Ücretsiz fotograf çekimi.

Çok güzel düşünmüşsünüz. Faydalanacak çiftler adına çok sevindim 🤗 konunun görülmesi adına bir yorum da ben yazayım.

Merhaba arkadaşlar yeni evlenecek çiftlere, nişanlanacak çiftlere veya eşi ile fotograf çektirememiş çiftlere bir katkı da benden olsun fotografçılık mezunuyum ve kendime portfolyo oluşturma amaçlı ücretsiz fotograflarınızı çekebilirim :)
Keşke benim dugun zamanmda olsaydnz . Dugunumun herseyi güzeldi ama dış cekimlerimiz berbatti album bile yoktu aklimda sadece o kaldi benim :KK43:

Merhaba arkadaşlar yeni evlenecek çiftlere, nişanlanacak çiftlere veya eşi ile fotograf çektirememiş çiftlere bir katkı da benden olsun fotografçılık mezunuyum ve kendime portfolyo oluşturma amaçlı ücretsiz fotograflarınızı çekebilirim :)
Mükemmel düşünmüşsünüz.hangi şehirdeydiniz ? :)

bende fotoğraf konusunda canı yananlardanım ne yazık ki düğün günü çekimimiz yapıldı gelinlikle ve resimlerimizin kaybolduğu söylendi tekrar çekelim dediler ama gelinlğim kiralıktı ve çekemedik sonra bebeğimizi kaybettik derken bu zamana kaldı şimdi ise beyaz bir elbiseyle çekim yapmak istiyoruz sadece istanbulda yaşıyoruz yardımcı olabilir misiniz bize ?

X