Üç çocuklular, çok çocuklular

Sizin kaç tane? Benim 10 yaş ,6.5 yaş ve 2 yaşında yavrularim var. Yaşım geçmese 4. De istiyorum bakalım kismet
Allah bağışlasın.

Benim 8.5 yaşında
4 yaşında
2.5 yaşında
1 yaşında
olmak üzere 4 çocuğum var. Rabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın. Siz kaç yaşındasınız.

Hanımlar bayadır girmeye fırsatım olmadı.
Herkesler iyidir inşallah.
A Asya89 Ahtapot Anne Ahtapot Anne kavs-i kuzah kavs-i kuzah
Bebeğim 4.5 aylık oldu.
Yoğun koşultırmalı bir kış yaşıyorum elhamdülillah çok şükür.
Sizlerde durumlar nasıl gidiyor?

Çok şükür canım yuvarlanıp gidiyoruz☺️bazen tökezliyoruz ama olsun. Benim kız kardeşim çok canımı sıkıyor inşallah kazasız belasız sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alır🤲

Benim büyüğün dün diş randevusu vardı. Cümbür cemaat toplanıp gittik. Eşime hep diyorum be adam şu randevuları evde olduğun zamanlara ayarla diye. Şu belim ağrımasa valla birşey gözüme gelmez. Beni bu bel ağrısı bitiriyor.

Çok şükür canım yuvarlanıp gidiyoruz☺️bazen tökezliyoruz ama olsun. Benim kız kardeşim çok canımı sıkıyor inşallah kazasız belasız sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alır🤲

Benim büyüğün dün diş randevusu vardı. Cümbür cemaat toplanıp gittik. Eşime hep diyorum be adam şu randevuları evde olduğun zamanlara ayarla diye. Şu belim ağrımasa valla birşey gözüme gelmez. Beni bu bel ağrısı bitiriyor.
Geçmiş olsun , çok haklısın demek eşin ayarlayamamış yoksa sana yardımcıdır biliyorum hayrola kız kardeşinin bebeği nasıl sorun yoktur inşallah.

Geçmiş olsun , çok haklısın demek eşin ayarlayamamış yoksa sana yardımcıdır biliyorum hayrola kız kardeşinin bebeği nasıl sorun yoktur inşallah.
Eşim bir ara evdeydi randevuları ona göre ayarladı. Şimdi tekrar işe başladı kurs gibi hal öyle olunca alınan randevular iptal edilmedi mecbur ben gidiyorum.

Valla kız kardeşimin bebeği 20 haftalara kadar gelişimi normaldı sonra 2 hafta geriledi.önce kordon iyi beslemiyor demişlerdi Benim abimin çocuğu engeli doğup vefat etmişti. Şimdi de doktorlar diyor o hastalık olabilir. Ondan şüpheleniyoruz bilmiyorum artık nasıl olacak Allah büyük o ne güzel vekildir RABBİM korktuğumuza uğratmasın inşallah cümlemizin evlatlarına korusun kız kardeşim de sağlıkla kucağına alsın inşallah

Hanımlar nasılsınız görüşmeyeli?
A Asya89 kardeşinin bebeği iyidir inşallah Ahtapot Anne Ahtapot Anne oğluşlarla aran nasıl
kavs-i kuzah kavs-i kuzah Sen nasılsın?
Benim koşuşturmalı geçiyor.
3 numaram 3 ay sonra 5 yaşını dolduracak ne ara büyüdü. Oyun evine yazdırdım haftada 3 gün götürüyorum. Çok iyi geldi kızıma. Sizlerin çoluk çocuk neler yapıyor. Herkesin işi gücü rast gelsin.

Hanımlar nasılsınız görüşmeyeli?
A Asya89 kardeşinin bebeği iyidir inşallah Ahtapot Anne Ahtapot Anne oğluşlarla aran nasıl
kavs-i kuzah kavs-i kuzah Sen nasılsın?
Benim koşuşturmalı geçiyor.
3 numaram 3 ay sonra 5 yaşını dolduracak ne ara büyüdü. Oyun evine yazdırdım haftada 3 gün götürüyorum. Çok iyi geldi kızıma. Sizlerin çoluk çocuk neler yapıyor. Herkesin işi gücü rast gelsin.
şükür çok şükür ben / biz iyiyiz.
dediğin gibi yoğun koşturmaca günler. Ufaklık 1.sınıf oldu. diğeri 4.
kızım liseye başladı.
benim okul da iyi gidiyor şükür.
oğlanlar basket kursuna gidiyor. bazen mızıkçılık yapıyorlar.😅 olduğu kadar
Gerçekten hızlı geçiyor. dediğin gibi ne ara büyüdü diyoruz.
A Asya89 sen nasılsın? aynı dua grubundayız ama buradan da selam vermiş olayım. nasıl sağlık işleri?

kızım liseye başladı.
A Asya89 sen nasılsın? aynı dua grubundayız ama buradan da selam vermiş olayım. nasıl sağlık işleri?
Allah kolaylıklar versin.
Bizim etüt çok vakit alıyor spora gidemediler bu yıl.

karapisso karapisso çok şükür canım iyiyiz. Kardeşimin bebeği dün taburcu oldu🥰☺️çok şükür bir sıkıntı yok şuan 3 ay çok zor geçti bizim için kardeşimin hamileliği zehir oldu. Doktorlar bebek gelişmediği için engelli olduğu söylüyorlardı hep. Çok şükür o kötü günler geride kaldı. RABBİM hiç bir anneyi evladı ile sınamasın bizleride sınamasın inşallah.

Büyüğün derslerine odaklandım çok zorlanıyordu şimdi çok şükür daha iyi toparladı. Benim 2 numara inşallah ağustosta 1. Sınıfa başlayacak.
3 numarayı kreşe yazdırdık inşallah onada kreş çıkarsa çok iyi olur hem dil öğrenir hemde eğlenir. Benim 4 numara çok şükür yürüyor 🥰 bir kaç kelime konuşuyor ☺️.
Sizler nasılsınız nasıl gidiyor inşallah herşey istediğiniz gibi gidiyordur.

kızım liseye başladı.
Evet canım dua grubunda çoğu zaman birlikteyiz bu sefer katılamadım. Kardeşimin bebeği taburcu oldu bir haftalığına onlara gideceğiz. Sezaryen oldu yardımcı olacak kimse yok gidip buzluğuna birşeyler hazırlayacağım. Sağlık çok şükür daha iyiyim diyelim fizik tedaviye gidiyorum o biraz iyi geliyor. Benimki bel fıtığı değilmiş bel kaymasıymış.

Ancak bu gün siteye girdim kardeşime gideceğim için hem onun için hazırlık yapıyorum. Hemde evimi komple temizledim yatak yorgan ne varsa yıkadım. Yarında çocuklara banyo yaptırıp kalan çamaşırları yıkatırım evi toplarım. Pazara inşallah 2 tane randevumuz var sabah onları halledip öğlenden sonra yola çıkmayı planlıyoruz bakalım inşallah

Merhaba Hanımlar, bende 3 çocuk ile aranıza katıldım, 3 oğlum var
Büyüğü 12,ortsnca 8,küçüğü de 15 günlük henüz, açıkcası biraz zorlanıyorum, uykusuzluğu unutmuştum 🙂

Merhabalar. Aramiza hos geldiniz. Ben de 3 oğlan anasiyim❤
Açıkcası kendimi biraz yetersiz hissediyorum, diğer çocuklara fazla zaman ayıramıyorum eskisi gibi, lohusalıpında vermiş olduğu duygularla ara ara ağlama nöbetleri geliyor 😔
Herşey zamanla yerine oturacaktır elbet sanki ilk bebek gibi herşeyi unutmuş gibiyim, bazen bebeğime bakıp sende abilerin gibi büyüyecek misin diyorum 😬

Merhaba Hanımlar, bende 3 çocuk ile aranıza katıldım, 3 oğlum var
Büyüğü 12,ortsnca 8,küçüğü de 15 günlük henüz, açıkcası biraz zorlanıyorum, uykusuzluğu unutmuştum 🙂
Merhaba Dua grubunda beraberdik. Maşallah doğum yapmışsın. RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah♥️🥰
Zor ama imkansız değil. Özellikle ilk 1/2 ay gece sık sık uyanma,emme,gaz çıkarma bez değiştirme oluyor. Sonra düzene giriyor merak etme içini ferah tut☺️

Açıkcası kendimi biraz yetersiz hissediyorum, diğer çocuklara fazla zaman ayıramıyorum eskisi gibi, lohusalıpında vermiş olduğu duygularla ara ara ağlama nöbetleri geliyor 😔
Herşey zamanla yerine oturacaktır elbet sanki ilk bebek gibi herşeyi unutmuş gibiyim, bazen bebeğime bakıp sende abilerin gibi büyüyecek misin diyorum 😬
Benim 4 tane çocuğum var. En küçüğü 16 aylık oldu. Zaman bazen hiç geçmiyor gibi geliyor ama çok hızlı geçiyor. Benim en çok üzüldüğüm,bu günler çok zor geçsin istiyoruz ama bir daha asla bu günler geri gelmeyecek 😔

Merhaba Dua grubunda beraberdik. Maşallah doğum yapmışsın. RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah♥️🥰
Zor ama imkansız değil. Özellikle ilk 1/2 ay gece sık sık uyanma,emme,gaz çıkarma bez değiştirme oluyor. Sonra düzene giriyor merak etme içini ferah tut☺️
Evet, çok şükür Allah razı olsun, cümle evlatları anneye babaya bağışlasın Rabbim🤲 ben ortanca oğlum 8 yaşında ara verdiğim için zor geliyor ama alışacağım buna da tabii ki🥰
Benim 4 tane çocuğum var. En küçüğü 16 aylık oldu. Zaman bazen hiç geçmiyor gibi geliyor ama çok hızlı geçiyor. Benim en çok üzüldüğüm,bu günler çok zor geçsin istiyoruz ama bir daha asla bu günler geri gelmeyecek 😔
Rabbim seninde evlatlatını bağışlasın, maşallah🧿 bende bol bol öpüp kokluyorum bu zamanlar geri gelmeyecek diye 🥰

Senin kardeşinde doğum yaptı mı, bebeği nasıl merak ettim

Evet, çok şükür Allah razı olsun, cümle evlatları anneye babaya bağışlasın Rabbim🤲 ben ortanca oğlum 8 yaşında ara verdiğim için zor geliyor ama alışacağım buna da tabii ki🥰

Rabbim seninde evlatlatını bağışlasın, maşallah🧿 bende bol bol öpüp kokluyorum bu zamanlar geri gelmeyecek diye 🥰

Amin amin RABBİM cümlemizin evlatlarına bağışlasın inşallah.

Çok şükür doğum yaptı.
Bebek 20 gün küvezde kaldı. Durumu iyi çok şükür sık kontrolleri oluyor. Kalbinde ufak bir delik vardı oda kapanmaya başlamış.

Kardeşim çok kötü etkilendi hamilelik zamanında daha tam toparlanmadı sürekli bebeği inceliyor bir yerinde birşey var mı diye. Gerçi haksızda sayılmaz yani çok zor zamanlardı RABBİM bir daha yaşatmasın inşallah.

Benimde ilk ve ikinci çocuğum arasında yaklaşık 5 yaş var. İlk zamanlar çok zorlanıyordum sonra alışıyor insan. En son ne zaman sabaha kadar uyuduğumu hiç hatırlamıyorum. Sağlıkları yerinde olsun varsın uyutmasınlar bu günler geçici 🥰

X