Tüy sorunum

Ber ra

Kanadım ol...
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
3.008
3.758
Hormonlarimdan dolayı tüylerim çok çabuk çıkıyor kuaförde agda yaptiriyordum ama malum kuaförler kapalı evde agda yapmak için kartuş agda ve ısitici makine aldım ama malesef bikini bölgesinde başarısız oldum fikirlerinizi bekliyorum
Not :covid 19 la mücadele ederken buda dert mi diyenler yazmazsa memnun olurum insan her daim temiz olmak istiyor
Ben çok kafaya takiyorum tüyleri
Bide kimseyle görüşmüyorum 18 gün olacak karantinadayim

Hormonlarınıza baktırmış mıydınız acaba benimde tüylerden yana sorunlarım var malesef lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ileride para biriktirebilirsem valla ne çekiyorsak bu tüylerden çekiyoruz :KK43:

Hormonlarınıza baktırmış mıydınız acaba benimde tüylerden yana sorunlarım var malesef lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ileride para biriktirebilirsem valla ne çekiyorsak bu tüylerden çekiyoruz :KK43:
Baktırdım malesef hormonumun biri yüksek bir sürede Cortizon kullandim malesef
yüzümde ve genital bölgemde tuylenme fazlalasti lazer de kesin çözüm gibi gelmiyor bana agda da rahat ediyordum bacaklarımı evde alıyorum ama yüz ve bikini bölgesini alamadım malesef

Baktırdım malesef hormonumun biri yüksek bir sürede Cortizon kullandim malesef
yüzümde ve genital bölgemde tuylenme fazlalasti lazer de kesin çözüm gibi gelmiyor bana agda da rahat ediyordum bacaklarımı evde alıyorum ama yüz ve bikini bölgesini alamadım malesef
Bikini bölgesi zordur yüz neysede cortizon ne için kullanılıyor canım tüyleriniz için mi kullanmıştınozda fazlalaştı ?

bir dönem rahatsızdim hastalık tedavisinde kullandım Cortizon hormon bozukluğu yaptı
Ya geçmiş olsun anladım bazı ilaçlar hormon bozukluğu yapıyor bende yaşadım yani kuaförlerde kapalı mecbur evde almak zorundayız belki tüy azaltıcı yöntemleri kullanabilirsiniz tüylerinizi aldıktan sonra sürersiniz çok kür var araştırabilirsiniz olmadı yine jilet en kolayı

Aslinda lazer cok iyi bir cozum. Bazi bolgeler bitiyor bitmeyenlerde tuy gibi cikiyor. Benim koltuk altim bikinim ce bacak kismim yaptirali 7 yil falan oldu sanirim
Memnun kaldınız mı bir daha çıktı mı tüyleriniz bende ileride yaptırmayı düşünüyorum tüm bölgelerimi

Ya geçmiş olsun anladım bazı ilaçlar hormon bozukluğu yapıyor bende yaşadım yani kuaförlerde kapalı mecbur evde almak zorundayız belki tüy azaltıcı yöntemleri kullanabilirsiniz tüylerinizi aldıktan sonra sürersiniz çok kür var araştırabilirsiniz olmadı yine jilet en kolayı
Teşekkür ederim
Jiletle alincada hemen çıkıyor

Aklınıza muhakkak gelmiştir pahalı bir çözüm ama ıpl cihazları belki işinize yarayabilir. Ben öncesinde lazere gittiğim için şu an var olanı da jiletle alıyorum. Onun dışında ağdayla alırken tüyleri biraz kısaltmanız veya bu elle çekilen ağdalardan kullanmanız daha iyi olabilir ağda randımanını artırmak açısından.

Boncuk ağda al.ayni makinada eritirsin.
Boncuk yani soğuk- elle çekilen- bez gerektirmeyen kuaförlerin kullandığı ağda.
Ben geçen ay aldım hem ağda hem ısıtma makinasını . Aşık oldum resmen makinama. Trendyolda o kadar çok övdüm ki,sahte sanıp yayınlamadilar 😂😂
İnanılmaz bir sey. Ben de asla agdayla makinayla alamam orayı. 7 seans lazere gittim, biraz azaldi. Çıkan kısmında da bazen jilet kullanıyorum bazen kuaföre ağda... Ama bu boncuk agdayla neredeyse canım yanmadan-akmadan bulaşmadan hallettim işi.
Sürüyorsun, sürdüğün gibi donuyor. Donunca da çekiyorsun...
Sesu'nun Boncuk ağda 12 TL falan,
Çok kıllı biri değilseniz iki dirsek alti-iki diz altı ve bir genital bölgeye yetiyor bir paketi.
Tavsiye ederim tüm kadınlar kulubune

Hormonlarimdan dolayı tüylerim çok çabuk çıkıyor kuaförde agda yaptiriyordum ama malum kuaförler kapalı evde agda yapmak için kartuş agda ve ısitici makine aldım ama malesef bikini bölgesinde başarısız oldum fikirlerinizi bekliyorum
Not :covid 19 la mücadele ederken buda dert mi diyenler yazmazsa memnun olurum insan her daim temiz olmak istiyor
Ben çok kafaya takiyorum tüyleri
Bide kimseyle görüşmüyorum 18 gün olacak karantinadayim
En guzeli cam sakizi el agdasi o bolgeye pudra surki acisi azalsin sonra az az elinle agdayi yapistir cek sonra alisacaksin

Şu dönemde en iyisi boncuk ağda
Ve ağda sonrası karınca yağı kullanirsaniz tüylerde azalma olur
Hormon tedavisi en önemli konu
Sizin için en güzeli olsun :)

Hormon tedavisi yaptırmadan sakın tüylerini alma. Yoksa hiç belli olmayan minnacık tüyler bile kapkara ve sert çıkmaya başlar. Ve sonra dökülmüyorda onlar. Ayrıca hormon düzenleme için hayıt tohumu önerebilirim. Bire bir. Ben şahsen kullanıyorum şu an.

Benim gittiğim kuaför reglden 3-4 gün sonra işlem yapıyordu ve sonrasında limon kolanyası sürüyordu.Boylece tüyler daha geç çıkıyordu.Karınca yumurtası yağı da etkili diyorlar.
Şu süreçten sonra hormon düzenlemesi için doktora gidip sonra lazer yaptırın bence

X