Bebek Beslenmesi Ücretsiz Anne sütü Vermek istiyorum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

cansucns

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2020
21
8
28
Öncelikle merhaba nereye yazacağımı bilemedim. 2 aylık bebeğimde inek sütü alerjisi çıktığı için ilk 1 ay sağıp buzluğa attığım sütleri veremeyeceğim. Halen emzirmeye devam ediyorum. İhtiyacı olana ücretsiz vereceğim

Verecekseniz bebeğinizin cinsiyetiyle aynı olan üyelere verin. Çünkü alan kişinin çocugunun sütt annesi oluyorsunuz ve ilerde çocuğunuz oldu da o çocukla bir yerde tanışırsa evlenemez çünkü süt kardeşi olmuş oluyor.. Bunu bilmeden evlilik yaparlarsa da haram oluyorlar..

Verecekseniz bebeğinizin cinsiyetiyle aynı olan üyelere verin. Çünkü alan kişinin çocugunun sütt annesi oluyorsunuz ve ilerde çocuğunuz oldu da o çocukla bir yerde tanışırsa evlenemez çünkü süt kardeşi olmuş oluyor.. Bunu bilmeden evlilik yaparlarsa da haram oluyorlar..
Teşekkür ederim

• Beğen
Reactions: Z P
Canim o sutleri az az bozdurup kahvaltisina falan katsan sorun olurmu ben oylr yapmistim. Hatta corbasina bile katanlar var.

Inek sütü alerjisi olduğuna nasil karar veriliyor ? Bebegene oluyor da doktora götürüyorsunuz da diyet veriyor anneye? Hic aklima yatmıyor bu is. Bana kalirsa tamamen uydurma.

Inek sütü alerjisi olduğuna nasil karar veriliyor ? Bebegene oluyor da doktora götürüyorsunuz da diyet veriyor anneye? Hic aklima yatmıyor bu is. Bana kalirsa tamamen uydurma.
Benim arkadaşımın kızında da vardı. Bütün vücudu egzama oldu.. doktora gitti alerji testi yaptılar süt ve ürünlerine karşı alerjisi vardı o yüzden arkadaşım süt ve ürünlerini bir süre yiyemedi.

Benim arkadaşımın kızında da vardı. Bütün vücudu egzama oldu.. doktora gitti alerji testi yaptılar süt ve ürünlerine karşı alerjisi vardı o yüzden arkadaşım süt ve ürünlerini bir süre yiyemedi.
Çocuk doktorumuz bize de benzer durum.icin i kremnyazdi kullandik.oldu bitti ben hic diyet fln yapmadim cocuk da rahatsiz degil

Çocuk doktorumuz bize de benzer durum.icin i kremnyazdi kullandik.oldu bitti ben hic diyet fln yapmadim cocuk da rahatsiz degil
Alttaki yorumunuzu gördüm. Mamaya yönlendrmedi doktor anneye süt ürünlerine qerhiz verdi sadece... Arkadaş çocuğunun.resmini attı gözlerinin etrafı bile egzamaydı.. Krem verdi kullandı ama bir süre süt ürünleri yiyemedi. Mesela benim bebeğimde de yumurta alerjise var.. poposu hemen yara oldu. Doktona gittim krem verdi kullandım
Geçti yumurta verdim yne aynı oldu. Şimdi yumurtayı kestim bebeğimden daha olmadı.. oluyor yani ne yazık ki

X