Anket Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

Diyelim ki aşı zorunlu oldu hangi aşıyı olurdunuz? veya oldunuz?

• Ankete Katılan
    795

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.070
27.098
57
Kanser hastasıyım ve yarın aşı randevum var hala biraz cekimserim. Özellikle rutin kontrolüm için en geç bir hafta sonra ilaçlı bilgisayarlı tomografi cekilmem gerekiyor akciğer ve boyun. Aşı olursam ve ilaçlı tomografide alacağım ilaçlar vs sıkıntı olurmu diye endişeliyim belki saçma ama hala düşünüyorum. Bilgisi olan varmıdır acaba
Geçmiş olsun.Sağlık durumunuz şimdi nasıl?

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.031
66.936
42
Teşekkür ederim ben o zaman aşımı olamadım yeni oldum. Bir sıkıntı olmadı tomografide aldığım ilaçla
Aşı şifa olsun, hastalığınıza Allah'ım acil şifalar versin inşallah.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.031
66.936
42

xDerinMavix

Guru
Pro Üye
5 Mayıs 2013
30.301
31.723
Nereye kadar böyle yasiycazki çok zor illaki biyerlere çıkmak zorundayız bende gittim hastaneye diş için ayrı gittim ağrıyo cektirmeyimmi tedavi olmayayimmi
buzdolabim bozuldu AVM ye gitmek zorunda kaldım almak için gittim napabilirimki ama elimi kolumu sallaya sallaya gezmedim işimi görüp çıktım
Ama tam tersini yapan insanlar var büyük vebale giriyorlar onlar yüzünden ameliyatını erteleyen insanlar var evlenemeyenler var biride kardeşim çok zor bir dönem inşallah bisekilde biter bu salgin
Ben de bu sebeple ameliyatimi erteleyenlerdenim. Her sabah uyandigimda ilk isim sarılık oldum mu diye gozlerimi kontrol etmek.

Asiasena

...vatanist...
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
2.067
3.438
34
Ben de bu sebeple ameliyatimi erteleyenlerdenim. Her sabah uyandigimda ilk isim sarılık oldum mu diye gozlerimi kontrol etmek.
Allah korusun 🥺 yine de aciliyet teşkil ediyorsa olmalısınız bence bu endişeyle yaşanır mı çok geçmiş olsun 😔

xDerinMavix

Guru
Pro Üye
5 Mayıs 2013
30.301
31.723
Allah korusun 🥺 yine de aciliyet teşkil ediyorsa olmalısınız bence bu endişeyle yaşanır mı çok geçmiş olsun 😔
Aslında dusundum. Ama suan haritada vaka konusunda İstanbul'u gecip ilk sirayi almış durumdayiz (Çanakkale).
Gecen gun doktorum da suan olmanizi onermem hemsirelerimiz cok pozitif cikiyor dedi. Stresten ölmezsem eger ramazan sonrasi vakalar duserse tekrar dusunucem :KK43:

Asiasena

...vatanist...
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
2.067
3.438
34
Aslında dusundum. Ama suan haritada vaka konusunda İstanbul'u gecip ilk sirayi almış durumdayiz (Çanakkale).
Gecen gun doktorum da suan olmanizi onermem hemsirelerimiz cok pozitif cikiyor dedi. Stresten ölmezsem eger ramazan sonrasi vakalar duserse tekrar dusunucem :KK43:
Allahım esirgesin.. stres yapmayın o zaman elde değil ama 😔 dilerim azalır da sizde bir an evvel sağlığınıza kavuşursunuz..