Ultrasona göre cinsiyet yorumu yapabilir misiniz

Matmazel benim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
48
9
Merhaba arkadaşlar, 14 haftalık hamileyim geçtiğimiz cuma günü kontrolümüz vardı özel hastahane de doktorum cinsiyetinin kız gibi göründügünü ve bir dahaki kontrölümüzde net belli olacağını söyledi sizce bu haftada net belli değilmi çok merak ediyorum...ultrasona göre yorumlarmısınız? şimdiden teşekkür ederim 🤗❣❣💜💜

Eklentiler

• 20201117_042823.jpg
    20201117_042823.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 244
  • 20201117_042839.jpg
    20201117_042839.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 235
Merhaba arkadaşlar, 14 haftalık hamileyim geçtiğimiz cuma günü kontrolümüz vardı özel hastahane de doktorum cinsiyetinin kız gibi göründügünü ve bir dahaki kontrölümüzde net belli olacağını söyledi sizce bu haftada net belli değilmi çok merak ediyorum...ultrasona göre yorumlarmısınız? şimdiden teşekkür ederim 🤗❣❣💜💜
Bencede kız ama belli olmaz bu haftalarda özellikle 14. Haftalarda cinsiyette yanılma olabiliyor cogu genital organ benziyor cünkü karıstırılabiliyor

Ayrıca benim 14+5 te cinsiyet için gittiğim başka bir doktor kız dedi bir sonraki kontrolde Yani 18 haftada kendi doktorum erkek dedi Ve oğlum oldu

Ayrıca benim 14+5 te cinsiyet için gittiğim başka bir doktor kız dedi bir sonraki kontrolde Yani 18 haftada kendi doktorum erkek dedi Ve oğlum oldu
Maşallah Allah bağışlasın canım ben hala net öğrenmedim ama meraktan çatlıyorum şuan doktora gidemedim malum bu aralar virüs çok yayılmış o yüzden hastahaneye gitmeye korkar olduk

12+4 de ikili taramada bize pipi göremedim bu durumda kız olabilir ama daha küçük belli olmaz demişti kesin bir şey söylemedi bakalım haftaya randevumuz var bişey diyecek mi.

X