Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Benim de eşimin de çok fena boğazları yanıyor kızım bikaç gün önce nezle burun akıntısı vardı bir nebze geçti eşim sabah içti evdeki ilaçlardan baya iyi geldi benim boğazlarım çok yanıyor 3 gündür dün akşam baya şişti geçmezse gidicem sanırım umarım korona değilizdir
Oyy geçmiş olsun.Salgının başlarında defalarca boğazımda yanma oldu.Geçti.Kızarmışın.Güle güle kullan:)

Merhaba herkese, dün akşam saatlerinde rahatsızlandım, aynı soğuk algınlığı belirtisi gibi, halsizlik var kemik ağrısı var yüzüm yanıyor gibi.. okula gittim ama geri yolladılar git bi test daha yaptır dediler, test verdim eve geldim. 2 pozitif arkadaşın biri mutasyonlu virüs çıktı. O yüzden çok tedirgin herkes. Bakalım akşama doğru belli olur sonuç. Negatif çıkarsa yarın işe gideceğim ama her türlü sıkıntı ya :KK43: bakalım neler olacak..
Sana da geçmiş olsun.Daha yenilrde negatif çıkmadı mı senin?

Sağol abla inşallah korona değildir panik atak da var akşamdan beri korkuyorum birden ateşlenirsem diye 😔
Evet abla elma gibi kızardım 😂sağol😘🥰
Canim gecmis olsun kotu dusunme.
Ben de dun gece fena bi oksurukle uyandim. Bogazim bir acaipti. Bizim sokak korona kaynadigi icin odum patladi. Kaygidan zor uyudum. Sabah uyandigimda bir sey yoktu cok sukur. İnşallah senin de bir sey yoktur.

Canim gecmis olsun kotu dusunme.
Ben de dun gece fena bi oksurukle uyandim. Bogazim bir acaipti. Bizim sokak korona kaynadigi icin odum patladi. Kaygidan zor uyudum. Sabah uyandigimda bir sey yoktu cok sukur. İnşallah senin de bir sey yoktur.
Kızım bikaç gün önce nezle oldu burun ve geniz akıntısı oldu 2 gündür eşimle benim boğazlarım yanıyor evdeki ilaçları içiyoruz ama en ufak üşüme gelse korkuyorum ateşim mi çıktı diye dün akşam yutkunamıyordum o derece inşallah geçer insan çok korkuyor sabahtan beri kafam kuruyor ya fenalaşırsam birden ölürsem diye 😔

Kızım bikaç gün önce nezle oldu burun ve geniz akıntısı oldu 2 gündür eşimle benim boğazlarım yanıyor evdeki ilaçları içiyoruz ama en ufak üşüme gelse korkuyorum ateşim mi çıktı diye dün akşam yutkunamıyordum o derece inşallah geçer insan çok korkuyor sabahtan beri kafam kuruyor ya fenalaşırsam birden ölürsem diye 😔
Muhtemelen kizindan bulasmis canım size de. O kurgular bende de 7/24 var artik ne olacaksa olsun diyorum. Dusunmekten o kadar yoruldum ki. Yasasam da hep diken uzerinde yani.

Aşı gelince olmayı düşünüyorum ben ya böyle hep korkuyoruz
Aşı sıram geldi ama korkudan olamadım iyi mi :KK43: ben de sizin gibi panik atağım, boğazım ağrısa korkudan deliriyorum, ama aşı olmaya da korkuyorum, bir kişi bir şey söylese etkileniyorum. Hakkım geçecek diye de korkuyorum. İnşallah geçer bir kaç güne şikayetleriniz.

Aşı sıram geldi ama korkudan olamadım iyi mi :KK43: ben de sizin gibi panik atağım, boğazım ağrısa korkudan deliriyorum, ama aşı olmaya da korkuyorum, bir kişi bir şey söylese etkileniyorum. Hakkım geçecek diye de korkuyorum. İnşallah geçer bir kaç güne şikayetleriniz.
İnşAllah geçer size nasıl erken sıra geldi kayınpederim 2.dozu olacak 8 Martta kayınvalidem de oldu bir yan etki görmemişler ben de olmayı düşünüyorum açıkçası böyle de çok korkuyorum hadi aşı olmayalım nereye kadar gidecek böyle bilmiyoruz ki sonuçta içindeki maddelere bakmışlardır laboratuvarda

Sana da geçmiş olsun.Daha yenilrde negatif çıkmadı mı senin?
Evet ama şuan çok hastayım, mesai arkadaşımız mutant virüs çıkınca tedirgin oldu okul. Hemen test yaptır dediler. Testi tekrarladım bu da negatif çıktı şükür. Grip salgını da varmış şehirde. Sanırım öyle..

Benim de eşimin de çok fena boğazları yanıyor kızım bikaç gün önce nezle burun akıntısı vardı bir nebze geçti eşim sabah içti evdeki ilaçlardan baya iyi geldi benim boğazlarım çok yanıyor 3 gündür dün akşam baya şişti geçmezse gidicem sanırım umarım korona değilizdir
üşütmedir inşallah canım. geçer gider bir an evvel. Allah şifa versin.

Evet ama şuan çok hastayım, mesai arkadaşımız mutant virüs çıkınca tedirgin oldu okul. Hemen test yaptır dediler. Testi tekrarladım bu da negatif çıktı şükür. Grip salgını da varmış şehirde. Sanırım öyle..
Negatif olmasina sevindim. Siz mutasyonlu virus cikti deyince endiselenmistim. Cok gecmis olsun.

anneannem ikinci dozu da oldu 84 yaşında bir sıkıntısı yok

annem ve babam da oldu ikincileri de Mart ortası

bize sıra gelecek gibi durmuyor gelirse olacağız

çevremde de olmayanlar var hatta bir doktor yakınımız yatalak olan babasına ve ona bakan annesine yaptırmadı

onlar evden çıkmıyor, hafif de olsa virüse maruz kalmasınlar, antikor üretirken vücutları yorulmasın vs diye

kendisi de çalışmıyor o da olmadı galiba iki maske ile geziyor elinde dezenfektan ama o da çoğunlukla evde

dışarıda çalışan insanlar için o kadar sürekli koruma çok mümkün olmuyor

İnşAllah geçer size nasıl erken sıra geldi kayınpederim 2.dozu olacak 8 Martta kayınvalidem de oldu bir yan etki görmemişler ben de olmayı düşünüyorum açıkçası böyle de çok korkuyorum hadi aşı olmayalım nereye kadar gidecek böyle bilmiyoruz ki sonuçta içindeki maddelere bakmışlardır laboratuvarda
Öğretmenlere sıra geldi, geçen haftadan beri bizi aşılıyorlar. Yaşa bakmıyorlar.

X