Tuzla da yada çok yakın çevrede kadın doğum uzmanı acil!!!

sude3543

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
94
67
27
Arkadaşlar merhaba…
Tuzla’ya tayinimiz çıktı ve çocuk düşünüyoruz fakat riskli gebelik durumum var epilepsi olduğum için bana önerebileceğiniz mükemmel bir kadın doğum doktoru var mı tuzla veya yakın çevresinde?

Medical park şeyma araz ve nilüfer hanım önerebilirim. Okan hastanesine de gidip memnun olan varsa yazarsa bilgileniriz :)
Arkadaşlar merhaba…
Tuzla’ya tayinimiz çıktı ve çocuk düşünüyoruz fakat riskli gebelik durumum var epilepsi olduğum için bana önerebileceğiniz mükemmel bir kadın doğum doktoru var mı tuzla veya yakın çevresinde?

Arkadaşlar merhaba…
Merhaba üzerinden zaman geçmiş hangi doktoru tercih ettiniz acaba
Hulusi Levent var çok iyi bir doktor Tuzla’da özel muayenehanesini açtı
Bu doktor nerede tam olarak. Tuzla da yaşıyorum kendi doktorumdan memnunum ama hastaneyi beğenmiyorum alternatif doktor arayışındayım. Okan da ferda hanım i öneren de çok önermeyen de...kararsızım bu yüzden civardaki doktor veya hastaneleri degerlendirebilirim

Merhaba üzerinden zaman geçmiş hangi doktoru tercih ettiniz acaba

Bu doktor nerede tam olarak. Tuzla da yaşıyorum kendi doktorumdan memnunum ama hastaneyi beğenmiyorum alternatif doktor arayışındayım. Okan da ferda hanım i öneren de çok önermeyen de...kararsızım bu yüzden civardaki doktor veya hastaneleri degerlendirebilirim
Buldunuz mu acaba ? Kime gidiyorsunuz

Ben de aynı sabit bi doktorum işte bu dediğim olmadı ne yaptınız hulusi levente gittiniz mi en henüz gitmedim

X