Tüy sarartici krem..

NurTopum

Annesinin can damarı..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
844
13
Yüz icin alti ay lazere gittim ama dahada cogaltti ve kesin çözüm değil,para tuzağı. .atislari düşük atip, uzun yillar gelip gidersin deniyor...bi ay sonra gidilmezse yüz gene eski hali alıyor.

Eskiden sarartirdim. .ama korkuyorum kimyasaldan artik..

tüy sarartma yöntemi kanserojen midir hanimlar? Of çok kötüyüm:KK43:((

Cok kullanmıştım bekarken. .bence uzatmiyor..sadece kil kökünün rengi değişiyor siyahlasiyor..eger uzatmis olsa, bakarken senelerce yüzümdeki killara toka takar gezerdim:)

Son düzenleme:
Cok kullanmıştım bekarken. .bence uzatmiyor..sadece kil kökünün rengi değişiyor siyahlasiyor..eger uzatmis olsa, bakarken senelerce yüzümdeki killara toka takar gezerdim:)

Ben bir sitede okudum hatta kopyalayim

Bu ürünler içeriğindeki karbondioksit ve amonyak gazları nedeni ile gaz-kabarcıkları çıkış özelliğine sahipler. Dolu gözenekleri temizliyor ve ciltten kirleri uzaklaştırıyor. Ve cildin kolay bir şekilde nefes almasını sağlıyorlar. Yine içeriğindeki hidrojen peroksit, bakterileri ve sivilcelere neden olan diğer mikroorganizmaları öldüren çok güçlü bir antiseptik olarak biliniyor. Tüy sarartma işleminin diğer en önemli sonucu ise cilde aktif oksijen vermesi. "Alinti"

Tüy sarartan lazer de duymustum ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bir ara kollarıma kullanmıştım.anaaam bir baktım resmen uzamışlar resmen dipleri gelmişti:KK53:sonra bıraktım kullanmayı
Yüzdeki tüyleri de uzatırmı bilmiyorum kansorejen olup olmamasının yanında bunuda araştırın bence

Ben bir ara kollarıma kullanmıştım.anaaam bir baktım resmen uzamışlar resmen dipleri gelmişti:KK53:sonra bıraktım kullanmayı
Yüzdeki tüyleri de uzatırmı bilmiyorum kansorejen olup olmamasının yanında bunuda araştırın bence

O uzadigi için değil de sac boyasi kullandigimizda önce dipler akar rengi eskiye doner sarartici da ayni hesap.. Tüylerin dip boyasi geliyor yani:)

Sarı da olsa bütün tüyler iğrençtir.Siz sarartınca kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz? Güneşte parım parım parlar.

O uzadigi için değil de sac boyasi kullandigimizda önce dipler akar rengi eskiye doner sarartici da ayni hesap.. Tüylerin dip boyasi geliyor yani:)

Galiba dediğiniz doğru :/
Dipleri geliyor :)ama boyu uzamıyor. Ayyy içim rahatladı tekrar kullanıcım galiba :)))

benim arkadaşım sararttı ve bin pişman oldu
uzun ince ince tüyler oluştu yüzünde çok kötü bir görüntü oldu
bence yapma
iğneli yaptır

X