikk

Tipi Nutella karakteri Peripella😅
Pro Üye
23 Ocak 2016
17.148
30.619
31

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :68.45 Kg. Şimdiki Kilom :65.50 Kg.

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
33.909
26.777
57
Aman şükürler olsun:KK200: