Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Evet ama şuan çok hastayım, mesai arkadaşımız mutant virüs çıkınca tedirgin oldu okul. Hemen test yaptır dediler. Testi tekrarladım bu da negatif çıktı şükür. Grip salgını da varmış şehirde. Sanırım öyle..
Aman şükürler olsun:KK200:

Arkadaşlar merhaba, sizlere bir sorum olacakti koronanin ilk belirtileri neler? Ben 2 gun oncesinden midem cok agridi ve ishal oldum, 2 gundur sirtim aşiri agriyor, gece ozellikle. Ve bugun bogazimda agri oldu sanki orda bisey tikanir kalir yaa o sekilde. İns basit bir üşütmedir. Cunku bu ay planladigim ve aylardir hazirlandigim bir tup bebek surecim var, beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese gecmis olsun, ve Allah tum ulkemizi bu hastaliktan korusun.

Evettt normalleşmeye geçildi ve ilk haftasonunu Bursa nasıl geçirdi?

Sadece benim çevremde bildiğim 10 kişi çarşıya gitti

Kardeşim Bursada kalabalığın hep yoğun olduğu bir caddede kahve satış ve servisinin yapıldığı bir firmada çalışıyor bugün korona olmazsam daha olmam dedi her yer insan çakılıymış bir tane bile boş masa yoktu diyor. Şehir kameralarına girip de yoğunluğa bakayım dedim ne hikmetse sistem çalışması nedeniyle ulaşılamamaktadır yazıyor bakalım sarıya dönen şehir kırmızıya ne kadar sürede dönecek?

EvzPzeVXYAIoh1x.jpg

Konya iyi değil.İstanbul dan falan fena

Yakındır abla size yetişmemiz emin ol kimi duysam Bursada bugün her yer tıklım tıklımdı diyor Avmlere çarşıya gidenler söylüyor Bime gittim bugün geçen haftasonu kuyruk vardı kasada bu haftasonu kimse yok 😂
Bursa turuncu oldu malesef biz çıkmıyoruz alışmışız eve zaten ama bayram arifesi gibiymis bugün öyle söylüyor herkes

Bursa turuncu oldu malesef biz çıkmıyoruz alışmışız eve zaten ama bayram arifesi gibiymis bugün öyle söylüyor herkes
Evet turuncu olmuş diyorlar gelecek haftasonu yasak mı ki şimdi valilik belirlicek sanırım
Bayram arifesi gibi diye ben de duydum hafta içi çıkıyorum ben haftasonu kalabalık olacağını bildiğim için çıkmadık biz de

Bir günde nasıl hemen turuncu oldu? Bu hayıra alamet değil. Çok erken geçildi normalleşmeye. Daha insanlar aşı olmadı. Aşı olanları ise hala evde tutuyorlar, saat 13.00'den 14.00e çıkmış izinleri.

Günaydın sevgili dostlarım, bugün bulutlu bir hava var dolayısıyla güneşin doğuşunu görüntüleyemedim ama onun yerine bugün de morallerimizi yüksek tutabilmek ve güzel bir pazar günü geçirmeniz dileği ile sizlere daha önce görüntülediğim bir gün doğumunu ve baharın gelmesi ile uyanmaya başlayan doğanın içinden bir eşek dikeni çiçeği, minik minik kır çiçekleri ve bahçe kedimiz Vincentı gönderiyorum, Sevgilerimle :KK200:
20200924_070636.jpg
20210207_165821.jpg
20210304_171249.jpg
20210304_171259.jpg
20210304_172137.jpg
20210304_172534.jpg
20210304_174247.jpg

Evet turuncu olmuş diyorlar gelecek haftasonu yasak mı ki şimdi valilik belirlicek sanırım
Bayram arifesi gibi diye ben de duydum hafta içi çıkıyorum ben haftasonu kalabalık olacağını bildiğim için çıkmadık biz de
Çanakkale de muhtemelen ilk güncellemede kirmizi olacak. Yerel haber kaynaklari oyle tahmin ediyor.

Tam vaka artisi basladi normallesmeye gecildi. Cumartesi neden acildi ,acilacaksa pazar neden yasak? Ya da her ilde ayri bir sey uygulanacak madem neden iller arasi seyahat yasagi yok. Bilmiyorum hic mantikli değil.

Çanakkale de muhtemelen ilk güncellemede kirmizi olacak. Yerel haber kaynaklari oyle tahmin ediyor.

Tam vaka artisi basladi normallesmeye gecildi. Cumartesi neden acildi ,acilacaksa pazar neden yasak? Ya da her ilde ayri bir sey uygulanacak madem neden iller arasi seyahat yasagi yok. Bilmiyorum hic mantikli değil.
Açmak durumundalar piyasa cidden kötü eşimin çalıştığı yer ben evlendiğimden beri böyle duruş görmedim düşün burası Türkiyenin araba üretimi yapan ekonominin nabzını tutan yerlerden biri

Açmak durumundalar piyasa cidden kötü eşimin çalıştığı yer ben evlendiğimden beri böyle duruş görmedim düşün burası Türkiyenin araba üretimi yapan ekonominin nabzını tutan yerlerden biri
Evet ekonomi acisindan acmak zorundalar ama seyahat yasagi yapmadan her ilde ayri bor sey uygulamanin mantigi yok. Diyelim ki ben devlet memuruyum ve kirmizi olan bi ilde yasiyorum. E zaten cumartesi serbest kalkar giderim cumadan mavi bi ile 2 gun gezer gelirim nasilsa orada yasak yok. E ben bu durumda mavi ile belki virus tasidim. Cok mantiksiz yani.

Evet ekonomi acisindan acmak zorundalar ama seyahat yasagi yapmadan her ilde ayri bor sey uygulamanin mantigi yok. Diyelim ki ben devlet memuruyum ve kirmizi olan bi ilde yasiyorum. E zaten cumartesi serbest kalkar giderim cumadan mavi bi ile 2 gun gezer gelirim nasilsa orada yasak yok. E ben bu durumda mavi ile belki virus tasidim. Cok mantiksiz yani.
Evet orası muamma ama vaka olmayan bir şehire yasak koymak da ne kadar doğru bakalım zaman gösterecek işleyiş nasıl olacak ama dün ki duyduklarımıza göre Bursa için söylüyorum yasak yakındır yasaklar gelince piyasa kötü gelecek ay devlet işverenlere desteğini çekiyor çalışanlar çıkarılmaya başlanacak çevremde duymaya da başladım

X