Üç aylarda her gün Kur'an okuyalım

Oydar Oydar Eğer etiket yapacaksan beni etiletleyebilirsin çünkü nasipse perşembe günü hatime başlamayı düsünüyorum 🤲🏻

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser
Kızlar okuma yaptınız mı? Ben bugün sadece 5 sayfa okuyabildim dün başlamıştım. Bugün 1 cüz bitti.
Başka etiket isteyen arkadaş yoktu sanırım.
Kvler gelecek temizliğe kalkıştım yoğunum sabah etiket yapamadım kusura bakmayın

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser
Kızlar okuma yaptınız mı? Ben bugün sadece 5 sayfa okuyabildim dün başlamıştım. Bugün 1 cüz bitti.
Kvler gelecek temizliğe kalkıştım yoğunum sabah etiket yapamadım kusura bakmayın
Callaha bugün ben de ev değiştirmekle uğraştım bir de üstüne tutuldum şimdi yarım yamalak yatma halindeyim. Bugün okumak için çok fırsat kollarım ama denk getiremedim. Bugünün acısını yarın çıkartmam lazım.
Maşallah sana 5 sayfa gayet iyi.

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser
Ben perşembe günü başlayacağım nasipse Kandil akşamı o zaman yazarım 🤗

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser
Canım benim adetim bir kaç gün önce bitmişti. Dün lekelenme yaşayınca kuran okuyamadım. Ama bugün inşallah okuyacağım. Okuyunca bildireceğim .♥️

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser
Canım bugün 4 sayfa okudum yatsı namazindan sonrada yaşın okumayı dusunuyorum. İnşallah daha gayretli olacağım.

RedGirl RedGirl
Madammor Madammor
Humakaser Humakaser

Oydur bana etiket yapabilir misin? Çok sevinirim Allah kabul etsin

Kızlar hayırlı kandiller. Ben bugün borcum olan cuzumun 4. Sayfasıni okudum ve 7 sayfası kaldı. Ondan sonra hatmime devam edeceğim. Dün sabah namazindan sonra da yaşın okumuştum. Bugünde yaşın okuyup zikirlerime devam edecegim. Gruolae birbirine karıştı ♥️

Madammor Madammor
RedGirl RedGirl
Humakaser Humakaser
QueenGenepil QueenGenepil hayırlı kandiller kızlar. Ben adet oldum okuyamıyorum. Allah okumalarınızı ibadetlerinizi kabul etsin
Hayırlı kandiller sana da canım. Ben de o gün okumadım yazınca bir kötü oldum gittim 1 sayfa okudum. Dün de 5 sayfa okudum bugün okuyamam herhalde başım çok ağrıyor ve dışarıdayım. Ama bugün bol bol Tesbih cektim
Allah kabuk etsin

Hayırlı günler kizlar ben bugün 7 sayfa okudum üzerine birde yaşın okuyacağım. Borcum bitti çok şükür şimdi hatmime devam edeceğim ha gayret,♥️

Hayırlı günler kizlar ben bugün 7 sayfa okudum üzerine birde yaşın okuyacağım. Borcum bitti çok şükür şimdi hatmime devam edeceğim ha gayret,♥️
Ben de bugün 7 sayfa okudum akşam da 2 sayfa daha okurum. Aslında isteğim arkadaşımla Yasin okumaktı ama çocuğum ateslendi anide, gidemedik

Kızlar bugün 20 sayfa okudum. Arkadaşım vefat etti adı Hümeyra. Dualarınıza onu da katin olur mu. Cüz dağıttılar birde yaşın okuyacağım. Rabbim kalanlara sabırlar versin.

X