Üçüz bebek bekleyenler birlikte takip edelim 🤗

kızlar Merhaba! Benimde beta baya baya yüksek çıktı. 855 1 gün sonra 5243 🤔 çoğul gebelik mi acaba ama ne anada ne baba tarafında var 🤦🏻‍♀️ 5+0 haftadayım

kızlar Merhaba! Benimde beta baya baya yüksek çıktı. 855 1 gün sonra 5243 🤔 çoğul gebelik mi acaba ama ne anada ne baba tarafında var 🤦🏻‍♀️ 5+0 haftadayım
Hayırlı olsun öncelikle 🌸 çok çok yükselmiş sanırım öyledir ama benim değerim normal yükselmişti 2 günde 2 katından biraz fazla artmıştı yanıltıcı olduğu durumlar da olabilir bendeki gibi. Mutlaka ailede olması gerekmez ki nasip işte Allah hayırlısını versin inşallah ben de sizin adınıza meraklandım 😊

Hayırlı olsun öncelikle 🌸 çok çok yükselmiş sanırım öyledir ama benim değerim normal yükselmişti 2 günde 2 katından biraz fazla artmıştı yanıltıcı olduğu durumlar da olabilir bendeki gibi. Mutlaka ailede olması gerekmez ki nasip işte Allah hayırlısını versin inşallah ben de sizin adınıza meraklandım 😊
Teşekkür ederim 💐İnşallah hayırlısı olsun pazartesi kontrolüm var hayırlı sonuçlar alırım inşallah 😔🙏🏻🙏🏻

Bende osmangazideyim görümcemde sakarya serdivan da oturuyor :) nasıl şuan gebelğiniz bulantılarınız başladımı benim 7. Haftada başlamıştı şuan yeni yeni geçiyor
Çok şükür hiç bir belirtim yok henüz biraz halsizliğim oluyor bazen onun dışında bulantım falan olmadı ☺️

Amin inşallah 🤲🏻 Ben de ilk kullandığım ay hamile kaldım olmasaydı önümüzdeki ay çatlatma iğnesi deneyecektik ama çok şükür iğneye gerek kalmadı
Bana doktor adetin 3ünde başla 6sında konytole gel dedi 3 gün kullanmış olucam sen kaçıncı gün başladın acaba

X