Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncu olmak için

ecembk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2015
6
0
27
Merhaba hanımlar ben oldukça beyaz tenliyim ve kendi saçlarım baya koyu kahverengi. En son çikolata kahvesine boyatmıştım o da koyu bi renk. Ama ben saçımın renginin açık ve turuncumsu tarçın bakır renklerinde olmasını istiyorum 2 kez tarçın bakır 7.43 numaraya boyadım saç diplerim turunculaştı biraz ama saçlarımın uçları hala koyu. Diplerim daha açık. Rengin tutması için ne yapmam gerekiyo acaba yardımınıza ihtiyacım var

Turuncuyu tutmak çok zor emin misin :KK66: 2 senedir kullanıyorum.
Palette 8:77 yi tavsiye ederim. Maksimum 3 haftada bir boya tazelemen gerek. Hem akmasına karşı hem uzamaya karşı...
Elçin Sangu tonu yakalayabiliyor.
Ama saçı ok yıpratıyor.
Ben yavaştan kahveye döneceğim.

Turuncuyu tutmak çok zor emin misin :KK66: 2 senedir kullanıyorum.
Palette 8:77 yi tavsiye ederim. Maksimum 3 haftada bir boya tazelemen gerek. Hem akmasına karşı hem uzamaya karşı...
Elçin Sangu tonu yakalayabiliyor.
Ama saçı ok yıpratıyor.
Ben yavaştan kahveye döneceğim.

Elçin sangu turuncusu gibi olmasa da daha açılmasını istiyorum rengin. Ben boyadım uçlarım kızılımsı gibi oldu çok az açıldı renk ama diplerim daha çok açıldı. En azından her tarafının biraz daha tutmasını istiyorum :/ Ayrıca numara için teşekkur ederim hemen bakıcam ona :)

Daha sağlıklı bir renk dağılımı için önce uçları, en son dipleri boya. Çünkü dipler sıcak olduğu için rengi hemen alır ve istemeden de olsa biraz kötü bir dağılım olur. Ben bazen biraz daha açık bir renk istediğinde 2 paket tarçın bakır yarım paket 10:00 papatyayı da karıştırabiliyorum

raba iyi günler saçla ilgili bir sorum olacak. Ben saçımı Hürrem Sultan rengi gibi yapmak istiyorum ama tam bi turuncu olsun istiyorum ama saçımda boya ve açıcı var şuan koyu kahve tonunda tam bi portakal turuncuya için hangi renkleri karistirmaliyim?

X