Ultra High Profil- Kas Altı- Buyutme Ameliyatım

Maervt

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
65
19
32
Kızlar benim ameliyat sonrası 91 cm di 1.buçuk ay önce ameliyat oldum şuan ilk günlere göre baya yumuşadı ama hala normal memeden daha sertler küçülmesinden korkuyordum dün ölçtüm 93 cm olmuş inanamayıp bikaç kez ölçtüm ödem yoktu ama gerginlik geçtikçe küçülür diye beklerken 2 cm büyümesine çok sevindim😁😁
aa aaa nasıl yani??? Çok mutlu oldum adınıza bu arada :KK70: :KK70: Acaba üstteki ödem gidince, meme belki salmaya başlıyor kendini ondan alt taraf daha mı dolgun oluyor acaba??? ayy hadi inşallah :KK70:

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.376
189
35
Ameliyat öncesi 82ydi göğüs çevresi, ameliyat sonrası 90 oldu. Göğüs altım da 76.
Bakalım biraz şeklinin oturmasını bekleyeceğim, ondan sonra yeniden değerlendiricem. Henüz daha 1. Haftam bitti
Genelde 10 cm farkediyo sasirdim acikcasi 8 cm buyumus..biraz toparlanin hem dr un koydugu cep buyusun tekrar olursunuz bence bi konu acin 2.ye ameliyat olanlar diye bi fikir veren olur belki birinci agizdan.insallah istediginiz gibi olur

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.376
189
35
Kızlar benim ameliyat sonrası 91 cm di 1.buçuk ay önce ameliyat oldum şuan ilk günlere göre baya yumuşadı ama hala normal memeden daha sertler küçülmesinden korkuyordum dün ölçtüm 93 cm olmuş inanamayıp bikaç kez ölçtüm ödem yoktu ama gerginlik geçtikçe küçülür diye beklerken 2 cm büyümesine çok sevindim😁😁
Aa ben de olceyim valla sevindim🙃 insallah daha da buyurler 🤲

Pespembeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
39
21
34
aa aaa nasıl yani??? Çok mutlu oldum adınıza bu arada :KK70: :KK70: Acaba üstteki ödem gidince, meme belki salmaya başlıyor kendini ondan alt taraf daha mı dolgun oluyor acaba??? ayy hadi inşallah :KK70:
Bende aslında ödem olmadı sadece derim gergindi onun dışında şekil olarak ilk gün nasılsa bugünde aynı herhangi bir simetri sorunum olmadı sadece şuan ilk günlere göre yumuşadı belki kaslar kendini salıyodur🙄 bende burda hep küçüldüğünü okudum çok şaşırdım😁

mayisbunaltisi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
26
5
26
Mentor benimki.Ameliyat sonrası hemen önerilmiyor zaten.Ben iki ay onların verdiği sütyeni takmıştım.Oda telsizdi ama yinede söylediklerine uydum.
Ya benim merak ettiğim bir konu var şu anda benim 2 hafta oldu ve dimdik karşıya bakıyorlar ve hani hopladıkça zıpladıkça hiç hareket etmiyor ee haliyle yapay görüntüsü var. Bu düzelecek mi? Normal meme kıvamına ne zaman gelecek?

Saret

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
544
976
Ya benim merak ettiğim bir konu var şu anda benim 2 hafta oldu ve dimdik karşıya bakıyorlar ve hani hopladıkça zıpladıkça hiç hareket etmiyor ee haliyle yapay görüntüsü var. Bu düzelecek mi? Normal meme kıvamına ne zaman gelecek?
Merak etmeyin birkaç aya aşşağı inecekler.Zaten ortalama 1 yılda en doğal halini alıyor.Ben çoğu kez unutuyorum sanki hep böyleydiler.

mayisbunaltisi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
26
5
26
Merak etmeyin birkaç aya aşşağı inecekler.Zaten ortalama 1 yılda en doğal halini alıyor.Ben çoğu kez unutuyorum sanki hep böyleydiler.
Aşağı inmeye başladı hatta görüntü çok doğal ama semsert hiç hareket yok.